Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia

Warsztaty i szkolenia

#ZainwestujWSiebie – trwa nabór na bezpłatne szkolenia online dla studentów i absolwentów.

#ZainwestujWSiebie – trwa nabór na bezpłatne szkolenia online dla studentów i absolwentów.

Santander Universidades oferuje 5 programów dla niemal 1,5 tysiąca młodych ludzi studiujących bądź rozpoczynających karierę zawodową. Jest to okazja na zdobycie cenionych na rynku kompetencji i certyfikatów.

Jak bardzo pokolenie Z zmieni rynek pracy? Nowa rzeczywistość a oczekiwania młodych.

Już 26 sierpnia PwC zaprasza Was na na panel dyskusyjny o potrzebach rynku pracy z wielu perspektyw – biznesu korporacyjnego i prywatnego, młodego pokolenia oraz uczelni. Punktem wyjścia do rozmowy będą wnioski z raportu “Młodzi Polacy na rynku pracy”, przygotowanego przez PwC, Well.HR i Absolvent Consulting.

Zapraszamy na kolejny odcinek z serii webinarów EY60's

Zapraszamy na kolejny odcinek z serii webinarów EY60's

2 lipca godz. 13:00 - #KrokPrzedOszustem - Poznaj pracę audytorów śledczych.

Już dziś rusza ogólnopolska akcja ExcelDay 2020!

Jak co roku, na przełomie kwietnia i maja, Fundacja Rozwoju Talentów startuje z ogólnopolską akcją ExcelDay™. Tym razem, wspierając wraz z firmą Microsoft kampanię #zostańwdomu, zachęcają studentów do bezpłatnej inwestycji we własną przyszłość poprzez doskonalenie kompetencji przy użyciu niezawodnych technologii.

Trenuj z KPMG!

Trenuj z KPMG!

Zapisz się na trzeci e-learning Klubu Step Ahead i razem z KPMG trenuj swoje kompetencje miękkie.

American Center Warsaw ogłasza nabór na kurs „From IDEA to PRODUCT”

American Center Warsaw poszukuje 20 przedsiębiorczych osób do udziału w ekskluzywnym kursie „From IDEA to PRODUCT” prowadzonym przez managera z doświadczeniem w budowaniu start-upów. Jeśli masz w sobie żyłkę przedsiębiorcy, a w dodatku innowacyjny pomysł, który chcesz wdrożyć, aplikuj!

6 grudnia zapraszamy do EY WinterLand!

6 grudnia zapraszamy do EY WinterLand!

Ty też spędź święta w świątecznym swetrze! Przyjdź do Auli Spadochronowej i zmień zwykły sweter w UGLY CHRISTMAS SWEATER!

Akademia Biznesu by Deloitte

Akademia Biznesu by Deloitte

Rozjaśnij swoją przyszłość. Weź udział w symulacjach biznesowych. Aplikuj on-line do 4 listopada!

Nestlé Business Academy zaprasza 29 października na warsztaty z zakresu sprzedaży

Nestlé Business Academy (NBA) to cykl bezpłatnych warsztatów z zakresu sprzedaży, marketingu, zarządzania kategorią oraz komunikacji marketingowej prowadzony przez doświadczonych pracowników Nestlé. Każde ze spotkań to całodniowe warsztaty dotyczące konkretnego obszaru biznesowego. Poprzez udział w NBA poznacie specyfikę pracy w danym dziale, poszerzycie znajomość zagadnień biznesowych oraz zmierzycie się z rozwiązaniem realnego case study.

Ruszyła rekrutacja na Dni Otwartego Biznesu!

Ruszyła rekrutacja na Dni Otwartego Biznesu!

Dni Otwartego Biznesu to bezpłatne, całodniowe warsztaty dotyczące różnych dziedzin biznesu, organizowane przez PZU w głównej siedzibie w Warszawie.

McKinsey Analytics Mini-Bootcamp - zapraszamy 2 oraz 4  października!

McKinsey Analytics Mini-Bootcamp - zapraszamy 2 oraz 4 października!

Pasjonujesz się data science? Chcesz dowiedzieć się, jak łączymy najnowsze technologie z dogłębną wiedzą branżową i biznesową? Masz ochotę sprawdzić swoje umiejętności analityczne w praktyce i uzyskać cenne wskazówki od naszych kolegów z zespołu Advanced Analytics?

Seria warsztatów specjalnie dla Was!

Seria warsztatów specjalnie dla Was!

W dniach 24-28 czerwca możecie wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Fundację GPW w ramach Programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!”

Zapraszamy do udziału w Targach Kariery i Konferencji „Twoja kariera – kierunek Polska!”

Zapraszamy do udziału w Targach Kariery i Konferencji „Twoja kariera – kierunek Polska!”

Studenci! Fundacja GPW w ramach Programu „Go4Poland – Wybierz Polskę!” organizuje wydarzenie specjalnie dla Was. Już dziś pomyślcie o swojej przyszłości

28 maja zapraszamy na warsztaty "Data Science w PKO Banku Polskim". Zapisz się już dziś!

28 maja zapraszamy na warsztaty "Data Science w PKO Banku Polskim". Zapisz się już dziś!

Im więcej danych gromadzi organizacja, tym większe znaczenie osób odpowiedzialnych za ich przetwarzanie i analizę. Zadania podejmowane przez Data Scientistów wymagają od nich wiedzy z zakresu programowania, statystyki i biznesowego zrozumienia obszaru, którego dotyczą ich analizy. Przetwarzając terabajty danych, poszukują zależności w otoczeniu biznesowym, które w istotny sposób poprawią funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Myśl jak Doradca Biznesowy!

Myśl jak Doradca Biznesowy!

16 maja przyjdź na warsztaty, które poprowadzą eksperci z firmy TPA Poland.

Myśl jak CFO!

Myśl jak CFO!

4 kwietnia przyjdź na warsztaty "Podatkowe zarządzanie finansowaniem inwestycji", które poprowadzą eksperci z firmy TPA Poland - Partnera SGH.

ExcelDay ™ - Fundacja Rozwoju Talentów zaprasza studentów na bezpłatne warsztaty z Excela

ExcelDay ™ - Fundacja Rozwoju Talentów zaprasza studentów na bezpłatne warsztaty z Excela

11 kwietnia 2019 r. - warsztaty "Excel dla przyszłych analityków i finansistów", polecamy!

Katedra Ubezpieczenia Społecznego SGH zaprasza na cykl warsztatów poświęconych przeciwdziałaniu przestępczości ubezpieczeniowej

Program prewencyjny STUDENT to zajęcia praktyczne, pokazujące prawne, ekonomiczne i technologiczne aspekty przestępczości ubezpieczeniowej. Kolejne warsztaty już 22 marca!

Nestlé Business Academy – 21 marca warsztaty z zakresu analityki i modelowania

Nestlé Business Academy (NBA) to cykl bezpłatnych warsztatów z zakresu sprzedaży, marketingu, zarządzania kategorią, komunikacji marketingowej oraz analityki prowadzony przez doświadczonych pracowników Nestlé. Każde ze spotkań to całodniowe warsztaty dotyczące konkretnego obszaru biznesowego. Poprzez udział w NBA poznacie specyfikę pracy w danym dziale, poszerzycie znajomość zagadnień biznesowych oraz zmierzycie się z rozwiązaniem realnego case study.

Program World of Audit - otrzymaj ofertę pracy lub płatnych praktyk w KPMG

World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce.

Następne 20 pozycji 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 35