Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Znamy zwycięzców IV edycji Stypendium z Wyboru!

Kurs języka japońskiego w kraju kwitnącej wiśni, płyta z muzyką terapeutyczną, praktyki w siedzibie WHO w Genewie oraz prace nad wykorzystaniem drukarki 3D, to tylko niektóre z marzeń uczestników IV edycji Stypendium z Wyboru, które ziszczą się w tym roku. Dzięki zaangażowaniu Fundacji Absolvent.pl oraz Mecenasów, młodzi ludzie z Pokolenia Y mogą bez przeszkód spełniać się zawodowo. Realizacja wszystkich pomysłów jest warta aż 67.000 złotych!

Stypendia dla aktywnych

Rozpoczął się nabór do 9 edycji programu stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Aplikować do niego mogą uczniowie warszawskich szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci.

Konkurs "Najlepszy pomysł na biznes" - Kielecki Park Technologiczny

Konkurs "Najlepszy pomysł na biznes spin off/out" trwa nadal. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 lipca. Do wygrania jest 50 000 zł., które pomogą w założeniu firmy.

Masz pomysł na biznes - został tylko tydzień na złożenie aplikacji (Kielecki Park Technologiczny)

Jeszcze tylko tydzień pozostał do składania pomysłów na biznes w konkursie "Najlepszy pomysł na biznes spin off/out". Do wygrania jest nawet 50 000 zł na założenie działalności gospodarczej. Konkurs organizuje Kielecki Park Technologiczny.

Exchange Program for Regional Integration in East Asia and Europe (EPRIE) - 19-30 września 2013

Uprzejmie informujemy, iż do Ambasady RP w Tokio wpłynęła informacja nt. możliwości udziału w programie „Exchange Program for Regional Integration in East Asia and Europe (EPRIE) 2013”, który odbędzie się w dn. od 19 do 30 września 2013r.

Przemiana przez wymianę - DAAD

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej wspiera studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy chcieliby się dalej kształcić w Niemczech.

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne

Do 30 czerwca 2013 r. mogą Państwo za pośrednictwem Ambasady Niemiec ubiegać się o stypendium Niemieckiego Bundestagu na rok 2014.

Konkurs na prace dyplomowe w dziedzinie problemów pracy i polityki społecznej

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych rozpoczyna kolejną - piętnastą edycję, konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ogłasza kolejne edycje konkursów na najlepsze prace magisterskie poświęcone tematyce ochronie konkurencji i konsumentów.

VIII Edycja Konkursu Verba Veritatis na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić VIII edycję konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla zwycięzców przewidziana została łączna pula nagród w wysokości 5.000 zł.

REVITARE - konkurs na prace naukowo-badawcze dotyczące rewitalizacji

Ogólnopolski Konkurs dla studentów i młodych pracowników nauki na prace naukowo-badawcze dotyczące rewitalizacji

IV edycja Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na pracę dyplomową

Trwa IV edycja Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową o tematyce poświęconej rozwojowi gospodarczemu miasta.

Rusza nabór na stypendia w ramach Programu Stypendialnego ISP „Nauka i Społeczeństwo”!

Instytut Spraw Publicznych ogłasza nabór na stypendium do Programu Demokracji i Społeczeństwa Obywatelskiego.

Ruszyło głosowanie w Stypendium z Wyboru

Rozpoczął się ostatni etap IV edycji programu Stypendium z Wyboru, za pomocą którego studenci i absolwenci walczą o spełnienie marzeń związanych z rozwojem kariery zawodowej.

Konkurs Irène Joliot-Curie

Francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań oraz Fundacja EADS (europejska grupa przemysłowa zajmująca się sektorem lotniczym i przestrzenią kosmiczną), ogłaszają konkurs o nagrodę Irène Joliot-Curie.

"IDEX Saclay" International Master Scholarship Programme 2013-2014

IDEX Paris-Saclay project, of which ENS Cachan is partner, promotes the international opening of its members' academic programmes through the creation of a competitive international grant programme aimed at very high level students interested in undertaking a research training education leading to PhD studies.

Konkurs na prace dyplomowe "Swisstandards.pl. Od teorii do praktyki"

Umiejętność stosowania wiedzy teoretycznej w praktyce jest dziś jedną z umiejętności najbardziej poszukiwanych u absolwentów i cenionych przez pracodawców. Mimo jednak podejmowanych starań, wciąż w wielu przypadkach kończący studia młodzi ludzie mają problem z udokumentowaniem odpowiedniej praktyki oraz sprawdzeniem się w rzeczywistości rynkowej.

Zostały tylko 3 tygodnie na złożenie aplikacji do Stypendium z Wyboru

Tylko do 28 kwietnia można składać aplikacje do IV edycji Stypendium z Wyboru. Do zdobycia jest nawet 5.000 złotych na realizację dowolnego marzenia związanego z rozwojem swojej kariery zawodowej. Pierwszy, najważniejszy krok to złożenie aplikacji, które można zgłaszać tylko do 28 kwietnia przez stronę programu. W IV edycji do rozdania jest aż 67.000 złotych!

Program stypendialny Niemieckiego Bundestagu 2014

Niemiecki Bundestag organizuje ten projekt od 1986 roku. To co 25 lat temu zainicjował program dla 20 młodych Amerykanów, przerodziło się w program kształceniowy dla młodzieży z 28 krajów. Polska przystąpiła do programu w roku 1990.

Poszukiwany student z ciekawym pomysłem na biznes

Inwestor wspomoże studenta z ciekawym i przede wszystkim przemyślanym pomysłem na biznes, który przekona mnie, że warto zarówno w pomysł jak i w jego osobę zainwestować.