Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Henkel Open Day II - 16 maja 2017 r.

We wtorek 16 maja zapraszamy na Henkel Open Day II – będzie to szansa na poznanie jednej z największych firm FMCG. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z tą branżą, te wydarzenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

Finanse w mundurze!

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu zaprasza na szkolenie wojskowe kandydatów na oficerów w ramach 12-miesięcznego Studium Oficerskiego. Oferta dedykowana jest wszystkim absolwentom i studentom posiadającym tytuł magistra: rachunkowości, finansów, finansów i rachunkowości, finansów i bankowości, finansów i ubezpieczeń.

Rekrutacja w trybie zerówkowym – audyt bankowy w PwC

Firma PwC zaprasza na spotkanie 9 maja 2017 r. (wtorek) w warszawskim biurze.

CAREERDATE. Poznaj siłę nieformalnych rozmów rekrutacyjnych!

CAREERDATE. Poznaj siłę nieformalnych rozmów rekrutacyjnych!

Wypij kawę z przyszłym szefem i przekonaj się dlaczego według uczestników CAREERDATE to najlepsza forma kontaktu z przyszłym pracodawcą.

Breakfast with Leaders – Accenture Strategy Capability Network

You have the chance to join Breakfast with Capability Network Leaders – an informal meeting with 4 well-experienced managers from the team which has already 5 years! At our office, over coffee and snacks, you will be able to ask them about their development at Accenture Capability Network, current trends in business and advice concerning your career path.

Konsultacje z doradcą zawodowym przez Skype w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od 24 kwietnia br Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie wprowadza nową usługę – konsultacje zawodowe przez Skype. Ofertę kierujemy do osób, które z różnych powodów mają trudności z dotarciem do naszego Centrum, a chciałyby odbyć profesjonalną rozmowę z doradcą zawodowym.

Citi Services Center – programy praktyk letnich i programy stażowe

Nasze programy to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasze Programy dostarczą Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

Bank Handlowy - programy praktyk letnich i programy stażowe

Nasze programy to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasze Programy dostarczą Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

ING Bank Śląski: Nie wybieraj pracy w ciemno! Przyjdź na kawę do naszego biura i poznaj ING International Talent Programme!

Szukasz ciekawej oferty, która dałaby Ci możliwości rozwojowe? My szukamy Ciebie! Właśnie trwa rekrutacja na ING International Talent Programme!

Unlock your potential in Citi

Citi to największa globalna organizacja finansowa, która oferuje indywidualne ścieżki rozwoju, dopasowane do Ciebie! Sam wybierasz, w którym obszarze chcesz zdobywać doświadczenie i stawiać pierwsze kroki na drodze do kariery w międzynarodowym środowisku. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów kierunków takich jak finanse, ekonomia, IT i pokrewnych do aplikowania do naszych programów rozwojowych lub programu praktyk letnich. W zależności od zainteresowań oraz umiejętności, masz do wyboru kilka programów.

Marzy Ci się #KarieraBankiera? Chcesz pracować w jednym z największych banków w Polsce?

Już 6 kwietnia przedstawiciele BZ WBK będą czekać na Ciebie w Auli Spadochronowej w godzinach 9.00-15.30.

Rozważasz pracę lub praktyki w firmie w Procter&Gamble?

Rozważasz pracę lub praktyki w firmie w Procter&Gamble?

W ramach projektu Girls do IT masz okazję przejść testy rekrutacyjne na terenie SGH - już w najbliższą środę, 5 kwietnia, o godzinie 17:00!

SSC Heroes Spring Business Mixer w Centrum Nauki Kopernik

25 kwietnia dołącz do naszego pierwszego rocznego wydarzenia SSC Heroes Spring Business Mixer w Centrum Nauki Kopernik. Dedykujemy je przyszłym pracownikom jednego z najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce: centrom usług wspólnych.

W imieniu organizatorów zapraszamy na Targi Praca.pl - 30 marca, stadion Legii Warszawa.

Już dziś zapraszamy na Targi Praca.pl! 30 marca na stadionie Legii Warszawa czekać będą na Ciebie prestiżowi pracodawcy, merytoryczne prelekcje oraz szereg atrakcji, w tym INTERVIEW IN THE SKY – 40 metrów nad ziemią.

Trwa rekrutacja do Klubu Kobiet KPMG „For Ladies”

Jeśli chcesz się rozwijać, zdobyć doświadczenie, zbudować sieć kontaktów, wziąć udział w dedykowanych warsztatach, uczestniczyć w tworzeniu Klubu i przejść skróconą rekrutację do pracy lub praktyk w KPMG, to jest to oferta dla Ciebie!

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej - zapraszamy do doradcy zawodowego!

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej - zapraszamy do doradcy zawodowego!

Jeśli czeka Cię gorący okres aplikowania na staże, praktyki, programy menadżerskie, wakacyjne oferty pracy etc., nasz Doradca Zawodowy chętnie pomoże w przygotowaniach do spotkań z pracodawcami.

Tydzień z doradcami zawodowymi – Partnerzy SGH doradzają!

Od 13 do 17 marca doradcy i rekruterzy z Firm Partnerskich będą spotykać się ze studentami i absolwentami SGH, którzy zechcą skonsultować swoją ścieżkę kariery, uzyskać informacje o sposobach rekrutacji w konkretnej firmie, czy poprawić CV. Zapisy trwają, zapraszamy do biura Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami!

Zachęcamy - weź udział w Teście Kariery Universum!

Czy zaczęliście już myśleć o swojej karierze? Szybciej niż myślicie, skończycie studia i staniecie przed kolejnymi wyborami. Naszym zadaniem jest wesprzeć Was w osiągnięciu celów i pomóc określić, który wybór będzie dla Was najlepszy.

Studia i praktyka? Zapoznaj się z wyjątkową ofertą!

Developing a winning marketing and distribution strategy with NYX Cosmetics L'Oréal Polska (CEMS).

W tym tygodniu CV POINT w Auli Spadochronowej!

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów naszej uczelni, którzy chcą skonsultować swoje CV, czy też list motywacyjny na spotkania z doradcą, Kingą Strzelecką.