Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Program "Młodzi na rynku pracy"

MPiPS rozpoczęło Program „Młodzi na rynku pracy”, który jest pakietem działań inicjowanych bezpośrednio przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej, a także podejmowanych wspólnie z instytucjami rynku pracy, w celu szeroko zakrojonego wsparcia osób młodych w wejściu na rynek pracy. Projekt pilotażowy programu „Twoja Kariera – Twój Wybór” przetestuje wzorcowy schemat pracy z osobami bezrobotnymi do 30 roku życia oraz sprawdzi w praktyce innowacyjne narzędzia służące zwiększaniu aktywności, samodzielności i mobilności osób młodych.

International Summer School (DMP)

DMP is an intensive summer school, organized at IEDC – Bled School of Management, Slovenia from July 10-18. It’s designed for young graduates and students in their final years of study who would like to take a journey through all major aspects of management practice before starting their professional career.

OTTO Scholarships for Global Supply Chain Management and Change

The University Fund Limburg - on behalf of leading international labour broker OTTO Work Force – awards 2 study grants to Polish students who are admitted to the master’s programme in Global Supply Chain Management and Change (GSCMC) at the Maastricht University School of Business and Economics (SBE).

Anna Bakera, studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wygrała stypendium Universum

Stypendium w wysokości 4.000 zł można było otrzymać, biorąc udział w badaniu Universum Student Survey.

Pomóż studentowi zgarnąć 5 tysięcy złotych - zagłosuj!

Staże za granicą, kursy językowe, szkolenia zawodowe, laptopy, oprogramowania - o tym marzą m.in. uczestnicy III edycji Stypendium z Wyboru. Pomóż nam wybrać stypendystów. Do rozdania jest prawie 100 tysięcy złotych.

Zgłoś się do Konkursu „Moje Stypendium - Opowieści stypendialne”!

Zgłoś się do Konkursu „Moje Stypendium - Opowieści stypendialne”!

Zadaniem uczestników Konkursu jest podzielenie się historiami, doświadczeniami i wspomnieniami z bycia stypendystą, pokazanie tego, jakie możliwości dało im stypendium i jak je wykorzystali, opowiedzenie o tym, co udział w programie stypendialnym zmienił.

Stypendia w Japonii

Aplikuj na program stypendialny w roku akademickim 2013-2014. Rekrutacja rozpocznie się już w czerwcu!

Daj studentowi 5 tysięcy złotych - zagłosuj w Stypendium z Wyboru!

Ponad 600 studentów i absolwentów z całej Polski i zza granicy walczy o pieniądze w III edycji Stypendium z Wyboru. Pomóż nam wybrać stypendystów. Do rozdania prawie 100 tysięcy złotych.

Sektor kreatywny twoją szansą na sukces!

Sektor kreatywny twoją szansą na sukces!

Co sądzicie o pracy w kulturze? Czy myśleliście kiedyś o założeniu własnej firmy? I czym według Was charakteryzuje się sektor kreatywny? Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie daje praca w przemysłach kreatywnych dołączcie do grona czytelników bezpłatnego „Newslettera Przemysłów Kreatywnych”, który w ciekawy i zrozumiały sposób przybliży Wam tematykę tego sektora.

Programy stypendialne dla naukowców/doktorantów

Tabela zawiera zebrane aktualne i nadchodzące programy stypendialne, głównie zagraniczne, oraz konkursy dla indywidualnych naukowców, w tym doktorantów.

Ostatni dzwonek na zdobycie 5 tysięcy złotych - III edycja Stypendium z Wyboru!

Do najbliższej niedzieli (13 maja 2012 roku, do godz. 23:59) studenci i absolwenci mogą zawalczyć o 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej.

Zawalcz o 5 tysięcy złotych. Trwa III edycja Stypendium z Wyboru!

Jeszcze do 13 maja 2012 roku studenci i absolwenci mogą zdobyć nawet 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej.

System Doradztwa Stypendialnego Skrzydlate Studia

System Doradztwa Stypendialnego Skrzydlate Studia

Od listopada w Krakowie działa Stypendialne Centrum Informacji Instytutu Aurea Libertas.

Stypendia dla studentów i absolwentów. Wystartowała III edycja Stypendium z Wyboru

Studenci i absolwenci mogą zdobyć nawet 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej. Wystarczy zrobić pracę aplikacyjną do 13 maja 2012 roku.

Ruszyła AKCJA - STYPENDIA 2012/2013

Od 12 marca przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie możecie spodziewać się czegoś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Znajdą się wśród nich propozycje stowarzyszeń, fundacji, firm, miast i uczelni wyższych. Wirtualne targi programów stypendialnych potrwają do 25 marca. Każdego dnia warto zajrzeć na mojestypendium.pl!

Program stypendialny Science without Borders

W ramach brazylijskiego programu SCIENCE WITHOUT BORDERS, europejscy naukowcy mogą otrzymać 2-3 roczne stypendium badawcze na prowadzenie badań w Brazylii w dziedzinach nauk ścisłych: technologia, inżynieria i matematyka.

Stypendium dla Polaków ze Wschodu

Uprzejmie informujemy, że Fundacja „Wileńszczyzna” realizuje projekt dofinansowany przez Narodowy Bank Polski pt. PROGRAM STYPENDIALNY IM. STANISŁAWA GRABSKIEGO – III EDYCJA dla studentów kierunków ekonomicznych pochodzenia polskiego z krajów byłego ZSRR w roku akademickim 2011/2012.

Dodatkowy miesiąc szansy na Pierwszy Milion

Dodatkowy miesiąc szansy na Pierwszy Milion

Organizatorzy Programu zdecydowali się przedłużyć termin składania pomysłów na biznes ze względu na duże zainteresowanie Programem, szczególnie wśród studentów. Zgłoszenia do Programu „Pierwszy Milion”, będzie można przesyłać do 31 stycznia.

Czas na CSR! Dotacje dla organizacji studenckich

Po raz kolejny młodzi ludzie interesujący się odpowiedzialnym biznesem i zrównoważonym rozwojem mogą zdobyć środki na realizacje projektów związanych z CSR (Corporate Social Responsibility – tłum. społeczna odpowiedzialność biznesu). Liga Odpowiedzialnego Biznesu czeka na organizacje studenckie, które chcą wziąć udział w programie grantowym Pracownia Działań Lokalnych.

NOWE MOŻLIWOŚCI WSPARCIA STUDENTÓW Z INNOWACYJNYMI POMYSŁAMI NA BIZNES!

NOWE MOŻLIWOŚCI WSPARCIA STUDENTÓW Z INNOWACYJNYMI POMYSŁAMI NA BIZNES!

W listopadzie rozpoczął się nabór pomysłów do projektu Mazowieckiego Inkubatora Technologicznego, spółki należącej do giełdowej Arteria S.A.