V edycja konkursu Tax Everest, czyli Akademickie Mistrzostwa Polski w pisaniu prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego [zgłoszenia do 1.12.2022]

Tax Everest to konkurs wspólnie stworzony przez MDDP, Ośrodek Studiów Fiskalnych oraz Katedrę Prawa Finansów Publicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika we współpracy z wydawnictwem Wolters Kluwer.

Udział w tegorocznej edycji konkursu mogą wziąć absolwenci V roku, którzy w okresie od 1 listopada 2021 r. do 31 października 2022 r. obronili na piątkę swoje prace dyplomowe o tematyce prawa podatkowego.

Finał konkursu jak co roku odbędzie się w marcu się podczas TORUŃSKIEGO PRZEGLĄDU ORZECZNICTWA PODATKOWEGO – jednej z najważniejszych konferencji poświęconych orzecznictwu w sprawach podatkowych, organizowanej przez Ośrodek Studiów Fiskalnych i Katedrę Prawa Finansów Publicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Grupa najlepiej ocenionych studentów zostanie zaproszona na galę finałową, podczas której odbędą się dyskusje panelowe z udziałem autorytetów świata podatkowego. Podczas gali wyłonieni zostaną 3 zwycięzcy konkursu, którzy oprócz wycieczki do Trybunału Sprawiedliwości, zostaną również nagrodzeni przedrukiem fragmentu ich prac w prasie branżowej oraz nagrodami rzeczowymi.

Zgłoszenia do 1 grudnia 2022 r.

Szczegóły na stronie: www.taxeverest.pl

 

Tax Everest