Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Programy Fulbrighta: rekrutacja rozpoczęta!

Programy Fulbrighta: rekrutacja rozpoczęta!

Ruszył nabór do kolejnych edycji programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta kierowanych do polskich studentów, badaczy i dydaktyków.

Program stypendialny „Santander Scholarships for MIT Professional Education’s Leading Digital Transformation"

Grupa Santander, we współpracy z MIT Professional Education, uruchamia program stypendialny „Santander Scholarships for MIT Professional Education’s Leading Digital Transformation”, dzięki któremu 2 500 studentów i absolwentów uczelni wyższych z 14 państw skorzysta ze specjalistycznych szkoleń online w zakresie transformacji cyfrowej.

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”

Broszura „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”, w przystępny sposób przedstawia wyniki badania programów stypendialnych w Polsce, które zespół Fundacji Dobra Sieć przeprowadził w 2018 roku. Publikacja przybliża również sposoby działania wyjątkowych programów stypendialnych, wyróżniających się wysokimi standardami realizacji oraz innowacyjnym podejściem.

Stypendium Santander IE-Digital DNA

Santander Universidades zaprasza do aplikowania do kolejnego już projektu stypendialnego!

Santander ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytecie w Yale oraz Uniwersytecie w Georgetown

Santander ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytecie w Yale oraz Uniwersytecie w Georgetown

Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown we współpracy z Grupą Santander przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

The Fund for American Studies Academic Internship Programs in Washington, DC

The Fund for American Studies has a full scholarship available for a Polish student to attend our academic internship program in Washington, DC. The program will be held from June 8 – August 2, 2019.

Zdobądź grant na projekt studencki w programie KPMG Ideas Loading

Studenci kierunków ekonomicznych, informatycznych, technicznych, i prawnych, którzy chcą zrealizować projekty naukowe i wydarzenia biznesowe na swojej uczelni, mogą zdobyć wsparcie finansowe i partnerstwo merytoryczne KPMG.

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne 2018

Czy chcielibyście pracować w niemieckim parlamencie? Niemiecki Bundestag wraz z berlińskim Wolnym Uniwersytetem, Uniwersytetem im. Humboldtów w Berlinie oraz Politechniką Berlińską zaprasza do skorzystania z trwającego 5 miesięcy Międzynarodowego Stypendium Parlamentarnego (Internationales Parlaments-Stipendium IPS) w Berlinie.

Wyśmienita okazja zdobycia stypendium!

Irlandzka Rada ds. Żywności Bord Bia razem z University College Dublin rozpoczęła przyjmowanie aplikacji na program stypendialny Bord Bia Marketing Fellowship oraz Origin Green Ambassador. Inicjatywa ta pozwoli 30 jego uczestnikom na szybki rozwój kariery w branży spożywczej.

Staże wakacyjne 2017 w USA dla studentów – ruszyła rekrutacja!

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów. Na stronie internetowej PAII dostępne są oferty stażowe firm Archer Daniels Midland Company i Pittsburgh Glass Works. Studenci, którzy chcieliby wyjechać na staż w USA w wakacje 2017, mogą składać aplikacje on-line do 22 grudnia 2016.

Stypendium doktoranckie UNIVERSITY OF SYDNEY dla polskich studentów!

27 października zapraszamy do Ambasady Australii w Warszawie na spotkanie informacyjne.

Stypendia dla studentów z Warszawy

W tym roku 12 raz warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Do 30 września trwa nabór wniosków na rok akademicki 2016/2017.

Spotkanie z delegacją Bundestagu na temat Internationales Parlaments-Stipendium (IPS) w Berlinie - 8 grudnia br.

IPS to oferta dla absolwentów szkół wyższych, którzy w momencie rozpoczęcia stypendium nie ukończyli 30 roku życia.

European Pioneers - bezzwrotne granty na rozwój e-biznesu

European Pioneers to program dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów, które chcą pozyskać bezzwrotny grant na rozwój swojego pomysłu na e-biznes.

Wakacyjny program „The Fund for American Studies" - termin nadsyłania aplikacji upływa 15 stycznia!

Marzy Ci się podróż za ocean i poznanie od kuchni stolicy USA? Aplikuj na program wakacyjny The Fund for American Studies! Co roku jedna osoba z Polski otrzymuje stypendium Fundacji Paderewskiego pokrywające koszt udziału w programie, biletów lotniczych oraz kieszonkowe.

Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Ambasada Francji w Polsce oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczynają przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego (BGF). Program skierowany jest do polskich studentów i umożliwia wymianę uniwersytecką oraz naukową między Francją i Polską.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Od czerwca, jak co roku, młodzi ludzie mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. To już jubileuszowa, bo dziesiąta edycja programu, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczących się w Warszawie.

Program stypendialny „Odkrywaj świat E-Commerce z ShopAlike.pl”

Program stypendialny został stworzony z myślą o studentach, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą e-commerce i chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą, dotyczącą najnowszych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu internetowego.

"Be Stage-Abroad – 2014 edition"

Be Consulting, in cooperation with UniCredit & Universities Foundation, announces 3 grants aimed at undergraduate students for an international curricular internship programme at Be Consulting. The grants provide the opportunity to participate in consultancy projects operating within banking facilities and financial institutions.