Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Akademia Doradcy - Twój start w bankowość

Akademia Doradcy to edukacyjny program Nest Banku. Jego celem jest wprowadzenie młodych ludzi, takich jak Ty, w tajniki zawodu pod okiem doświadczonych managerów w branży bankowej. W Akademii Doradcy dajemy Ci możliwość pracy na samodzielnym stanowisku, za którą otrzymasz realne wynagrodzenie.

Jesienno-targowe wydanie największego branżowego przewodnika HR i EB Magazynu SEMESTR

Zapraszamy do zapoznania się z jesienno-targowym wydaniem największego branżowego przewodnika HR i EB dla studentów - Magazynu SEMESTR.

CAREERDATE z CarlsonWagonlit Travel. Wypij kawę z pracodawcą!

CarlsonWagonlit Travel (CWT) jest światowym liderem zarządzania podróżami służbowymi oraz imprezami Meeting & Events.

Traineeships in the European Parliament Policy Department - Spring 2017

European Parliament Policy Department is looking for trainees for the period from 1 March – 31 July 2017, with closing date for applications on 15 October 2016 (midnight).

Targi pracy „Trained in GermanY” 17 października 2016 r. w SGH

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Polsko-Niemieckiego Forum Akademickiego wraz z Alumniportal Deutschland oraz Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo Handlową zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji targów kariery niemieckojęzycznych pracodawców z serii „Trained in GermanY”.

Jerónimo Martins uruchamia nową edycję programu Campus Ambassador.

We are happy to launch the second edition of our Campus Ambassador initiative. After the major success we had in the first edition in our home country, Portugal, we are now expanding the initiative to student communities in our largest market, Poland!

IV edycja Programu "Staże Prezesa NBP"

Profesor Adam Glapiński, Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów uczelni krajowych i zagranicznych do udziału w kolejnej edycji Programu „Staże Prezesa NBP”.

Letnia Akademia Accenture

Letnia Akademia Accenture jest jedynym w Polsce programem pozwalającym poznać konsulting od kuchni oraz w 3 tygodnie, przy wsparciu doświadczonych mentorów, rozwiązując praktyczne case studies, zdobyć wiedzę w obszarze Management Consulting, Business Intelligence & Analytics, eCommerce - Platform Development and Business Process Design, Delivery Lifecycle, .NET & Sharepoint.

Wielkie Marki od Kuchni – najsilniejsze marki zagoszczą w SGH!

11 maja 2016 roku zostało podpisane porozumienie o współpracy między Superbrands Polska a Szkołą Główną Handlową w Warszawie. W ramach Strategicznego Partnerstwa zostanie zrealizowany projekt Wielkie Marki od Kuchni.

CAREERDATE to zaproszenie na kawę, która zmieni Twoje życie zawodowe

CAREERDATE to spotkania rekrutacyjne z pracodawcą w nieformalnej, kameralnej atmosferze przy dobrej kawie. W ich trakcie uzyskasz wskazówki rekrutacyjne i feedback dotyczący swojej kandydatury z pierwszej ręki – prosto od rekrutera! Wpadnij koniecznie – najbliższe CAREERDATE już 8 czerwca na SGGW.

CV POINT 1 czerwca w Auli Spadochronowej!

1 czerwca (środa) w godz. 9:00-14:00 w Auli Spadochronowej uruchomiony zostanie CV POINT.

17 maja zapraszamy do „Pokoju Forte”!

Fabryki Mebli „FORTE” S.A. zapraszają do „Pokoju Forte” w Auli Spadochronowej SGH.

Zapraszamy do udziału w wirtualnych targach pracy Żakaton 2016!

10-11 maja zapraszamy na pierwsze w Polsce Ekonomiczno-Marketingowe Wirtualne Targi Pracy Żakaton 2016.

Zapraszamy do udziału w sesjach CV point!

Od lutego 2016 r. doradcy zawodowymi uruchomili nową usługę doradczą CV POINT.

International Fast-Track: An Oliver Wyman Dubai Associate Consultant Recruiting Event (19-20 May)

Oliver Wyman is a global leader in management consulting. With offices in 50+ cities across 26 countries, Oliver Wyman combines deep industry knowledge with specialised expertise in strategy, operations, risk management, and organisation transformation.

Wyborowa Pernod Ricard - odkryj koktajl możliwości 22 kwietnia

Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa) otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na Open Day i zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Wyborowa Pernod Ricard – odkryj koktajl możliwości

22 kwietnia Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa) otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na open day i zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Targi praca.pl 2016

9 i 10 marca 2016, w Bibliotece Uniwersyteckiej, będzie na Ciebie czekać kilkadziesiąt firm z atrakcyjnymi ofertami pracy, praktyk oraz staży.

JOBBING – więcej niż targi pracy!

Nie wierzysz już w targi pracy? Kolejny raz wychodzisz z plikiem ulotek i gadżetów w rękach, pustką w głowie, rozczarowany brakiem konkretów i odsyłaniem do zakładek "kariera" na stronach internetowych pracodawców? JOBBING to WIĘCEJ NIŻ TARGI PRACY.

Graduate Programme Day 2016

Zapraszamy na dziesiątą już edycję Targów Przyszłych Menedżerów organizowanych na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przez organizację studencką CEMS Club Warszawa.