Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery

Planowanie kariery

W imieniu organizatorów zapraszamy na Targi Praca.pl - 30 marca, stadion Legii Warszawa.

Już dziś zapraszamy na Targi Praca.pl! 30 marca na stadionie Legii Warszawa czekać będą na Ciebie prestiżowi pracodawcy, merytoryczne prelekcje oraz szereg atrakcji, w tym INTERVIEW IN THE SKY – 40 metrów nad ziemią.

Trwa rekrutacja do Klubu Kobiet KPMG „For Ladies”

Jeśli chcesz się rozwijać, zdobyć doświadczenie, zbudować sieć kontaktów, wziąć udział w dedykowanych warsztatach, uczestniczyć w tworzeniu Klubu i przejść skróconą rekrutację do pracy lub praktyk w KPMG, to jest to oferta dla Ciebie!

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej - zapraszamy do doradcy zawodowego!

Symulacja rozmowy rekrutacyjnej - zapraszamy do doradcy zawodowego!

Jeśli czeka Cię gorący okres aplikowania na staże, praktyki, programy menadżerskie, wakacyjne oferty pracy etc., nasz Doradca Zawodowy chętnie pomoże w przygotowaniach do spotkań z pracodawcami.

Tydzień z doradcami zawodowymi – Partnerzy SGH doradzają!

Od 13 do 17 marca doradcy i rekruterzy z Firm Partnerskich będą spotykać się ze studentami i absolwentami SGH, którzy zechcą skonsultować swoją ścieżkę kariery, uzyskać informacje o sposobach rekrutacji w konkretnej firmie, czy poprawić CV. Zapisy trwają, zapraszamy do biura Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami!

Zachęcamy - weź udział w Teście Kariery Universum!

Czy zaczęliście już myśleć o swojej karierze? Szybciej niż myślicie, skończycie studia i staniecie przed kolejnymi wyborami. Naszym zadaniem jest wesprzeć Was w osiągnięciu celów i pomóc określić, który wybór będzie dla Was najlepszy.

Studia i praktyka? Zapoznaj się z wyjątkową ofertą!

Developing a winning marketing and distribution strategy with NYX Cosmetics L'Oréal Polska (CEMS).

W tym tygodniu CV POINT w Auli Spadochronowej!

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów naszej uczelni, którzy chcą skonsultować swoje CV, czy też list motywacyjny na spotkania z doradcą, Kingą Strzelecką.

Złoża Kariery - praktyki dla najlepszych w PGNiG.

Szukasz praktyk i możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego w dużej, prężnie działającej firmie? Zapraszamy Cię do Centrali PGNiG SA!

Studia i praktyka? Zapoznaj się z wyjątkową ofertą!

Brand Management In a Multinational Company - przedmiot realizowany we współpracy z firmą Procter & Gamble. Na aplikacje czekamy do 15 stycznia!

Audyt Bankowy case study & PwC speed recruiting 5.12.2016, 15:15

PwC zaprasza na casestudy z zakresu audyt bankowego połączone z akcją "speedrecruiting"!

Blind Applying - apply for top secret opportunities all over the world with only one CV!

Blind Applying to program, w którym największe międzynarodowe firmy łowią talenty z całego świata. Jest jednak haczyk: gdy zgłaszasz swoją kandydaturę, nie wiesz, o jaką pozycję się ubiegasz ani gdzie odbędzie się staż.

Audyt Students Business Mixer - 29 listopada przyjdź na kawę do biura PwC!

Zapraszamy studentów po 3 roku studiów i absolwentów, którzy są zainteresowani sektorem finansowym i dyspozycyjni do podjęcia pełnoetatowych praktyk w okresie listopad - marzec.

Online Talent Communication Study - gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety!

Searching for a job is easy, finding one is not. Don't miss this opportunity!

Bądź o krok do przodu i wybierz program rozwojowy w ING Banku!

Podejmuj kolejne wyzwania, budując bank przyszłości z ING!

Odpowiedzialni pracodawcy na Targach CSR

17 listopada 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędą się 6. Targi CSR. Będzie to okazja do zapoznania się z ofertą polskich i międzynarodowych firm, realizujących założenia CSR oraz szansa na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z odpowiedzialnymi pracodawcami. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Odkryj ofertę francuskich szkół wyższych!

Skorzystaj z porad i przygotuj program studiów z Agencją Campus France! Dni Campus France adresowane są głównie do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

CAREERDATE - Pracodawcy zapraszają na kawę!

Czy wiesz, że Polska jest numerem 1 w Europie i na 3. miejscu na świecie w sektorze usług dla biznesu? Rozpocznij pracę w branży BPO/SSC i zdynamizuj swoją karierę!

Już 8 listopada zapraszamy na spotkanie z KPMG w Auli Spadochronowej SGH w godz. 8:00–14:00.

SGH to pierwszy przystanek na trasie naszego roadshow po uczelniach wyższych w całej Polsce. Wyruszamy w poszukiwaniu talentów, które opowiedzą nam o swoich planach i marzeniach, a my o tym, w jaki sposób KPMG wspiera w realizacji tych marzeń.

Sollers Consulting is inviting for a lecture: AGILE ENTERPRISE given by world-renowned Agile expert: Ángel Medinilla

The lecture will take place from 06:00 P.M to 07:30 P.M @ SGH (Lecture Hall VI).

Rusza kolejna edycja Akademii Biznesu Deloitte - eksperci Deloitte pokażą studentom, jak w praktyce funkcjonuje biznes

Akademia Biznesu to już tradycja w firmie doradczej Deloitte. W tym roku akademickim rusza dwunasta edycja programu edukacyjnego, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą z zakresu rachunkowości, podatków, prawa, konsultingu, zarządzania ryzykiem czy rozwiązań IT. W ubiegłym roku w dziewięciu miastach Polski, w około 60 bezpłatnych warsztatach, uczestniczyło prawie 2 tys. studentów. Aplikacje on-line do tegorocznej edycji można składać do 3 listopada br.