SAS Institute zaprasza na szkolenie z programowania w języku SAS 4GL

 

Chcesz się nauczyć, jak tworzyć i zarządzać procesem przetwarzania i integracji danych z wielu źródeł? SAS Institute i firma SCS Expert zapraszają na 9-dniowe szkolenie z programowania w języku SAS 4GL, wykorzystywania makrojęzyka oraz budowy procesów ETL w SAS Data Integration Studio. Program Akademii Młodych Talentów SAS jest skierowany do studentów III, IV i V roku oraz absolwentów (maksymalnie 2 lata po uzyskaniu dyplomu).

Zgłoszenia do 18 sierpnia przez LINK 

Liczba miejsc ograniczona do 12!

Najlepsi uczestnicy szkolenia dostaną możliwość zdobycia uznawanego na świecie certyfikatu Base Programming Using SAS 9.4 oraz zaproszenie do pracy w projektach SAS Institute w kraju i za granicą.

Szkolenie będzie realizowane w formule online przez 9 dni roboczych, od poniedziałku 20 września do czwartku 30 września, w godzinach 9:00 – 16:00. Zajęcia zostaną poprowadzone przez trenera z firmy SAS Institute. Każdy uczestnik otrzyma dostęp do środowiska szkoleniowego.

Aby aplikować do Akademii Młodych Talentów, musisz znać język angielski na poziomie B2, posługiwać się językiem programowania (np. C, C#, C++, Java, Python, itp.) i znać SQL na co najmniej dobrym poziomie.

---------

SAS Institute i SCS Expert

SAS Institute jest światowym liderem w zakresie analityki i AI. W marcu 2019 roku firma ogłosiła, że zainwestuje miliard dolarów w rozwój sztucznej inteligencji. Obecnie z rozwiązań SAS korzysta ponad 83 000 firm i instytucji w 147 krajach, w tym 92 przedsiębiorstwa z pierwszej setki listy Fortune Global 500.

SCS Expert to firma doradcza, która specjalizuje się w analityce biznesowej. Od wielu lat SCS Expert działa w ścisłym partnerstwie z SAS Institute., m.in. buduje spersonalizowane aplikacje, które wykorzystują silniki i oprogramowanie analityczne tej firmy, specjalizuje się w dostrajaniu i migracji złożonych instalacji oprogramowania analitycznego SAS. Firma z sukcesem realizuje projekty w wielu krajach Europy, w tym w Polsce.

SAS