Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Eco Talent 2013

Firma Amber Eco sp. z o.o. działająca w szeroko pojętej branży ochrony środowiska, której celem jest propagowanie postaw ekologicznych, podnoszenie świadomości ekologicznej, doradztwo w zakresie ekomarketingu oraz kompleksowa gospodarka odpadami organizuje Projekt Eco-Talent.

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska (www.sds.org.pl) serdecznie zapraszamy do udziału w XVII Edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU). Obecna edycja Programu, tak jak i ubiegłoroczna, uzyskała Patronat Ministra Środowiska.

Znamy zwycięzców IV edycji Stypendium z Wyboru!

Kurs języka japońskiego w kraju kwitnącej wiśni, płyta z muzyką terapeutyczną, praktyki w siedzibie WHO w Genewie oraz prace nad wykorzystaniem drukarki 3D, to tylko niektóre z marzeń uczestników IV edycji Stypendium z Wyboru, które ziszczą się w tym roku. Dzięki zaangażowaniu Fundacji Absolvent.pl oraz Mecenasów, młodzi ludzie z Pokolenia Y mogą bez przeszkód spełniać się zawodowo. Realizacja wszystkich pomysłów jest warta aż 67.000 złotych!

Stypendia dla aktywnych

Rozpoczął się nabór do 9 edycji programu stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Aplikować do niego mogą uczniowie warszawskich szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci.

Konkurs "Najlepszy pomysł na biznes" - Kielecki Park Technologiczny

Konkurs "Najlepszy pomysł na biznes spin off/out" trwa nadal. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 lipca. Do wygrania jest 50 000 zł., które pomogą w założeniu firmy.

Masz pomysł na biznes - został tylko tydzień na złożenie aplikacji (Kielecki Park Technologiczny)

Jeszcze tylko tydzień pozostał do składania pomysłów na biznes w konkursie "Najlepszy pomysł na biznes spin off/out". Do wygrania jest nawet 50 000 zł na założenie działalności gospodarczej. Konkurs organizuje Kielecki Park Technologiczny.

Exchange Program for Regional Integration in East Asia and Europe (EPRIE) - 19-30 września 2013

Uprzejmie informujemy, iż do Ambasady RP w Tokio wpłynęła informacja nt. możliwości udziału w programie „Exchange Program for Regional Integration in East Asia and Europe (EPRIE) 2013”, który odbędzie się w dn. od 19 do 30 września 2013r.

Przemiana przez wymianę - DAAD

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej wspiera studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy chcieliby się dalej kształcić w Niemczech.

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne

Do 30 czerwca 2013 r. mogą Państwo za pośrednictwem Ambasady Niemiec ubiegać się o stypendium Niemieckiego Bundestagu na rok 2014.

Konkurs na prace dyplomowe w dziedzinie problemów pracy i polityki społecznej

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych rozpoczyna kolejną - piętnastą edycję, konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Konkurs UOKiK na najlepsze prace magisterskie

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ogłasza kolejne edycje konkursów na najlepsze prace magisterskie poświęcone tematyce ochronie konkurencji i konsumentów.

VIII Edycja Konkursu Verba Veritatis na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić VIII edycję konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla zwycięzców przewidziana została łączna pula nagród w wysokości 5.000 zł.

REVITARE - konkurs na prace naukowo-badawcze dotyczące rewitalizacji

Ogólnopolski Konkurs dla studentów i młodych pracowników nauki na prace naukowo-badawcze dotyczące rewitalizacji

IV edycja Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na pracę dyplomową

Trwa IV edycja Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową o tematyce poświęconej rozwojowi gospodarczemu miasta.

Rusza nabór na stypendia w ramach Programu Stypendialnego ISP „Nauka i Społeczeństwo”!

Instytut Spraw Publicznych ogłasza nabór na stypendium do Programu Demokracji i Społeczeństwa Obywatelskiego.

Ruszyło głosowanie w Stypendium z Wyboru

Rozpoczął się ostatni etap IV edycji programu Stypendium z Wyboru, za pomocą którego studenci i absolwenci walczą o spełnienie marzeń związanych z rozwojem kariery zawodowej.

Konkurs Irène Joliot-Curie

Francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań oraz Fundacja EADS (europejska grupa przemysłowa zajmująca się sektorem lotniczym i przestrzenią kosmiczną), ogłaszają konkurs o nagrodę Irène Joliot-Curie.

"IDEX Saclay" International Master Scholarship Programme 2013-2014

IDEX Paris-Saclay project, of which ENS Cachan is partner, promotes the international opening of its members' academic programmes through the creation of a competitive international grant programme aimed at very high level students interested in undertaking a research training education leading to PhD studies.

Konkurs na prace dyplomowe "Swisstandards.pl. Od teorii do praktyki"

Umiejętność stosowania wiedzy teoretycznej w praktyce jest dziś jedną z umiejętności najbardziej poszukiwanych u absolwentów i cenionych przez pracodawców. Mimo jednak podejmowanych starań, wciąż w wielu przypadkach kończący studia młodzi ludzie mają problem z udokumentowaniem odpowiedniej praktyki oraz sprawdzeniem się w rzeczywistości rynkowej.

Zostały tylko 3 tygodnie na złożenie aplikacji do Stypendium z Wyboru

Tylko do 28 kwietnia można składać aplikacje do IV edycji Stypendium z Wyboru. Do zdobycia jest nawet 5.000 złotych na realizację dowolnego marzenia związanego z rozwojem swojej kariery zawodowej. Pierwszy, najważniejszy krok to złożenie aplikacji, które można zgłaszać tylko do 28 kwietnia przez stronę programu. W IV edycji do rozdania jest aż 67.000 złotych!