Akademia Franczyzy Fornetti

29 czerwca w Warszawie odbędzie się bezpłatne szkolenie pt.: Akademia Franczyzy Fornetti, zorganizowane przez firmę Fornetti Polska Sp. z o.o. Szkolenie poświęcone będzie tematyce przedsiębiorczości i franczyzy. Firma zaprasza osoby, które szukają pomysłu na własny biznes i myślą o prowadzeniu działalności na zasadach franczyzy.

Fornetti przygotowuje reaktywację programu franczyzowego na bazie zmian, które zaszły w firmie i dotyczą nowego wyglądu stoisk, uatrakcyjnienia oferty produktowej oraz korzystniejszych warunków współpracy dla partnerów. Akademia Franczyzy Fornetti jest jednym z nowych elementów intensyfikacji działań w zakresie współpracy franczyzowej i rozpoczyna cykl profesjonalnych szkoleń dotyczących prowadzenia własnej firmy. Szkolenie podzielone zostało na dwa bloki tematyczne. Pierwsza część przeznaczona jest na pracę metodami warsztatowymi, związaną z ogólnym rozumieniem przedsiębiorczości i formuły franczyzy oraz szansami i wyzwaniami, które te zagadnienia ze sobą niosą. Natomiast druga poświęcona jest współpracy z Fornetti na zasadach franczyzy i praktycznym aspektom otwierania własnego biznesu, takich jak kalkulacja finansowa, źródła finansowania. Szkolenie poprowadzą doświadczeni niezależni trenerzy i doradcy we współpracy z zespołem specjalistów Fornetti. Zajęcia przybiorą formę warsztatów rozwojowo-informacyjnych, dzięki czemu uczestnicy poznają powyższe zagadnienia w oparciu o konkretne przykłady.
Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na stronie:
http://fornetti.pl/index.php/Franczyza/Akademia-Franczyzy

Szczegółowe informacje i zapisy:

Fornetti Polska Sp. zo.o.
ul.Fabryczna 18 a
53-609 Wrocław
tel.:71 355 33 44
e-mail: franczyza@fornetti.pl

Więcej informacji udziela:

Agnieszka Jaruga
Kierownik Działu Marketingu
tel. kom.:  +48 607 164 401
e-mail: a.jaruga@fornetti.pl

Dodatkowe informacje o Fornetti

Fornetti jest największą i najdłużej funkcjonującą w Polsce siecią minipiekarni i kawiarenek, specjalizującą się w wypieku w punkcie sprzedaży ciastek oraz przekąsek na bazie ciasta francuskiego. Firma prowadzi obecną działalność od 1999 roku. Przez ten okres świeże i gorące smakołyki Fornetti pochodzące z własnej fabryki we Wrocławiu zyskały sobie zaufanie i uznanie milionów klientów.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie Fornetti umożliwia swoim Partnerom udział w dynamicznym rozwoju poprzez otwieranie nowych minipiekarni franczyzowych. Obecnie w Polsce działa ponad 100 punktów franczyzowych i ponad 50 punktów własnych.

Firma Fornetti jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.