Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Wykiełkuj na rynku pracy.

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie "Wykiełkuj na rynku pracy", który realizowany będzie od października 2015 roku w Bibliotece Publicznej w dzielnicy Ochota m.st. Warszawy, Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 93 „Przystanku Książka” (ul. Grójecka 42).

Pierwsza rozmowa o pracę? Przetrenuj ją z doradcą

Nareszcie powstała strona internetowa, na której studenci mogą przetrenować rozmowę o pracę z żywym człowiekiem. Dwie przyjazne profesjonalne doradczynie personalne na dopierwszejpracy.pl oswajają z rekrutacją.

Talent Meets Bertelsmann 2015

The International Networking Extravaganza will take place from June 29th to July 1st 2015, in Berlin, Germany.

The Boston Consulting Group zaprasza do udziału w programie BCG Star League

The Boston Consulting Group zaprasza utalentowanych studentów I-II roku studiów pierwszego stopnia do udziału w prestiżowym programie BCG Star League.

MARS Leadership Program

Współpracująca ze Szkołą Główną Handlową firma MARS oferuje możliwość dołączenia do grona współpracowników dzięki MARS LEADERSHIP PROGRAM - NAJLEPSZY NA RYNKU PROGRAM MANAGERSKI.

Ambasador Karier UE

"Ambasador Karier UE" to program zainicjowany w roku 2010 przez Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO), który ma zachęcić studentów do podjęcia pracy zawodowej w instytucjach unijnych.

Konferencja o karierze w instytucjach Unii Europejskiej w relacji na żywo!

Co zrobić, żeby zostać pracownikiem unijnych instytucji?

Program „Mentors 4 Starters"

Masz pomysł na swoją karierę i chcesz go zrealizować? Zależy Ci na opinii i radach doświadczonych ekspertów w interesującej Cię branży?

Dni Kariery® - studenckie targi pracy, praktyk i staży

Zapraszamy na kolejną odsłonę studenckich targów pracy, praktyk i staży – Dni Kariery® 25 marca 2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy: 17-18 marca 2015 r.

Ponad 80 organizacji zaangażowanych w V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.

Deloitte Big Picture – Your impact that matters

Wiesz, jakiej przyszłości chcesz dla siebie i świata? Co jest ważne w życiu? Twój głos jest dla nas ważny. Razem możemy wiele!

JOBBING – więcej niż targi pracy!

Ruszyła rejestracja i zapisy na CAREERDATE, KONSULTACJE I WARSZTATY.

Zdaj certyfikat językowy za darmo!

Zdaj certyfikat językowy za darmo!

Poświadcz znajomość języka polskiego certyfikatem państwowym. Fundacja dla Somalii sfinansuje 100 % kosztów związanych z egzaminem i wydaniem certyfikatu.

Studia i praktyka? To możliwe!

Dzięki współpracy z pracodawcami z Klubu Partnerów SGH studenci naszej Uczelni mogą skorzystać z Programu Studiuj Praktycznie.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Grupy Żywiec!

Chcesz zobaczyć na czym polega praca w Grupie Żywiec? Jesteś ciekawy, jak wygląda nasza siedziba? Chcesz poznać pracowników zarażonych piwną pasją? Zgłoście się już teraz i weźcie udział w drugiej edycji dnia otwartego Grupy Żywiec!

Projekt "DDA - CZAS NA ZMIANĘ"

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Broszury informacyjne opracowane przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Zapraszamy do zapoznania się z broszurami opracowanymi przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Publikacje dostępne po kliknięciu na wybrany tytuł.

Weź udział w III edycji konkursu BCG. Droga na Szczyt, nadaj tempa swojej karierze z The Boston Consulting Group i wygraj wyjazd na prestiżowe szkolenie

Razem z najlepszymi studentami z całej Polski poznasz tajniki doradztwa strategicznego w tym podejście oraz metodologię pracy konsultantów BCG - światowego lidera doradztwa strategicznego. Przedstawimy Ci najciekawsze, prowadzone przez nas projekty, które przybliżą Ci charakter naszej pracy a także dadzą możliwość poznania różnych branż oraz modeli biznesowych firm w nich funkcjonujących. Dodatkowo wraz z trenerami zewnętrznymi przygotowaliśmy dla Ciebie rozmaite szkolenia, które rozwiną Twoje kompetencje i przygotują do kariery zawodowej zarówno w szeroko pojętym świecie biznesu jak i w BCG.

Spotkanie z IBM Polska

Drodzy Studenci, jeśli chcecie: poznać jedną z najlepszych firm w branży IT, dowiedzieć się, kim jest Pokolenie CAMSS, jak rozpocząć karierę zawodową w renomowanej firmie...

Międzynarodowa kariera w finansach? TAK! Przyjdź na spotkanie informacyjne „START Z ACCA” i dowiedz się więcej!

Marzy Ci się kariera w finansach? Chcesz odnieść sukces zawodowy również za granicą? Chcesz zwiększyć szanse na zatrudnienie po studiach? Mamy dla Ciebie propozycję!