Czwartek, 13 sierpnia 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Od czerwca, jak co roku, młodzi ludzie mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. To już jubileuszowa, bo dziesiąta edycja programu, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczących się w Warszawie.

Program stypendialny „Odkrywaj świat E-Commerce z ShopAlike.pl”

Program stypendialny został stworzony z myślą o studentach, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą e-commerce i chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą, dotyczącą najnowszych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu internetowego.

"Be Stage-Abroad – 2014 edition"

Be Consulting, in cooperation with UniCredit & Universities Foundation, announces 3 grants aimed at undergraduate students for an international curricular internship programme at Be Consulting. The grants provide the opportunity to participate in consultancy projects operating within banking facilities and financial institutions.

Dofinansowania studenckich projektów – nabór wniosków trwa!

Dofinansowania studenckich projektów – nabór wniosków trwa!

W ramach programu studenckiego Liga Odpowiedzialnego Biznesu rozpoczęła się II tura naboru wniosków do programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR. Program umożliwia zdobycie dofinansowania na projekty promujące społeczną odpowiedzialność biznesu (Corporate Social Responsibility – CSR).

„Akcja stypendialna 2014” Ergis-Eurofilms S.A.

Ergis-Eurofilms S.A., działając w porozumieniu ze Starostą Powiatu Wąbrzeskiego, ogłasza akcję stypendialną na rok 2014.

Projekt ECO-TALENT 2013

Projekt ECO-TALENT 2013 ma na celu promowanie eko-przedsiębiorczości poprzez stworzenie Inkubatora Eko-innowacyjnych Rozwiązań.

Program Stypendialny WIMDU

Program Stypendialny Wimdu został stworzony w celu rozpoznania wśród studentów umiejętności, które są niezbędne do zbudowania udanej kampanii marketingowej w szybko rozwijającej się obecnie gospodarce światowej. Stypendium w wysokości 1000 eurobędzie dostarczane co roku w lutym, by pomoc najzdolniejszym studentom, którzy zainteresowani są biznesem i marketingiem.

Przyszłość stypendiów w Polsce

Jakie są najlepsze programy stypendialne w Polsce? Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliła konferencja „Mapa stypendiów w Polsce”, która odbyła się w 26 listopada 2013 r. w Warszawie. Organizatorami przedsięwzięcia były Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Dobra Sieć.

Mapa stypendiów pomoże znaleźć drogę osobistego rozwoju

Mapa stypendiów pomoże znaleźć drogę osobistego rozwoju

Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Czy „uczą się” i dostosowują do swoich odbiorców? Jak komunikować o stypendiach, by trafić do potencjalnych stypendystów i darczyńców? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli ogólnopolska konferencja „Mapa stypendiów w Polsce”, która odbędzie się 26 listopada 2013 r. w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Dobra Sieć.

Konkurs Teraz Polska Promocja na najlepszą pracę magisterską!

Ruszyła już VII edycja konkursu „Teraz Polska Promocja” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski. Ideą konkursu jest popularyzacja tematyki marketingu terytorialnego i narodowego, jako ważnego i przyszłościowego obszaru zarówno badań naukowych, jak i praktyki.

Trwa nabór wniosków do projektu grantowego Stypendium im. Lesława A. Pagi

Jeżeli masz pomysł na innowacyjny projekt edukacyjny lub naukowo-badawczy z zakresu ekonomii lub prawa gospodarczego zaaplikuj o grant.

Nowy Partner Konkursu „Swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” - Mensys Polska

Warsztaty „Akademii Kariery Mensys” dla autorów wszystkich nagrodzonych prac. Do konkursu na prace dyplomowe „Swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” dołączył nowy Partner - firma doradztwa personalnego Mensys Polska. Dla autorów wszystkich nagrodzonych w Konkursie prac ufunduje ona warsztaty “Akademia Kariery Mensys”, podczas których eksperci Mensys Polska przekażą absolwentom wiedzę niezbędną do skutecznego wejścia na rynek pracy.

Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu | 8. Edycja

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademia Leona Koźmińskiego mają przyjemność ogłosić VIII edycję konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu. Dla zwycięzców przewidziana została łączna pula nagród, ufundowana przez KPF i Centrum Finansowe Banku BPS, w wysokości 7.000 zł.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską!

PRZYSTĄP DO KONKURSU KRAJOWEJ SIECI OBSZARÓW WIEJSKICH W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ

Eco Talent 2013

Wystartowała pierwsza edycja konkursu Eco Talent 2013, którego celem jest wyłonienie najlepszego konceptu biznesowego przyjaznego środowisku.

Project Master 2013 – Konkurs na najlepszą pracę dyplomową i podyplomową z zarządzania projektami

International Project Management Association Polska pragnie zaprosić do konkursu Project Master 2013 wszystkich dyplomantów, którzy w okresie od 1 października 2012 r. do 30 września 2013 r. obronili na jednej z polskich uczelni swoją pracę dyplomową z dziedziny zarządzania projektami.

XVII Edycja Międzynarodowego Programu Stypendialnego Deutsche Bundesstiftung Umwelt

Już tylko do 16 września 2013 r. trwa nabór wniosków do XVII edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU).

Nawet 15 tys. zł możesz wygrać w konkursie Biura Informacji Kredytowej

Jeszcze tylko kilka tygodni pozostaje na zgłoszenie się do II edycji konkursu „Informacja w procesie zarządzania ryzykiem”, organizowanego przez Biuro Informacji Kredytowej. Mogą wziąć w nim udział autorzy prac naukowych obronionych w roku akademickim 2012/2013, zarówno magisterskich, jak i doktorskich.

XVII Edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego

Stowarzyszenie Środowisko dla Środowiska (www.sds.org.pl) serdecznie zaprasza do udziału w XVII Edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU).

VI edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.