Akademia HR: „Wolontariat pracowniczy & CSR''

Aktualności
Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Was wszystkich na pierwsze spotkanie z cyklu „Akademia HR”: „Wolontariat pracowniczy & CSR''.

Wykład poprowadzi Ekspert wolontariatu pracowniczego & CSR, trener zarządzania wolontariatem w biznesie i NGO, Izabela Dyakowska. Opowie Wam ona między innymi o trendach i zmianach zachodzących w podejściu do wolontariatu pracowniczego jako integralnego elementu CSR oraz o tym, jakie znaczenie ma wolontariat pracowniczy w procesie zarządzania zasobami ludzkimi.

Wykład odbędzie się dnia 22 marca 2013 roku, w siedzibie Wydziału Psychologii UW (ul. Stawki 5/7) w sali 408 o godzinie 17.40. Jednocześnie informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

„Akademia HR” to cykl spotkań, organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego, dedykowanych studentom zainteresowanym tematyką Human Resources.

Warsztaty prowadzone są przez specjalistów z branży HR. Dla osób uczestniczących w co najmniej 60% spotkań, istnieje możliwość uzyskania certyfikatu. Zapraszamy do wzięcia udziału w całym cyklu spotkań!

Masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę Akademii HR na Facebooku: