Akademia HR - Czy wiesz, jak przygotować profesjonalne CV?

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Was wszystkich na piąte spotkanie z cyklu Akademia HR, pt: "Czy wiesz, jak przygotować profesjonalne CV? ".

Wykład poprowadzi Pani Ewa Tomczak, Senior Consultant i Managing Partner w firmie Diversa Talentor. Będziemy mieli szansę dowiedziec się, jakie informacje, powinno zawierać CV, jak uczynić CV czytelnym i atrakcyjnym graficznie oraz jakie są najczęściej popełniane błędy podczas jego przygotowywania.
Wykład odbędzie się dnia 8 maja 2013 roku, w siedzibie Wydziału Psychologii UW (ul. Stawki 5/7) w sali 408 o godzinie 17.45 Jednocześnie informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

Akademia HR” to cykl spotkań, organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego, dedykowanych studentom zainteresowanym tematyką Human Resources. Warsztaty prowadzone są przez specjalistów z branży HR. Dla osób uczestniczących w co najmniej 60% spotkań, istnieje możliwość uzyskania certyfikatu. Zapraszamy do wzięcia udziału w całym cyklu spotkań!

Masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą stronę na Facebooku:
http://www.facebook.com/akademiahr

Serdecznie Was zapraszamy!
Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy
Wydziału Psychologii
Uniwersytetu Warszawskiego