Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Webcast z Sheryl Sandberg, COO Facebook’a! Start programu "Sukces w sukience"

Jesteś studentką i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? Dzięki Sheryl Sandberg – COO Facebooka i firmie PwC przekonasz się, że tak!

Spotkania w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza studentów i absolwentów na następujące wydarzenia.

Rozegraj mądrze swoją karierę!

Serdecznie zapraszamy na nasz pierwszy Open Day British American Tobacco 14 kwietnia 2014 r.!

VIII Akademickie Targi Pracy JOBBING już 1 kwietnia 2014 r. w PKiN-ie!

Przyjdź 1 kwietnia 2014 roku do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie po raz ósmy odbędą się Akademickie Targi Pracy JOBBING. Pracodawcy i nasi specjaliści czekają na Ciebie w godzinach 09:30 - 17:00. Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier oraz wiodących uczelni warszawskich.

Targi społecznej odpowiedzialności biznesu - 1 kwietnia 2014 r.

Targi CSR to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak biznes rozumie swoją odpowiedzialność za ludzi i środowisko. Ponad 60 wystawców - firm, ale również organizacji pozarządowych i instytucji będzie prezentowało swoje projekty ekologiczne, wolontariackie oraz programy zaangażowania społecznego. 5. Targi CSR, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbywają się 1 kwietnia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dla zwiedzających udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

TALENT MEETS BERTELSMANN 2014

Mark your calendar: We will be holding this year’s international edition of our networking event “Talent Meets Bertelsmann” in Berlin from June 30 to July 2, 2014.

Dni Kariery - studenckie targi pracy, praktyk i staży już dzisiaj w PKiN-ie

Zapraszamy na kolejną odsłonę studenckich targów pracy, praktyk i staży – Dni Kariery® 25 marca 2014 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

V edycja Warszawskich Dni Informatyki

W dniach 25- 26 marca 2014 roku w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75) odbędzie się piąta edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI), które są największym w Polsce, akademickim, bezpłatną wydarzeniem poświęconym branżom związanym z informatyką (w tym zarządzaniem w informatyce) oraz nowymi technologiami.

Franchise Day

Franchise Day to pierwszy tego typu projekt skierowany do studentów oraz absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którego celem jest zwiększenie świadomości studentów i absolwentów w zakresie franczyzy dzięki przekazaniu im teoretycznej i praktycznej wiedzy dotyczącej specyfiki branży.

XVII Maraton Firm Konsultingowych

18 marca w Auli Spadochronowej SGH już po raz 17 odbędą się targi firm konsultingowych organizowane przez SKN Konsultingu.

Program Stażowy Generacja Young Bank Forces

Bank BNP Paribas zaprasza na targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów „Absolvent Talent Days”, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 11 marca 2014r. w godzinach 10:00-18:00.

MAKRO Day

Studencie, Absolwencie! Czy myślałeś już co dalej? Przyjdź na MAKRO Day i odkryj jak działa nasza firma! Wygraj płatne praktyki Sprawdź się w business case’ach

Kobiety do Kariery! - Dzień Otwarty w PwC

Firma PwC Serdecznie zaprasza 6 marca br. kobiety na Dzień Otwarty pod hasłem „Kobiety do kariery!”.

Targi Firm FMCG - już 26 lutego br. w SGH

Targi Firm FMCG to nie tylko wioska targowa, na której będzie można porozmawiać z przedstawicielami firm partnerskich projektu, ale też seria warsztatów organizowana we współpracy z najlepszymi firmami z branży FMCG oraz Panel Dyskusyjny, na którym będzie można posłuchać wypowiedzi prelegentów, którymi będą eksperci z branży.

Deloitte Day przy kawie!

Zapraszamy 25 lutego br. na Deloitte Day przy kawie! Między godziną 9.00 a 15.30 będziecie mogli spotkać się z osobami z firmy Deloitte i zadać im nurtujące Was pytania dotyczące pracy lub praktyk. Wszyscy zainteresowani otrzymają wskazówki odnośnie tego, jak napisać perfekcyjne CV oraz jak zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. A jeśli macie naturę gracza – zapraszamy do zabawy sprawdzającej refleks i wiedzę. Na każdej przerwie do wygrania zestawy upominków! Nie przegapcie tego spotkania!

Dzień Otwarty w Grupie Żywiec

Chcesz zobaczyć na czym polega praca w Grupie Żywiec? Jesteś ciekawy, jak wygląda nasza siedziba? Chcesz poznać pracowników zarażonych piwną pasją? Zapraszamy na Dzień Otwarty Grupy Żywiec, podczas których otworzymy się właśnie dla Ciebie!

Rozpocznij swoją karierę już na początku studiów. Aplikuj do programu WEX!

Firma PwC po raz czwarty zaprasza studentów I i II roku studiów licencjackich bądź inżynierskich do aplikowania do Programu WEX. Programu płatnych, wakacyjnych praktyk w 6 biurach w Polsce we wszystkich działach. Przyjmowanie aplikacji rozpoczęło się 17 lutego 2014 r.

Spotkanie informacyjne dot. Studiów Podyplomowych Akademii Lobbingu

Proponujemy Państwu możliwość poszerzenia swojej wiedzy na Studiach Podyplomowych Akademia Lobbingu. I edycja studiów jest planowana w marcu 2014 roku.

The Syngenta Finance Management Program Spring 2014

Who are we looking for? We recruit talented graduates with at least a bachelor’s degree and a strong interest in a future career as a finance professional.

Nabór na stanowiska urzędnicze w instytucjach i agencjach UE - spotkanie infromacyjne

13 marca br. Europejski Urząd Doboru Kadr rozpoczyna coroczny nabór na stanowiska administratorów w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej, tj. Komisja Europejska, Parlament Europejski, Rada UE i inne agencje.