Sobota, 19 października 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Stypendia i granty

Stypendia i granty

ROZPOCZYNA SIĘ V EDYCJA STYPENDIUM IM. LESŁAWA A. PAGI

Rusza nabór projektów do Stypendium im. Lesława A. Pagi – projektu granto-wego skierowanego do kół naukowych, stowarzyszeń akademickich, organi-zacji studenckich, a także nieformalnych grup studentów, w szczególności o profilu ekonomicznym lub prawniczym. Pula grantów w danej edycji wynosi 50 tys. zł. Rekrutacja trwa do 20 listopada 2011.

Mojestypendium.pl

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? Masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! W bazie serwisu mojestypendium.pl czeka ponad 3000 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów!

Międzynarodowy Program Stypendialny dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt

świętuje w tym roku jubileusz piętnastolecia. Mamy zaszczyt poinformować, że jubileuszowa piętnasta edycja programu stypendialnego DBU w Polsce została objęta Patronatem Honorowym Ministra Środowiska, profesora Andrzeja Kraszewskiego (więcej na www.mos.gov.pl).

Program Aktywizacja dla młodych przedsiębiorców

Program Aktywizacja rzuca koło ratunkowe małym przedsiębiorcom. Organizatorzy udostępniają im różnorodne aplikacje on-line, które ułatwiają wkroczenie do świata biznesu. Projekt działa już ponad rok, a chętnych wciąż przybywa. Do programu można wejść w każdej chwili i bez żadnych zobowiązań.

Atrakcyjne stypendia dla najlepszych doktorantek i doktorantów! ! Rusza II nabór wniosków do projektu "Weź stypendium - dla rozwoju"

Projekt adresowany jest do doktorantek i doktorantów, którzy będą na drugim lub trzecim roku stacjonarnych studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) w roku akademickim 2010/2011 bądź 2011/2012.

Zakończyła się I edycja Stypendium z Wyboru, znamy wyniki głosowania i nazwiska dwunastu laureatów!

W dniu 5. czerwca 2011 r. została zakończona faza głosowania w I edycji unikalnego programu stypendialnego „Stypendium z Wyboru - DAJ SIĘ WYBRAĆ!”. 9. czerwca została ogłoszona lista laureatów.

Jubileuszowa XV Edycja Programu Stypendialnego DBU

Międzynarodowy Program Stypendialny dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt świętuje w tym roku jubileusz piętnastolecia. Mamy zaszczyt poinformować, że jubileuszowa piętnasta edycja programu stypendialnego DBU w Polsce została objęta Patronatem Honorowym Ministra Środowiska, profesora Andrzeja Kraszewskiego (więcej na www.mos.gov.pl).

Program Stypendialny DBU

Podstawowym celem programu stypendialnego DBU jest profesjonalne zawodowe kształcenie polskich przyszłych kadr ochrony środowiska oraz umożliwienie młodym absolwentom startu kariery w dynamicznie rozwijającym się sektorze zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

BRAMA Innovation Camp zaprasza na BIC SUMMER START - wakacyjny program inkubacji pomysłów o wysokim potencjale rynkowym!

Program odbędzie się w dniach 16 sierpnia - 23 września 2011. Celem jest stworzenie produktu gotowego do komercjalizacji (prototypu, serwisu internetowego itp.) w 6 tygodni!

STYPENDIUM Z WYBORU - DAJ SIĘ WYBRAĆ!

Stypendium z Wyboru to inicjatywa Fundacji Absolvent.pl. Umożliwia spełnienie marzeń edukacyjnych, osobistych i zawodowych studentów i absolwentów, którzy mają głowę pełną pomysłów, jednak brakuje im środków do ich realizacji.

Instytut Spraw Publicznych poszukuje stypendysty - analityka ds. gospodarczych UE do Programu Europejskiego Program Stypendialny Instytutu Spraw Publicznych „Nauka i społeczeństwo”

Program Stypendialny dla młodych naukowców został utworzony w Instytucie Spraw Publicznych w 2008 roku. Celem programu jest umożliwienie młodym badaczom szerszego udziału w sprawach publicznych oraz wykorzystanie ich wiedzy, idei i umiejętności w służbie publicznej poprzez udział w naukowo-badawczej działalności ISP w ramach realizowanych programów, projektów i grantów. Program Stypendialny skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich i doktorskich oraz doktorantów.

II edycja - Program Stypendialny im. St. Grabskiego

Trwa nabór wniosków do PROGRAMU STYPENDIALNEGO IM. ST. GRABSKIEGO, dofinansowanego ze środków Narodowego Banku Polskiego. Operatorem programu jest Fundacja Wileńszczyzna. Wysokość stypendium 1000 ZŁ / MIESIĄC na SEMESTR LETNI R.AK. 2010/2011.

Program stypendialny Niemieckiego Bundestagu 2012

Niemiecki Bundestag organizuje ten projekt od 1986 roku. To co 25 lat temu zainicjował program dla 20 młodych Amerykanów, przerodziło się w program kształceniowy dla młodzieży z 28 krajów. Polska przystąpiła do programu w roku 1990.

Weź stypendium - dla rozwoju

Zapraszamy doktorantki i doktorantów do zapoznania się z nowym projektem.

New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE)

W związku ze zbliżającą się inauguracją VIII edycji programu New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE), organizowanego przez UniCredit Group oraz Fondazione Cassamarca, serdecznie zachęcamy Was do przesyłania aplikacji o uzyskanie stypendium i wzięcie udziału w programie.

Schoenherr Alpbach Scholarship

Stypendium firmy Schoenherr w prestiżowej Szkole Letniej Integracji Europejskiej w Alpbach

Maturzysto! Zdobądź pieniądze na studia!!! Trwa rekrutacja do III edycji projektu stypendialnego Indeks Start2Star.

Maturzysto! Zdobądź pieniądze na studia!!! Trwa rekrutacja do III edycji projektu stypendialnego Indeks Start2Star.

Indeks Start2Star – stypendium dla uzdolnionych maturzystów w trudnej sytuacji materialnej. Ruszyła już III edycja ogólnopolskiego programu stypendialnego Indeks Start2Star, realizowanego przez Fundację 2065 im. Lesława A. Pagi, ufundowanego w całości przez Fundację Leszka Czarneckiego.