Poniedziałek, 23 września 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Program Stypendialny WIMDU

Program Stypendialny Wimdu został stworzony w celu rozpoznania wśród studentów umiejętności, które są niezbędne do zbudowania udanej kampanii marketingowej w szybko rozwijającej się obecnie gospodarce światowej. Stypendium w wysokości 1000 eurobędzie dostarczane co roku w lutym, by pomoc najzdolniejszym studentom, którzy zainteresowani są biznesem i marketingiem.

Przyszłość stypendiów w Polsce

Jakie są najlepsze programy stypendialne w Polsce? Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliła konferencja „Mapa stypendiów w Polsce”, która odbyła się w 26 listopada 2013 r. w Warszawie. Organizatorami przedsięwzięcia były Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Dobra Sieć.

Mapa stypendiów pomoże znaleźć drogę osobistego rozwoju

Mapa stypendiów pomoże znaleźć drogę osobistego rozwoju

Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Czy „uczą się” i dostosowują do swoich odbiorców? Jak komunikować o stypendiach, by trafić do potencjalnych stypendystów i darczyńców? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli ogólnopolska konferencja „Mapa stypendiów w Polsce”, która odbędzie się 26 listopada 2013 r. w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Dobra Sieć.

Konkurs Teraz Polska Promocja na najlepszą pracę magisterską!

Ruszyła już VII edycja konkursu „Teraz Polska Promocja” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski. Ideą konkursu jest popularyzacja tematyki marketingu terytorialnego i narodowego, jako ważnego i przyszłościowego obszaru zarówno badań naukowych, jak i praktyki.

Trwa nabór wniosków do projektu grantowego Stypendium im. Lesława A. Pagi

Jeżeli masz pomysł na innowacyjny projekt edukacyjny lub naukowo-badawczy z zakresu ekonomii lub prawa gospodarczego zaaplikuj o grant.

Nowy Partner Konkursu „Swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” - Mensys Polska

Warsztaty „Akademii Kariery Mensys” dla autorów wszystkich nagrodzonych prac. Do konkursu na prace dyplomowe „Swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” dołączył nowy Partner - firma doradztwa personalnego Mensys Polska. Dla autorów wszystkich nagrodzonych w Konkursie prac ufunduje ona warsztaty “Akademia Kariery Mensys”, podczas których eksperci Mensys Polska przekażą absolwentom wiedzę niezbędną do skutecznego wejścia na rynek pracy.

Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu | 8. Edycja

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić VIII edycję konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla zwycięzców przewidziana została łączna pula nagród, ufundowana przez KPF i Centrum Finansowe Banku BPS, w wysokości 7.000 zł.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską!

PRZYSTĄP DO KONKURSU KRAJOWEJ SIECI OBSZARÓW WIEJSKICH W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ

Eco Talent 2013

Wystartowała pierwsza edycja konkursu Eco Talent 2013, którego celem jest wyłonienie najlepszego konceptu biznesowego przyjaznego środowisku.

Project Master 2013 – Konkurs na najlepszą pracę dyplomową i podyplomową z zarządzania projektami

International Project Management Association Polska pragnie zaprosić do konkursu Project Master 2013 wszystkich dyplomantów, którzy w okresie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. obronili na jednej z polskich uczelni swoją pracę dyplomową z dziedziny zarządzania projektami.

XVII Edycja Międzynarodowego Programu Stypendialnego Deutsche Bundesstiftung Umwelt

Już tylko do 16 września 2013 r. trwa nabór wniosków do XVII edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU).

Nawet 15 tys. zł możesz wygrać w konkursie Biura Informacji Kredytowej

Jeszcze tylko kilka tygodni pozostaje na zgłoszenie się do II edycji konkursu „Informacja w procesie zarządzania ryzykiem”, organizowanego przez Biuro Informacji Kredytowej. Mogą wziąć w nim udział autorzy prac naukowych obronionych w roku akademickim 2012/2013, zarówno magisterskich, jak i doktorskich.

XVII Edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska (www.sds.org.pl) serdecznie zaprasza do udziału w XVII Edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU).

VI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Nowa oferta stypendialna DAAD na rok akademicki 2014/2015 jest już dostępna!

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej opublikowała nową ofertę stypendialną na rok 2014/2015.

Eco Talent 2013

Firma Amber Eco sp. z o.o. działająca w szeroko pojętej branży ochrony środowiska, której celem jest propagowanie postaw ekologicznych, podnoszenie świadomości ekologicznej, doradztwo w zakresie ekomarketingu oraz kompleksowa gospodarka odpadami organizuje Projekt Eco-Talent.

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska (www.sds.org.pl) serdecznie zapraszamy do udziału w XVII Edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU). Obecna edycja Programu, tak jak i ubiegłoroczna, uzyskała Patronat Ministra Środowiska.

Znamy zwycięzców IV edycji Stypendium z Wyboru!

Kurs języka japońskiego w kraju kwitnącej wiśni, płyta z muzyką terapeutyczną, praktyki w siedzibie WHO w Genewie oraz prace nad wykorzystaniem drukarki 3D, to tylko niektóre z marzeń uczestników IV edycji Stypendium z Wyboru, które ziszczą się w tym roku. Dzięki zaangażowaniu Fundacji Absolvent.pl oraz Mecenasów, młodzi ludzie z Pokolenia Y mogą bez przeszkód spełniać się zawodowo. Realizacja wszystkich pomysłów jest warta aż 67.000 złotych!

Stypendia dla aktywnych

Rozpoczął się nabór do 9 edycji programu stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Aplikować do niego mogą uczniowie warszawskich szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci.

Konkurs "Najlepszy pomysł na biznes" - Kielecki Park Technologiczny

Konkurs "Najlepszy pomysł na biznes spin off/out" trwa nadal. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 lipca. Do wygrania jest 50 000 zł., które pomogą w założeniu firmy.