Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Rusza Uniwersytet Deloitte w Europie!

Firma doradcza Deloitte inwestuje w edukację i wspiera najbardziej utalentowanych pracowników. Otworzyła w Brukseli Deloitte University. Jest to drugie po amerykańskim tego typu centrum, które będzie kształcić menedżerów Deloitte z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Głównym jego celem jest wszechstronny rozwój i przygotowanie młodego pokolenia utalentowanych liderów do skutecznego funkcjonowania w nowej rzeczywistości gospodarczej. W przyszłym roku w programach Uniwersytetu Deloitte ma wziąć udział ponad 4 tys. menedżerów z niemal 100 krajów, w tym 69 z Polski.

"W morzu informacji. Jak wykorzystać social media w szumie informacyjnym?" – otwarty wykład

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „W morzu informacji. Jak wykorzystać social media w szumie informacyjnym?". Spotkanie poprowadzi przedstawiciel firmy HTR Media – Pan Hubert Różyk.

„Social media i online marketing w budowaniu biznesu” – otwarty wykład

Interesują Cię zagadnienia - social media i online marketing w budowaniu biznesu? Już w najbliższą środę w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Paweł Tkaczyk opowie o meandrach internetów.

Wykorzystaj badania kompetencji dla rozwoju swojej kariery

Chcesz sprawdzić swoje mocne i słabe strony, a jednocześnie podnieść swoje szanse na rynku pracy? Wykorzystaj badania kompetencyjne! Do końca grudnia br. na portalu www.e-peers.com są one bezpłatne.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnej internetowej giełdy pracy

Fundacja „Fundusz Inicjatyw” realizuje innowacyjny projekt „PI – Innowacyjny model GODZENIE PRZEZ KOBIETY ŻYCIA ZAWODOWEGO I RODZINNEGO”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Inspiracja. Zaangażowanie. Działanie!

Inspiracja. Zaangażowanie. Działanie!

Już 9 stycznia 2014r. Centrum Nauki Kopernik zamieni się w platformę dialogu pomiędzy młodzieżą z ogromnym potencjałem, a specjalistami ze świata biznesu. Czas na Youth to Business Forum!

Weź udział w Dniu Kariery w BPO i wygraj audyt CV!

Już 11 grudnia odbędzie się e-wydarzenie Dzień Kariery w BPO. Zaproszeni są studenci każdego kierunku i młodzi profesjonaliści. Organizatorzy z portalu Youngpro.pl przygotowali konkurs, czaty z pracodawcami i ekspertami którzy przez cały dzień przybliżać będą kulisy pracy w branży BPO (ang. Business process outsourcing).

Zapraszamy na WIRTUALNE TARGI PRACY firmy Intel!

Nowoczesne technologie, dynamiczne środowisko pracy, doświadczeni współpracownicy, wyzwania, rozwój, nauka, konkurencyjne warunki pracy, pracodawca doceniany na polskim rynku pracy… DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Cykl życia firmy – od założenia biznesu po sukcesję”

Jeśli planujesz założenie własnego biznesu lub szukasz możliwości kariery w szeroko rozumianym konsultingu (audyt, podatki, rachunkowość, doradztwo transakcyjne, M&A itd.), to spotkanie właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na seminarium „Dzień dobry biznes"

Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Mazowieckiego oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie serdecznie zapraszają na seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”.

Brytyjskie szkoły i uczelnie w Polsce - Targi "Education UK"

7 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie British Council organizuje Targi „Education UK”, podczas których brytyjskie szkoły i uczelnie zaprezentują swoją ofertę. Dla wszystkich zainteresowanych studiami w Wielkiej Brytanii będzie to doskonała okazja do spotkania się i uzyskania wszystkich niezbędnych informacji.

10 Minutes With…

10 Minutes With…

Przypominamy, iż nawiązaliśmy współpracę z portalem 10 Minutes With (www.10MinutesWith.com). Strona ta zawiera materiały w formie wideo, przedstawiające wywiady z liderami wiodących firm różnych branż biznesowych (finanse, marketing, HR itp.).

Zapraszamy na wykład „Way to success: possibilities and chances of becoming a manager”

Zapraszamy na wykład „Way to success: possibilities and chances of becoming a manager”

Cems Club Warszawa oraz Grupa Eurocash serdecznie zapraszają na wykład otwarty pt.: “Way to success: possibilities and chances of becoming a manager”.

10 Minutes With…Morgan Wong

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego już wywiadu z serii "10 Minutes With..." z Morgan Wong, 3 Screens Advisors.

10 Minutes With…

10 Minutes With…

Przypominamy, iż nawiązaliśmy współpracę z portalem 10 Minutes With (www.10MinutesWith.com). Strona ta zawiera materiały w formie wideo, przedstawiające wywiady z liderami wiodących firm różnych branż biznesowych (finanse, marketing, HR itp.).

Rozpocznij karierę w Societe Generale

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Kają Jasik - Inspektorką w Inspekcji Generalnej oraz Michałem Surowskim - Dyrektorem ds. Rynków Kapitałowych Długu

Za pracą nie trzeba chodzić – pod takim hasłem startują Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Nowa praca bez wychodzenia z domu? Oferty od najlepszych pracodawców w jednym miejscu? Wygoda i komfort poszukiwania? To możliwe. Wystarczy zarejestrować się na platformie www.dnipracy.pl i wziąć udział w Wirtualnych Targach Pracy Monsterpolska.pl. Rejestracja rusza 12 listopada, a samo wydarzenie potrwa od 18 do 22 listopada.

Open Day dla studentów w PwC!

Nie idź do wróżki, przyjdź do PwC i dowiedz się, jak może wyglądać Twoja przyszłość.

McKinsey Business Academy

Zapraszamy wszystkich studentów 3 roku studiów licencjackich oraz studentów studiów magisterskich do zapisania się na cykl spotkań "McKinsey Business Academy" prowadzonych przez partnerów i konsultantów McKinsey & Company.

Coffee Chats z konsultantami McKinsey

Jesteś na III roku studiów licencjackich lub I-II roku studiów magisterskich? Interesuje Cię konsulting? Chciałbyś usłyszeć, jak pracuje się w McKinsey, zadać wszelkie nurtujące Cię pytania?