Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Akademicki Program Finansowania Studiów w SGH

Planowanie kariery zawodowej to zdobywanie kolejnych kwalifikacji i umiejętności, to kształcenie trwające całe życie. W odpowiedzi na potrzeby i plany studentów i absolwentów naszej Uczelni powstał Akademicki Program Finansowania Studiów w SGH.

Ruszyła rejestracja do III edycji programu SGH – CIMA

Jesteś żądny wiedzy? Finanse to twoja pasja? Teraz możesz ukończyć studia z międzynarodowym dyplomem CIMA!

10 Minutes With – sprawdź, jak wygląda Twoja wymarzona praca!

SGH kontynuuje współpracę z portalem 10 Minutes With. Jest to platforma edukacyjna, na której każdy student i absolwent SGH, po dokonaniu rejestracji, będzie mógł znaleźć informacje o interesującym go zawodzie.

Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Studiujesz na I-III roku i masz głowę pełną pomysłów? Jesteś urodzonym organizatorem i dobrze orientujesz się w swoim środowisku akademickim? W przyszłości rozważasz karierę w firmie doradztwa strategicznego? Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Europejski Wykład Otwarty „Jak aplikować w nowej edycji Programu Europa dla Obywateli 2014-2020?”

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa oraz Punkt Kontaktowy Europa dla Obywateli zapraszają na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „Jak aplikować w nowej edycji Programu Europa dla Obywateli 2014-2020?”, który odbędzie się w piątek 6 czerwca br. o godz. 12:00 w Sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Aneta Stankowska, specjalista Punktu Kontaktowego Europa dla Obywateli.

Chcesz dowiedzieć się więcej o CIMA?

Z myślą o obecnych i przyszłych studentach CIMA, Akademia PwC organizuje spotkanie CIMA Open Evening.

Program Red Graduate

Program Red Graduate

Zostań menedżerem w Norbert Dentressangle i weź udział w success story światowego lidera w branży Supply Chain.

Budujemy liderów od fundamentów. Rozpocznij karierę w CBRE Corporate Outsourcing

„Dwie trzecie powierzchni ziemi pokrywa woda – jedną trzecią natomiast zajmujemy my”. Zostań liderem i rozpocznij karierę w CBRE, największej na świecie firmie doradczej i inwestycyjnej, działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Dzień Otwarty w biurach Schneider Electric

Na spotkaniu możesz... dowiedzieć się, kim jesteśmy i jak pracujemy w międzynarodowej firmie; poznać na czym polega praca w działach Technicznych, Shared Services Center (Centrum Usług Wspólnych) dla Finansów, HR i Global Marketingu; odkryć, w jaki sposób korzystać w pełni ze swojej energii.

„Bądź kreatywny – zaprojektuj swój innowacyjny biznes” - zapraszamy na konferencję!

Zapraszamy do udziału w konferencji „Bądź kreatywny – zaprojektuj swój innowacyjny biznes” podsumowującej projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej „Zostań kreatywnym przedsiębiorcą”.

„Innovation As Usual" - spotkanie z Thomasem Wedell-Wedellsborgiem orgaznizowane przez firmę Deloitte

Spotkanie odbędzie się 23 maja 2014 r. o godzinie 9.30 w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Sesja Kreatywna - Unleash Your Creativity

Jesteś Studentem 3, 4 lub 5 roku i jednocześnie chcesz: - spróbować swoich sił przy rozwiązaniu prawdziwego case’u biznesowego z dziedziny komunikacji marketingowej? - poznać specyfikę pracy ekspertów z dziedziny marketingu? - wykorzystać w praktyce teoretyczną wiedzę zdobytą na zajęciach na uczelni? Dzisiaj dajemy Ci szansę, aby wszystkie marzenia mogły zostać zrealizowane!

BUSINESS CASE COMPETITION - Zaplanuj zwycięską strategię i poleć do Aten walczyć o nagrodę główną

Jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Weź udział w III Europejskiej Edycji Nielsen Business Case Competition i poleć do biura Nielsena za granicą, aby walczyć o cenną nagrodę i praktyki poza Polską.

Webcast z Sheryl Sandberg, COO Facebook’a! Start programu "Sukces w sukience"

Jesteś studentką i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? Dzięki Sheryl Sandberg – COO Facebooka i firmie PwC przekonasz się, że tak!

Spotkania w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza studentów i absolwentów na następujące wydarzenia.

Rozegraj mądrze swoją karierę!

Serdecznie zapraszamy na nasz pierwszy Open Day British American Tobacco 14 kwietnia 2014 r.!

VIII Akademickie Targi Pracy JOBBING już 1 kwietnia 2014 r. w PKiN-ie!

Przyjdź 1 kwietnia 2014 roku do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie po raz ósmy odbędą się Akademickie Targi Pracy JOBBING. Pracodawcy i nasi specjaliści czekają na Ciebie w godzinach 09:30 - 17:00. Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier oraz wiodących uczelni warszawskich.

Targi społecznej odpowiedzialności biznesu - 1 kwietnia 2014 r.

Targi CSR to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak biznes rozumie swoją odpowiedzialność za ludzi i środowisko. Ponad 60 wystawców - firm, ale również organizacji pozarządowych i instytucji będzie prezentowało swoje projekty ekologiczne, wolontariackie oraz programy zaangażowania społecznego. 5. Targi CSR, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbywają się 1 kwietnia br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dla zwiedzających udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

TALENT MEETS BERTELSMANN 2014

Mark your calendar: We will be holding this year’s international edition of our networking event “Talent Meets Bertelsmann” in Berlin from June 30 to July 2, 2014.

Dni Kariery - studenckie targi pracy, praktyk i staży już dzisiaj w PKiN-ie

Zapraszamy na kolejną odsłonę studenckich targów pracy, praktyk i staży – Dni Kariery® 25 marca 2014 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.