Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery

Planowanie kariery

The Syngenta Finance Management Program Spring 2014

Who are we looking for? We recruit talented graduates with at least a bachelor’s degree and a strong interest in a future career as a finance professional.

Nabór na stanowiska urzędnicze w instytucjach i agencjach UE - spotkanie infromacyjne

13 marca br. Europejski Urząd Doboru Kadr rozpoczyna coroczny nabór na stanowiska administratorów w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej, tj. Komisja Europejska, Parlament Europejski, Rada UE i inne agencje.

10 Minutes With…

10 Minutes With…

Przypominamy, iż nawiązaliśmy współpracę z portalem 10 Minutes With (www.10MinutesWith.com). Strona ta zawiera materiały w formie wideo, przedstawiające wywiady z liderami wiodących firm różnych branż biznesowych (finanse, marketing, HR itp.).

Ogólnoeuropejska inicjatywa “Open Education Challenge”

W ramach inicjatywy wybranych zostanie 10 najbardziej obiecujących startupów w dziedzinie edukacji, które dołączą do Europejskiego Inkubatora Innowacji w Edukacji.

Chcesz służyć Polsce i nie obawiasz się trudnej i odpowiedzialnej pracy w administracji publicznej?

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (założona w 1990 r. i podległa Prezesowi Rady Ministrów) rozpoczyna właśnie dwudziestą szóstą rekrutację.

Grow with Syngenta - join the IS Graduate Program

Our IS (Information Services) Graduate Program is a three-year program based at our global and European headquarters in Basel, Switzerland. It comprises of three different job rotations of 12 months each, providing participants with the opportunity to gain international and interdisciplinary experience in different areas of IS.

44th St. Gallen Symposium

Until 1 February 2014, graduate and postgraduate students have the unique opportunity to apply for an expenses-covered participation as “Leader of Tomorrow” in the 44th St. Gallen Symposium. The symposium will be held on the topic “The Clash of Generations” from 6–9 May 2014 at the University of St. Gallen, Switzerland.

Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?

Przełom roku to zdecydowanie spokojniejszy okres w pracy. Święta to moment zwolnienia tempa i refleksji, a zbliżający się Nowy Rok jest czasem postanowień. Jedne i drugie nie muszą dotyczyć jednak tylko naszego życia osobistego. Wiele osób wykorzystuje ten czas do zastanowienia się nad swoją karierą zawodową i jej przyszłością, a co za tym idzie – ewentualną zmianą pracy. Eksperci monsterpolska.pl podpowiadają, jak przygotować się do tak poważnych zmian.

Coloplast Global Career Challenge

Podejmij wyzwanie! Weź udział w Coloplast Global Career Challenge i wygraj nagrody, dzięki którym Twoja kariera zawodowa nabierze tempa!

Rusza Uniwersytet Deloitte w Europie!

Firma doradcza Deloitte inwestuje w edukację i wspiera najbardziej utalentowanych pracowników. Otworzyła w Brukseli Deloitte University. Jest to drugie po amerykańskim tego typu centrum, które będzie kształcić menedżerów Deloitte z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Głównym jego celem jest wszechstronny rozwój i przygotowanie młodego pokolenia utalentowanych liderów do skutecznego funkcjonowania w nowej rzeczywistości gospodarczej. W przyszłym roku w programach Uniwersytetu Deloitte ma wziąć udział ponad 4 tys. menedżerów z niemal 100 krajów, w tym 69 z Polski.

"W morzu informacji. Jak wykorzystać social media w szumie informacyjnym?" – otwarty wykład

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zapraszają na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „W morzu informacji. Jak wykorzystać social media w szumie informacyjnym?". Spotkanie poprowadzi przedstawiciel firmy HTR Media – Pan Hubert Różyk.

„Social media i online marketing w budowaniu biznesu” – otwarty wykład

Interesują Cię zagadnienia - social media i online marketing w budowaniu biznesu? Już w najbliższą środę w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Paweł Tkaczyk opowie o meandrach internetów.

Wykorzystaj badania kompetencji dla rozwoju swojej kariery

Chcesz sprawdzić swoje mocne i słabe strony, a jednocześnie podnieść swoje szanse na rynku pracy? Wykorzystaj badania kompetencyjne! Do końca grudnia br. na portalu www.e-peers.com są one bezpłatne.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnej internetowej giełdy pracy

Fundacja „Fundusz Inicjatyw” realizuje innowacyjny projekt „PI – Innowacyjny model GODZENIE PRZEZ KOBIETY ŻYCIA ZAWODOWEGO I RODZINNEGO”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Inspiracja. Zaangażowanie. Działanie!

Inspiracja. Zaangażowanie. Działanie!

Już 9 stycznia 2014r. Centrum Nauki Kopernik zamieni się w platformę dialogu pomiędzy młodzieżą z ogromnym potencjałem, a specjalistami ze świata biznesu. Czas na Youth to Business Forum!

Weź udział w Dniu Kariery w BPO i wygraj audyt CV!

Już 11 grudnia odbędzie się e-wydarzenie Dzień Kariery w BPO. Zaproszeni są studenci każdego kierunku i młodzi profesjonaliści. Organizatorzy z portalu Youngpro.pl przygotowali konkurs, czaty z pracodawcami i ekspertami którzy przez cały dzień przybliżać będą kulisy pracy w branży BPO (ang. Business process outsourcing).

Zapraszamy na WIRTUALNE TARGI PRACY firmy Intel!

Nowoczesne technologie, dynamiczne środowisko pracy, doświadczeni współpracownicy, wyzwania, rozwój, nauka, konkurencyjne warunki pracy, pracodawca doceniany na polskim rynku pracy… DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Cykl życia firmy – od założenia biznesu po sukcesję”

Jeśli planujesz założenie własnego biznesu lub szukasz możliwości kariery w szeroko rozumianym konsultingu (audyt, podatki, rachunkowość, doradztwo transakcyjne, M&A itd.), to spotkanie właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na seminarium „Dzień dobry biznes"

Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Mazowieckiego oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie serdecznie zapraszają na seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”.

Brytyjskie szkoły i uczelnie w Polsce - Targi "Education UK"

7 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie British Council organizuje Targi „Education UK”, podczas których brytyjskie szkoły i uczelnie zaprezentują swoją ofertę. Dla wszystkich zainteresowanych studiami w Wielkiej Brytanii będzie to doskonała okazja do spotkania się i uzyskania wszystkich niezbędnych informacji.