Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Kariera Kobiet.eu – wzbij się wyżej!

„Kobieta we współczesnym świecie i w biznesie” to projekt realizowany przez Fundację Centrum Promocji Kobiet, przy współpracy z firma Boeing. To efekt naszych obserwacji, lektur, praktyki pracy z naszymi klientkami doradztwa zawodowego i poradnictwa psychologicznego. Współpracy z badaczami i naukowcami z dziedziny socjologii, biznesu, demografii i psychologii, wymiany obserwacji z organizacjami zajmującymi się tematyką zbliżoną do naszej – czyli tymi wszystkimi, którzy w bardzo szerokim ujęciu zajmują się tematyką kobiet na rynku pracy.

Zainspiruj się – wywiady z absolwentami, którzy robią karierę!

8 marca ukazał się nowy numer Magazynu KARIERA, który trafi do biurach karier stu polskich uczelni wyższych Wsłuchując się w głosy czytelników redakcja wprowadziła wiele zmian. Teraz znajdziecie w nim jeszcze więcej ciekawych, przydatnych i inspirujących wiadomości!

 Jaki wybrać zawód?   Zaplanuj swoją przyszłość!  Katharine Brooks

Jaki wybrać zawód? Zaplanuj swoją przyszłość! Katharine Brooks

Kontakt z tą książką jest szansą dla młodego człowieka, który może wejść w życie zawodowe w trudnym okresie kryzysu. Książka dr Brooks da wielu młodym ludziom do rąk narzędzie – efektowne i skuteczne. Zapraszamy do lektury!