Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Kariera w Organizacji Narodów Zjednoczonych - spotkanie informacyjne na temat egzaminu w ramach Young Professionals Programme

Biuro Dyrektora Politycznego, Departament Narodów Zjednoczonych w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Ośrodek Informacji ONZ (UNIC) w Warszawie uprzejmie zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone egzaminom kwalifikującym do pracy w ONZ w ramach programu Young Professionals Programme.

Chcesz studiować za granicą i wygrać stypendium? Weź udział w targach QS World Grad School Tour

We wtorek 30 września 2014 r. w warszawskim Hotelu Mamaison Le Regina kolejna edycja międzynarodowych targów edukacyjnych QS World Grad School Tour! To doskonała okazja do spotkania i rozmowy z przedstawicielami zagranicznych uczelni oraz szansa na wygranie stypendium!

Jesienne Targi Pracy - 18 września br. w Warszawie

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy oraz Centrum Społeczne PACA 40 serdecznie zapraszają na JESIENNE TARGI PRACY 18 września 2014 (czwartek) w godzinach 11.00-14.00 w Centrum Społecznym Paca 40 ul. Paca 40, Warszawa Praga Południe.

“reality loves visionaries”

Exclusive in-house event for business students from European-based universities.

0 zł za wpisowe w SGH! Mamy dla Was już 133 pomysły na intensywny rozwój zawodowy!

133 programy studiów dla absolwentów pierwszego i drugiego stopnia, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje, zwiększając atrakcyjność na rynku pracy.

Zostań Ambasadorem Banku BNP Paribas

Rozpoczynamy roczny Program „Ambasador Banku BNP Paribas”, skierowany do najlepszych studentów uczelni wyższych z całej Polski. Jest on oparty na współpracy pomiędzy bankiem a środowiskiem studenckim.

Czy pierwsza praca się opłaca?

W imieniu Zespołu Parlamentarnego „Polska 2.0” oraz posła Wincentego Elsnera, przewodniczącego zespołu, zapraszamy Państwa na debatę „Czy pierwsza praca się opłaca?”, organizowaną w ramach letniego cyklu debat, konferencji i spotkań „Polska 2.0 – Twój Sejm”.

Akademicki Program Finansowania Studiów w SGH

Planowanie kariery zawodowej to zdobywanie kolejnych kwalifikacji i umiejętności, to kształcenie trwające całe życie. W odpowiedzi na potrzeby i plany studentów i absolwentów naszej Uczelni powstał Akademicki Program Finansowania Studiów w SGH.

Ruszyła rejestracja do III edycji programu SGH – CIMA

Jesteś żądny wiedzy? Finanse to twoja pasja? Teraz możesz ukończyć studia z międzynarodowym dyplomem CIMA!

10 Minutes With – sprawdź, jak wygląda Twoja wymarzona praca!

SGH kontynuuje współpracę z portalem 10 Minutes With. Jest to platforma edukacyjna, na której każdy student i absolwent SGH, po dokonaniu rejestracji, będzie mógł znaleźć informacje o interesującym go zawodzie.

Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Studiujesz na I-III roku i masz głowę pełną pomysłów? Jesteś urodzonym organizatorem i dobrze orientujesz się w swoim środowisku akademickim? W przyszłości rozważasz karierę w firmie doradztwa strategicznego? Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Europejski Wykład Otwarty „Jak aplikować w nowej edycji Programu Europa dla Obywateli 2014-2020?”

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa oraz Punkt Kontaktowy Europa dla Obywateli zapraszają na Europejski Wykład Otwarty zatytułowany „Jak aplikować w nowej edycji Programu Europa dla Obywateli 2014-2020?”, który odbędzie się w piątek 6 czerwca br. o godz. 12:00 w Sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Aneta Stankowska, specjalista Punktu Kontaktowego Europa dla Obywateli.

Chcesz dowiedzieć się więcej o CIMA?

Z myślą o obecnych i przyszłych studentach CIMA, Akademia PwC organizuje spotkanie CIMA Open Evening.

Program Red Graduate

Program Red Graduate

Zostań menedżerem w Norbert Dentressangle i weź udział w success story światowego lidera w branży Supply Chain.

Budujemy liderów od fundamentów. Rozpocznij karierę w CBRE Corporate Outsourcing

„Dwie trzecie powierzchni ziemi pokrywa woda – jedną trzecią natomiast zajmujemy my”. Zostań liderem i rozpocznij karierę w CBRE, największej na świecie firmie doradczej i inwestycyjnej, działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Dzień Otwarty w biurach Schneider Electric

Na spotkaniu możesz... dowiedzieć się, kim jesteśmy i jak pracujemy w międzynarodowej firmie; poznać na czym polega praca w działach Technicznych, Shared Services Center (Centrum Usług Wspólnych) dla Finansów, HR i Global Marketingu; odkryć, w jaki sposób korzystać w pełni ze swojej energii.

„Bądź kreatywny – zaprojektuj swój innowacyjny biznes” - zapraszamy na konferencję!

Zapraszamy do udziału w konferencji „Bądź kreatywny – zaprojektuj swój innowacyjny biznes” podsumowującej projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej „Zostań kreatywnym przedsiębiorcą”.

„Innovation As Usual" - spotkanie z Thomasem Wedell-Wedellsborgiem orgaznizowane przez firmę Deloitte

Spotkanie odbędzie się 23 maja 2014 r. o godzinie 9.30 w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Sesja Kreatywna - Unleash Your Creativity

Jesteś Studentem 3, 4 lub 5 roku i jednocześnie chcesz: - spróbować swoich sił przy rozwiązaniu prawdziwego case’u biznesowego z dziedziny komunikacji marketingowej? - poznać specyfikę pracy ekspertów z dziedziny marketingu? - wykorzystać w praktyce teoretyczną wiedzę zdobytą na zajęciach na uczelni? Dzisiaj dajemy Ci szansę, aby wszystkie marzenia mogły zostać zrealizowane!

BUSINESS CASE COMPETITION - Zaplanuj zwycięską strategię i poleć do Aten walczyć o nagrodę główną

Jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Weź udział w III Europejskiej Edycji Nielsen Business Case Competition i poleć do biura Nielsena za granicą, aby walczyć o cenną nagrodę i praktyki poza Polską.