Staże i programy menedżerskie w MARS

Firma MARS do końca marca prowadzi rekrutację na specjalne staże i programy menedżerskie. Do aplikowania zachęcamy studentów i absolwentów kierunków technicznych, biznesowych i społecznych z całej Polski. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie www.marskariera.pl.

Program Stażowy w Mars

Mars Internship Experience (MIE) to nasz prestiżowy program stażowy, który umożliwia zdobycie cennego doświadczenia poprzez realizację samodzielnego i niezależnego projektu wynikającego z realnych potrzeb firmy. Wyzwanie trwa od 6 do 12 miesięcy i nie polega na byciu biernym obserwatorem. Wypracowane w trakcie stażu rekomendacje i rezultaty Twojej pracy będą miały realny wpływ na funkcjonowanie i wyniki firmy. Właśnie takie zadania przyniosą Ci najcenniejsze doświadczenia i umiejętności.

W jakich kierunkach można się rozwijać będąc uczestnikiem MIE?

W programie stażowym Mars Internship Experience możliwości są nieograniczone. Możesz dołączyć do zespołu marketingu, finansów oraz inżynierii, jednak niezależnie od tego, czy będziesz optymalizować pracę linii produkcyjnej, czy wdrażać jedną z kampanii marketingowych, zawsze będziesz pracować przy ważnych projektach mających wpływ na rozwój firmy. Specjaliści Mars powierzą Ci odpowiedzialność za realizację projektu, ale jednocześnie zadbają o wsparcie i narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

Czy po skończonym stażu można nadal pracować w Mars?

Staż umożliwia rozpoczęcie pracy w Mars osobom, które są na początku ścieżki zawodowej i chcą zdobyć cenną wiedzę oraz doświadczenie. Po zakończeniu stażu możesz zostać w firmie na dłużej – jako specjalista w jednym z działów lub uczestnik jednego z Programów Menedżerskich.

Programy Menedżerskie w Mars

Chcesz w przyszłości zasiadać w Zarządzie naszej firmy jako Dyrektor Sprzedaży, Marketingu, Logistyki czy Finansów? Widzisz się jako General Manager dużej międzynarodowej korporacji? A może chciałbyś zostać Dyrektorem Fabryki?

Aplikuj na jeden z naszych trzech Programów Menedżerskich!

Program Mars Leadership Experience (MLE) to idealny start dla osób, które chcą rozwinąć swoją karierę w zarządzaniu. MLE to trzy rotacje w trzech różnych działach - od Sprzedaży do Logistyki czy Marketingu.

Programy Functional Leadership Experience dedykowane są tym, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu w konkretnym obszarze biznesowym, ponieważ umożliwiają rozwijanie specjalistycznych umiejętności technicznych i zdolności przywódczych w jednym z dwóch obszarów: Finansów, w ramach Mars Finance Leadership Experience (MFLE), lub Supply Chain, w ramach Mars Supply Chain Leadership Experience (MSCLE) na jednej z 3 dostępnych ścieżek: Produkcji, Inżynierii lub Zakupów.

Co oferujemy na stażu i programach menedżerskich?

Praca w Mars to nie tylko umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, program długofalowego oszczędzania czy inne benefity, których możesz spodziewać się w dbającym o Współpracowników miejscu pracy. W Mars rozwijamy przyszłych liderów, dlatego zapewnimy Ci wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia długofalowych celów zawodowych. W Mars możesz też liczyć na elastyczne godziny pracy, szkolenia w ramach Mars University i wiele innych – na przykład możliwość przyprowadzenia swojego pupila do biura.

Dzisiaj student, jutro Współpracownik – dołącz do naszej społeczności talentów, jeśli:

  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów kierunków biznesowych, technicznych lub absolwentem do 2 lat po ukończeniu studiów magisterskich
  • Możesz pochwalić się dobrą znajomością języka angielskiego
  • Posiadasz doświadczenie w kołach naukowych, organizacjach studenckich lub byłeś na wymianie zagranicznej

Nie zwlekaj, aplikuj poprzez: www.marskariera.pl!