Sobota, 19 października 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Słyszałeś już o projekcie Global Student Entrepreneur Awards?

Prowadzisz własną działalność, a Twoją ideą jest nieustanny rozwój? GSEA powstało z myślą o takich ludziach jak Ty!

Wystartowała IV edycja programu Stypendium z Wyboru

Jak co roku w Stypendium z Wyboru można zdobyć od 1.000 do 5.000 złotych na realizację swojego marzenia związanego z rozwojem swojej kariery zawodowej. W IV edycji do rozdania jest aż 67.000 złotych.

Startup Ideation Bootcamp with Adeo Ressi

You have an idea for a startup, but don't know what to do next? In just three hours, the Startup Ideation Bootcamp will help you improve your idea, come up with new ideas, determine the next steps, and even recruit potential co-founders.

Zdobądź zawód przyszłości – zaproszenie do udziału w projekcie

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych realizuje projekt „Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” skierowany do absolwentów studiów humanistycznych i społecznych. Celem projektu jest m.in. wypracowanie rozwiązań, które pozwolą im wzmocnić pozycję na rynku pracy.

CHCESZ ZAŁOŻYĆ INNOWACYJNĄ FIRMĘ?

CHCESZ ZAŁOŻYĆ INNOWACYJNĄ FIRMĘ?

MOŻEMY CI POMÓC! ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU START DLA INNOWACYJNYCH FIRM II

5 grudnia upływa termin naboru zgłoszeń do drugiej edycji Akademii Energii

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z energetyką, chcesz uczyć się od wybitnych specjalistów, ekspertów najlepszych firm z sektora energetyki, weź udział w drugiej edycji Akademii Energii.

Największy akcelerator biznesu na świecie teraz także w Polsce

Największy akcelerator biznesu na świecie teraz także w Polsce

Founder Institute, największy na świecie akcelerator biznesu uruchamia w Warszawie lokalną edycje programu edukacyjnego dla przyszłych przedsiębiorców technologicznych. Founder Institute, posiadający swoją siedzibę w Krzemowej Dolinie, działa obecnie w 27 krajach i pomógł utworzyć ponad 650 firm technologicznych. Celem i zarazem misją jest „Globalizacja Doliny Krzemowej” oraz promowanie przedsiębiorczości technologicznej.

“Next powered by Startup Weekend” w Warszawie  28 listopada – 15 grudnia 2012 r.

“Next powered by Startup Weekend” w Warszawie 28 listopada – 15 grudnia 2012 r.

Startup Weekend NEXT to coś innego niż Startup Weekend - to KOLEJNY ETAP wsparcia dla projektów. Wydarzenie to firmują: Startup Weekend, TechStars, Startup America, Steve Blank oraz Udacity. To pierwsze takie wydarzenie w wymiarze globalnym - tego samego dnia, w kilkudziesięciu miastach na całym świecie zostanie zainaugurowany globalny Startup Weekend Next. Wezmą w nim udział setki zespołów, tysiące osób. Jednym z takich miejsc będzie Warszawa.

Akademia Energii

Akademia Energii

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z energetyką, chcesz uczyć się od wybitnych specjalistów, ekspertów najlepszych firm z sektora energetyki, weź udział w drugiej edycji Akademii Energii.

Program Na Własne Konto - rekrutacja przedłużona

Uprzejmie informujemy, że termin przyjmowania zgłoszeń studentów do I edycji Programu edukacji ekonomicznej „Na własne konto” został wydłużony do 14 listopada 2012r.

Zgłoś swój projekt ! Zdobądź nawet 1 500 zł!

Zgłoś swój projekt ! Zdobądź nawet 1 500 zł!

Liga Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do aplikowania do programu grantowego Pracowania Działań Lokalnych wszystkie organizacje studenckie z uczelni z całej Polski.

Wykreuj z nami swój biznes!

Wykreuj z nami swój biznes!

Kończy się rekrutacja do ostatniej edycji bezpłatnych szkoleń biznesowych prowadzonych w ramach projektu„Akademia Wiedzy” finansowanych ze środków UE. W programie ponad 100 godzin warsztatów dających uczestnikom praktyczną wiedzę i umiejętności dotyczące prowadzenia własnej firmy. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

TRWA NABÓR DO PROJEKTU GRANTOWEGO STYPENDIUM IM. LESŁAWA A. PAGI

TRWA NABÓR DO PROJEKTU GRANTOWEGO STYPENDIUM IM. LESŁAWA A. PAGI

Jeżeli masz pomysł na innowacyjny projekt edukacyjny lub naukowo-badawczy z zakresu ekonomii lub prawa gospodarczego zaaplikuj o grant.

II edycja programu akceleracyjnego GammaRebels już rusza!

GammaRebels, intensywny program akceleracyjny dla startupów technologicznych, ogłasza nabór projektów z branży IT/Internet/mobile. Zespoły mogą zgłaszać się do udziału w programie najpóźniej do 20 października 2012 roku.

Moje Stypendium

Moje Stypendium

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? Masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! W bazie serwisu mojestypendium.pl czeka ponad 4000 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów! W ubiegłym roku odwiedzający serwis mogli ubiegać się o stypendia o łącznej wartości 111 mln zł.

Program "Młodzi na rynku pracy"

MPiPS rozpoczęło Program „Młodzi na rynku pracy”, który jest pakietem działań inicjowanych bezpośrednio przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej, a także podejmowanych wspólnie z instytucjami rynku pracy, w celu szeroko zakrojonego wsparcia osób młodych w wejściu na rynek pracy. Projekt pilotażowy programu „Twoja Kariera – Twój Wybór” przetestuje wzorcowy schemat pracy z osobami bezrobotnymi do 30 roku życia oraz sprawdzi w praktyce innowacyjne narzędzia służące zwiększaniu aktywności, samodzielności i mobilności osób młodych.

International Summer School (DMP)

DMP is an intensive summer school, organized at IEDC – Bled School of Management, Slovenia from July 10-18. It’s designed for young graduates and students in their final years of study who would like to take a journey through all major aspects of management practice before starting their professional career.

OTTO Scholarships for Global Supply Chain Management and Change

The University Fund Limburg - on behalf of leading international labour broker OTTO Work Force – awards 2 study grants to Polish students who are admitted to the master’s programme in Global Supply Chain Management and Change (GSCMC) at the Maastricht University School of Business and Economics (SBE).

Anna Bakera, studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wygrała stypendium Universum

Stypendium w wysokości 4.000 zł można było otrzymać, biorąc udział w badaniu Universum Student Survey.

Pomóż studentowi zgarnąć 5 tysięcy złotych - zagłosuj!

Staże za granicą, kursy językowe, szkolenia zawodowe, laptopy, oprogramowania - o tym marzą m.in. uczestnicy III edycji Stypendium z Wyboru. Pomóż nam wybrać stypendystów. Do rozdania jest prawie 100 tysięcy złotych.