Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Program stypendialny Niemieckiego Bundestagu 2014

Niemiecki Bundestag organizuje ten projekt od 1986 roku. To co 25 lat temu zainicjował program dla 20 młodych Amerykanów, przerodziło się w program kształceniowy dla młodzieży z 28 krajów. Polska przystąpiła do programu w roku 1990.

Poszukiwany student z ciekawym pomysłem na biznes

Inwestor wspomoże studenta z ciekawym i przede wszystkim przemyślanym pomysłem na biznes, który przekona mnie, że warto zarówno w pomysł jak i w jego osobę zainwestować.

Konkurs o nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z dziedziny bankowości i finansów.

NBP ogłasza kolejną edycję konkursu o nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z dziedziny bankowości i finansów.

Konkurs na pracę magisterską dotyczącą idei uczenia się przez całe życie

Konkurs na pracę magisterską dotyczącą idei uczenia się przez całe życie

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w konkursie na pracę magisterską, dotyczącą idei uczenia się przez całe życie w kontekście zdobywania nowych kwalifikacji.

Ruszyła AKCJA - STYPENDIA 2013/2014

Ruszyła AKCJA - STYPENDIA 2013/2014

Do 31 marca na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie można spodziewać się czegoś nowego. W ramach wirtualnych targów przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Znajdują się wśród nich propozycje stowarzyszeń, fundacji, firm, miast i uczelni. Każdego dnia warto zajrzeć na mojestypendium.pl.

Słyszałeś już o projekcie Global Student Entrepreneur Awards?

Prowadzisz własną działalność, a Twoją ideą jest nieustanny rozwój? GSEA powstało z myślą o takich ludziach jak Ty!

Wystartowała IV edycja programu Stypendium z Wyboru

Jak co roku w Stypendium z Wyboru można zdobyć od 1.000 do 5.000 złotych na realizację swojego marzenia związanego z rozwojem swojej kariery zawodowej. W IV edycji do rozdania jest aż 67.000 złotych.

Startup Ideation Bootcamp with Adeo Ressi

You have an idea for a startup, but don't know what to do next? In just three hours, the Startup Ideation Bootcamp will help you improve your idea, come up with new ideas, determine the next steps, and even recruit potential co-founders.

Zdobądź zawód przyszłości – zaproszenie do udziału w projekcie

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych realizuje projekt „Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” skierowany do absolwentów studiów humanistycznych i społecznych. Celem projektu jest m.in. wypracowanie rozwiązań, które pozwolą im wzmocnić pozycję na rynku pracy.

CHCESZ ZAŁOŻYĆ INNOWACYJNĄ FIRMĘ?

CHCESZ ZAŁOŻYĆ INNOWACYJNĄ FIRMĘ?

MOŻEMY CI POMÓC! ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU START DLA INNOWACYJNYCH FIRM II

5 grudnia upływa termin naboru zgłoszeń do drugiej edycji Akademii Energii

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z energetyką, chcesz uczyć się od wybitnych specjalistów, ekspertów najlepszych firm z sektora energetyki, weź udział w drugiej edycji Akademii Energii.

Największy akcelerator biznesu na świecie teraz także w Polsce

Największy akcelerator biznesu na świecie teraz także w Polsce

Founder Institute, największy na świecie akcelerator biznesu uruchamia w Warszawie lokalną edycje programu edukacyjnego dla przyszłych przedsiębiorców technologicznych. Founder Institute, posiadający swoją siedzibę w Krzemowej Dolinie, działa obecnie w 27 krajach i pomógł utworzyć ponad 650 firm technologicznych. Celem i zarazem misją jest „Globalizacja Doliny Krzemowej” oraz promowanie przedsiębiorczości technologicznej.

“Next powered by Startup Weekend” w Warszawie  28 listopada – 15 grudnia 2012 r.

“Next powered by Startup Weekend” w Warszawie 28 listopada – 15 grudnia 2012 r.

Startup Weekend NEXT to coś innego niż Startup Weekend - to KOLEJNY ETAP wsparcia dla projektów. Wydarzenie to firmują: Startup Weekend, TechStars, Startup America, Steve Blank oraz Udacity. To pierwsze takie wydarzenie w wymiarze globalnym - tego samego dnia, w kilkudziesięciu miastach na całym świecie zostanie zainaugurowany globalny Startup Weekend Next. Wezmą w nim udział setki zespołów, tysiące osób. Jednym z takich miejsc będzie Warszawa.

Akademia Energii

Akademia Energii

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z energetyką, chcesz uczyć się od wybitnych specjalistów, ekspertów najlepszych firm z sektora energetyki, weź udział w drugiej edycji Akademii Energii.

Program Na Własne Konto - rekrutacja przedłużona

Uprzejmie informujemy, że termin przyjmowania zgłoszeń studentów do I edycji Programu edukacji ekonomicznej „Na własne konto” został wydłużony do 14 listopada 2012r.

Zgłoś swój projekt ! Zdobądź nawet 1 500 zł!

Zgłoś swój projekt ! Zdobądź nawet 1 500 zł!

Liga Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do aplikowania do programu grantowego Pracowania Działań Lokalnych wszystkie organizacje studenckie z uczelni z całej Polski.

Wykreuj z nami swój biznes!

Wykreuj z nami swój biznes!

Kończy się rekrutacja do ostatniej edycji bezpłatnych szkoleń biznesowych prowadzonych w ramach projektu„Akademia Wiedzy” finansowanych ze środków UE. W programie ponad 100 godzin warsztatów dających uczestnikom praktyczną wiedzę i umiejętności dotyczące prowadzenia własnej firmy. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

TRWA NABÓR DO PROJEKTU GRANTOWEGO STYPENDIUM IM. LESŁAWA A. PAGI

TRWA NABÓR DO PROJEKTU GRANTOWEGO STYPENDIUM IM. LESŁAWA A. PAGI

Jeżeli masz pomysł na innowacyjny projekt edukacyjny lub naukowo-badawczy z zakresu ekonomii lub prawa gospodarczego zaaplikuj o grant.

II edycja programu akceleracyjnego GammaRebels już rusza!

GammaRebels, intensywny program akceleracyjny dla startupów technologicznych, ogłasza nabór projektów z branży IT/Internet/mobile. Zespoły mogą zgłaszać się do udziału w programie najpóźniej do 20 października 2012 roku.

Moje Stypendium

Moje Stypendium

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? Masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! W bazie serwisu mojestypendium.pl czeka ponad 4000 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów! W ubiegłym roku odwiedzający serwis mogli ubiegać się o stypendia o łącznej wartości 111 mln zł.