Niedziela, 22 września 2019 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Planowanie kariery

Planowanie kariery

MARS Leadership Program

Współpracująca ze Szkołą Główną Handlową firma MARS oferuje możliwość dołączenia do grona współpracowników dzięki MARS LEADERSHIP PROGRAM - NAJLEPSZY NA RYNKU PROGRAM MANAGERSKI.

Ambasador Karier UE

"Ambasador Karier UE" to program zainicjowany w roku 2010 przez Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO), który ma zachęcić studentów do podjęcia pracy zawodowej w instytucjach unijnych.

Konferencja o karierze w instytucjach Unii Europejskiej w relacji na żywo!

Co zrobić, żeby zostać pracownikiem unijnych instytucji?

Program „Mentors 4 Starters"

Masz pomysł na swoją karierę i chcesz go zrealizować? Zależy Ci na opinii i radach doświadczonych ekspertów w interesującej Cię branży?

Dni Kariery® - studenckie targi pracy, praktyk i staży

Zapraszamy na kolejną odsłonę studenckich targów pracy, praktyk i staży – Dni Kariery® 25 marca 2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy: 17-18 marca 2015 r.

Ponad 80 organizacji zaangażowanych w V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.

Deloitte Big Picture – Your impact that matters

Wiesz, jakiej przyszłości chcesz dla siebie i świata? Co jest ważne w życiu? Twój głos jest dla nas ważny. Razem możemy wiele!

JOBBING – więcej niż targi pracy!

Ruszyła rejestracja i zapisy na CAREERDATE, KONSULTACJE I WARSZTATY.

Zdaj certyfikat językowy za darmo!

Zdaj certyfikat językowy za darmo!

Poświadcz znajomość języka polskiego certyfikatem państwowym. Fundacja dla Somalii sfinansuje 100 % kosztów związanych z egzaminem i wydaniem certyfikatu.

Studia i praktyka? To możliwe!

Dzięki współpracy z pracodawcami z Klubu Partnerów SGH studenci naszej Uczelni mogą skorzystać z Programu Studiuj Praktycznie.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Grupy Żywiec!

Chcesz zobaczyć na czym polega praca w Grupie Żywiec? Jesteś ciekawy, jak wygląda nasza siedziba? Chcesz poznać pracowników zarażonych piwną pasją? Zgłoście się już teraz i weźcie udział w drugiej edycji dnia otwartego Grupy Żywiec!

Projekt "DDA - CZAS NA ZMIANĘ"

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Broszury informacyjne opracowane przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Zapraszamy do zapoznania się z broszurami opracowanymi przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Publikacje dostępne po kliknięciu na wybrany tytuł.

Weź udział w III edycji konkursu BCG. Droga na Szczyt, nadaj tempa swojej karierze z The Boston Consulting Group i wygraj wyjazd na prestiżowe szkolenie

Razem z najlepszymi studentami z całej Polski poznasz tajniki doradztwa strategicznego w tym podejście oraz metodologię pracy konsultantów BCG - światowego lidera doradztwa strategicznego. Przedstawimy Ci najciekawsze, prowadzone przez nas projekty, które przybliżą Ci charakter naszej pracy a także dadzą możliwość poznania różnych branż oraz modeli biznesowych firm w nich funkcjonujących. Dodatkowo wraz z trenerami zewnętrznymi przygotowaliśmy dla Ciebie rozmaite szkolenia, które rozwiną Twoje kompetencje i przygotują do kariery zawodowej zarówno w szeroko pojętym świecie biznesu jak i w BCG.

Spotkanie z IBM Polska

Drodzy Studenci, jeśli chcecie: poznać jedną z najlepszych firm w branży IT, dowiedzieć się, kim jest Pokolenie CAMSS, jak rozpocząć karierę zawodową w renomowanej firmie...

Międzynarodowa kariera w finansach? TAK! Przyjdź na spotkanie informacyjne „START Z ACCA” i dowiedz się więcej!

Marzy Ci się kariera w finansach? Chcesz odnieść sukces zawodowy również za granicą? Chcesz zwiększyć szanse na zatrudnienie po studiach? Mamy dla Ciebie propozycję!

Millennium Day 18 listopada 2014 r. w Warszawie

Zapraszamy na Millennium Day. Program tego wydarzenia jest bardzo bogaty i obejmuje m.in.: rozwój umiejętności na jednym z 4 warsztatów prowadzonych przez ekspertów banku, spotkanie z Radosławem Kotarskim czy możliwość udziału w panelu dyskusyjnym z ekspertami bankowości.

Spotkania w Ośrodku Debaty Międzynarodowej MSZ

Zapraszamy na spotkania w Ośrodku Debaty Międzynarodowej MSZ w listopadzie 2014 r.

MARS LEADERSHIP PROGRAM – 3-letni Program Managerski w działach SALES i MARKETING

Firma MARS Polska poszukuje obecnie ambitnych i dynamicznych współpracowników zainteresowanych rozwojem w kierunku stanowisk kierowniczych oraz dołączeniem do zespołu na 3-letni MARS Leadership Programme,który ma na celu przygotowanie przyszłych liderów biznesu.

OneDayWith IBM: 13 November 2014, online!

IBM is looking for junior professionals to join their team! Join us online on 13 November 2014 and learn how it is to work for IBM directly from their top managers.