Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

V edycja Warszawskich Dni Informatyki

W dniach 25- 26 marca 2014 roku w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75) odbędzie się piąta edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI), które są największym w Polsce, akademickim, bezpłatną wydarzeniem poświęconym branżom związanym z informatyką (w tym zarządzaniem w informatyce) oraz nowymi technologiami.

Franchise Day

Franchise Day to pierwszy tego typu projekt skierowany do studentów oraz absolwentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którego celem jest zwiększenie świadomości studentów i absolwentów w zakresie franczyzy dzięki przekazaniu im teoretycznej i praktycznej wiedzy dotyczącej specyfiki branży.

XVII Maraton Firm Konsultingowych

18 marca w Auli Spadochronowej SGH już po raz 17 odbędą się targi firm konsultingowych organizowane przez SKN Konsultingu.

Program Stażowy Generacja Young Bank Forces

Bank BNP Paribas zaprasza na targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów „Absolvent Talent Days”, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 11 marca 2014r. w godzinach 10:00-18:00.

MAKRO Day

Studencie, Absolwencie! Czy myślałeś już co dalej? Przyjdź na MAKRO Day i odkryj jak działa nasza firma! Wygraj płatne praktyki Sprawdź się w business case’ach

Kobiety do Kariery! - Dzień Otwarty w PwC

Firma PwC Serdecznie zaprasza 6 marca br. kobiety na Dzień Otwarty pod hasłem „Kobiety do kariery!”.

Targi Firm FMCG - już 26 lutego br. w SGH

Targi Firm FMCG to nie tylko wioska targowa, na której będzie można porozmawiać z przedstawicielami firm partnerskich projektu, ale też seria warsztatów organizowana we współpracy z najlepszymi firmami z branży FMCG oraz Panel Dyskusyjny, na którym będzie można posłuchać wypowiedzi prelegentów, którymi będą eksperci z branży.

Deloitte Day przy kawie!

Zapraszamy 25 lutego br. na Deloitte Day przy kawie! Między godziną 9.00 a 15.30 będziecie mogli spotkać się z osobami z firmy Deloitte i zadać im nurtujące Was pytania dotyczące pracy lub praktyk. Wszyscy zainteresowani otrzymają wskazówki odnośnie tego, jak napisać perfekcyjne CV oraz jak zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. A jeśli macie naturę gracza – zapraszamy do zabawy sprawdzającej refleks i wiedzę. Na każdej przerwie do wygrania zestawy upominków! Nie przegapcie tego spotkania!

Dzień Otwarty w Grupie Żywiec

Chcesz zobaczyć na czym polega praca w Grupie Żywiec? Jesteś ciekawy, jak wygląda nasza siedziba? Chcesz poznać pracowników zarażonych piwną pasją? Zapraszamy na Dzień Otwarty Grupy Żywiec, podczas których otworzymy się właśnie dla Ciebie!

Rozpocznij swoją karierę już na początku studiów. Aplikuj do programu WEX!

Firma PwC po raz czwarty zaprasza studentów I i II roku studiów licencjackich bądź inżynierskich do aplikowania do Programu WEX. Programu płatnych, wakacyjnych praktyk w 6 biurach w Polsce we wszystkich działach. Przyjmowanie aplikacji rozpoczęło się 17 lutego 2014 r.

Spotkanie informacyjne dot. Studiów Podyplomowych Akademii Lobbingu

Proponujemy Państwu możliwość poszerzenia swojej wiedzy na Studiach Podyplomowych Akademia Lobbingu. I edycja studiów jest planowana w marcu 2014 roku.

The Syngenta Finance Management Program Spring 2014

Who are we looking for? We recruit talented graduates with at least a bachelor’s degree and a strong interest in a future career as a finance professional.

Nabór na stanowiska urzędnicze w instytucjach i agencjach UE - spotkanie infromacyjne

13 marca br. Europejski Urząd Doboru Kadr rozpoczyna coroczny nabór na stanowiska administratorów w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej, tj. Komisja Europejska, Parlament Europejski, Rada UE i inne agencje.

10 Minutes With…

10 Minutes With…

Przypominamy, iż nawiązaliśmy współpracę z portalem 10 Minutes With (www.10MinutesWith.com). Strona ta zawiera materiały w formie wideo, przedstawiające wywiady z liderami wiodących firm różnych branż biznesowych (finanse, marketing, HR itp.).

Ogólnoeuropejska inicjatywa “Open Education Challenge”

W ramach inicjatywy wybranych zostanie 10 najbardziej obiecujących startupów w dziedzinie edukacji, które dołączą do Europejskiego Inkubatora Innowacji w Edukacji.

Chcesz służyć Polsce i nie obawiasz się trudnej i odpowiedzialnej pracy w administracji publicznej?

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (założona w 1990 r. i podległa Prezesowi Rady Ministrów) rozpoczyna właśnie dwudziestą szóstą rekrutację.

Grow with Syngenta - join the IS Graduate Program

Our IS (Information Services) Graduate Program is a three-year program based at our global and European headquarters in Basel, Switzerland. It comprises of three different job rotations of 12 months each, providing participants with the opportunity to gain international and interdisciplinary experience in different areas of IS.

44th St. Gallen Symposium

Until 1 February 2014, graduate and postgraduate students have the unique opportunity to apply for an expenses-covered participation as “Leader of Tomorrow” in the 44th St. Gallen Symposium. The symposium will be held on the topic “The Clash of Generations” from 6–9 May 2014 at the University of St. Gallen, Switzerland.

Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?

Przełom roku to zdecydowanie spokojniejszy okres w pracy. Święta to moment zwolnienia tempa i refleksji, a zbliżający się Nowy Rok jest czasem postanowień. Jedne i drugie nie muszą dotyczyć jednak tylko naszego życia osobistego. Wiele osób wykorzystuje ten czas do zastanowienia się nad swoją karierą zawodową i jej przyszłością, a co za tym idzie – ewentualną zmianą pracy. Eksperci monsterpolska.pl podpowiadają, jak przygotować się do tak poważnych zmian.

Coloplast Global Career Challenge

Podejmij wyzwanie! Weź udział w Coloplast Global Career Challenge i wygraj nagrody, dzięki którym Twoja kariera zawodowa nabierze tempa!