Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Złoża Kariery - praktyki dla najlepszych w PGNiG.

Szukasz praktyk i możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego w dużej, prężnie działającej firmie? Zapraszamy Cię do Centrali PGNiG SA!

Studia i praktyka? Zapoznaj się z wyjątkową ofertą!

Brand Management In a Multinational Company - przedmiot realizowany we współpracy z firmą Procter & Gamble. Na aplikacje czekamy do 15 stycznia!

Audyt Bankowy case study & PwC speed recruiting 5.12.2016, 15:15

PwC zaprasza na casestudy z zakresu audyt bankowego połączone z akcją "speedrecruiting"!

Blind Applying - apply for top secret opportunities all over the world with only one CV!

Blind Applying to program, w którym największe międzynarodowe firmy łowią talenty z całego świata. Jest jednak haczyk: gdy zgłaszasz swoją kandydaturę, nie wiesz, o jaką pozycję się ubiegasz ani gdzie odbędzie się staż.

Audyt Students Business Mixer - 29 listopada przyjdź na kawę do biura PwC!

Zapraszamy studentów po 3 roku studiów i absolwentów, którzy są zainteresowani sektorem finansowym i dyspozycyjni do podjęcia pełnoetatowych praktyk w okresie listopad - marzec.

Online Talent Communication Study - gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety!

Searching for a job is easy, finding one is not. Don't miss this opportunity!

Bądź o krok do przodu i wybierz program rozwojowy w ING Banku!

Podejmuj kolejne wyzwania, budując bank przyszłości z ING!

Odpowiedzialni pracodawcy na Targach CSR

17 listopada 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędą się 6. Targi CSR. Będzie to okazja do zapoznania się z ofertą polskich i międzynarodowych firm, realizujących założenia CSR oraz szansa na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z odpowiedzialnymi pracodawcami. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Odkryj ofertę francuskich szkół wyższych!

Skorzystaj z porad i przygotuj program studiów z Agencją Campus France! Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

CAREERDATE - Pracodawcy zapraszają na kawę!

Czy wiesz, że Polska jest numerem 1 w Europie i na 3. miejscu na świecie w sektorze usług dla biznesu? Rozpocznij pracę w branży BPO/SSC i zdynamizuj swoją karierę!

Już 8 listopada zapraszamy na spotkanie z KPMG w Auli Spadochronowej SGH w godz. 8:00–14:00.

SGH to pierwszy przystanek na trasie naszego roadshow po uczelniach wyższych w całej Polsce. Wyruszamy w poszukiwaniu talentów, które opowiedzą nam o swoich planach i marzeniach, a my o tym, w jaki sposób KPMG wspiera w realizacji tych marzeń.

Sollers Consulting is inviting for a lecture: AGILE ENTERPRISE given by world-renowned Agile expert: Ángel Medinilla

The lecture will take place from 06:00 P.M to 07:30 P.M @ SGH (Lecture Hall VI).

Rusza kolejna edycja Akademii Biznesu Deloitte - eksperci Deloitte pokażą studentom, jak w praktyce funkcjonuje biznes

Akademia Biznesu to już tradycja w firmie doradczej Deloitte. W tym roku akademickim rusza dwunasta edycja programu edukacyjnego, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą z zakresu rachunkowości, podatków, prawa, konsultingu, zarządzania ryzykiem czy rozwiązań IT. W ubiegłym roku w dziewięciu miastach Polski, w około 60 bezpłatnych warsztatach, uczestniczyło prawie 2 tys. studentów. Aplikacje on-line do tegorocznej edycji można składać do 3 listopada br.

Akademia Doradcy - Twój start w bankowość

Akademia Doradcy to edukacyjny program Nest Banku. Jego celem jest wprowadzenie młodych ludzi, takich jak Ty, w tajniki zawodu pod okiem doświadczonych managerów w branży bankowej. W Akademii Doradcy dajemy Ci możliwość pracy na samodzielnym stanowisku, za którą otrzymasz realne wynagrodzenie.

Jesienno-targowe wydanie największego branżowego przewodnika HR i EB Magazynu SEMESTR

Zapraszamy do zapoznania się z jesienno-targowym wydaniem największego branżowego przewodnika HR i EB dla studentów - Magazynu SEMESTR.

CAREERDATE z CarlsonWagonlit Travel. Wypij kawę z pracodawcą!

CarlsonWagonlit Travel (CWT) jest światowym liderem zarządzania podróżami służbowymi oraz imprezami Meeting & Events.

Traineeships in the European Parliament Policy Department - Spring 2017

European Parliament Policy Department is looking for trainees for the period from 1 March – 31 July 2017, with closing date for applications on 15 October 2016 (midnight).

Targi pracy „Trained in GermanY” 17 października 2016 r. w SGH

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego wraz z Alumniportal Deutschland oraz Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo Handlową zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji targów kariery niemieckojęzycznych pracodawców z serii „Trained in GermanY”.

Jerónimo Martins uruchamia nową edycję programu Campus Ambassador.

We are happy to launch the second edition of our Campus Ambassador initiative. After the major success we had in the first edition in our home country, Portugal, we are now expanding the initiative to student communities in our largest market, Poland!

IV edycja Programu "Staże Prezesa NBP"

Profesor Adam Glapiński, Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów uczelni krajowych i zagranicznych do udziału w kolejnej edycji Programu „Staże Prezesa NBP”.