Program Aktywizacja dla młodych przedsiębiorców

Aktualności
Program Aktywizacja rzuca koło ratunkowe małym przedsiębiorcom. Organizatorzy udostępniają im różnorodne aplikacje on-line, które ułatwiają wkroczenie do świata biznesu. Projekt działa już ponad rok, a chętnych wciąż przybywa. Do programu można wejść w każdej chwili i bez żadnych zobowiązań.

 

wydatków, które, jak wiadomo na początku prowadzenia firmy, są bardzo duże. Wciąż prowadzę księgowość w programie wfirma.pl i jak najbardziej polecam go innym. Wcześniej orientowałem się na rynku takich aplikacji i muszę przyznać, że ten zawiera wszystko, co jest dla mnie niezbędne – opowiada Artur Jaworski, uczestnik Programu Aktywizacja.

Ponadto w Programie Aktywizacja biorą udział nie tylko młodzi przedsiębiorcy, ale także pewne instytucje publiczne, jak np. Biura Karier funkcjonujące przy polskich uczelniach. Partnerami programu są już, m.in.: Uniwersytet w Białymstoku, Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Gdański, Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska w Gliwicach oraz Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu. A to tylko nieliczni z nich. Organizatorzy stale zachęcają takie instytucje, uczelnie i inne przedsiębiorstwa od dłuższego czasu związane z biznesem do rozpowszechniania idei programu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na: http://www.facebook.com/ProgramAktywizacja.

Agnieszka Vincenc