Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Studia i praktyka? To możliwe!

Dzięki współpracy z pracodawcami z Klubu Partnerów SGH studenci naszej Uczelni mogą skorzystać z Programu Studiuj Praktycznie.

Zapraszamy na Dzień Otwarty Grupy Żywiec!

Chcesz zobaczyć na czym polega praca w Grupie Żywiec? Jesteś ciekawy, jak wygląda nasza siedziba? Chcesz poznać pracowników zarażonych piwną pasją? Zgłoście się już teraz i weźcie udział w drugiej edycji dnia otwartego Grupy Żywiec!

Projekt "DDA - CZAS NA ZMIANĘ"

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Broszury informacyjne opracowane przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Zapraszamy do zapoznania się z broszurami opracowanymi przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Publikacje dostępne po kliknięciu na wybrany tytuł.

Weź udział w III edycji konkursu BCG. Droga na Szczyt, nadaj tempa swojej karierze z The Boston Consulting Group i wygraj wyjazd na prestiżowe szkolenie

Razem z najlepszymi studentami z całej Polski poznasz tajniki doradztwa strategicznego w tym podejście oraz metodologię pracy konsultantów BCG - światowego lidera doradztwa strategicznego. Przedstawimy Ci najciekawsze, prowadzone przez nas projekty, które przybliżą Ci charakter naszej pracy a także dadzą możliwość poznania różnych branż oraz modeli biznesowych firm w nich funkcjonujących. Dodatkowo wraz z trenerami zewnętrznymi przygotowaliśmy dla Ciebie rozmaite szkolenia, które rozwiną Twoje kompetencje i przygotują do kariery zawodowej zarówno w szeroko pojętym świecie biznesu jak i w BCG.

Spotkanie z IBM Polska

Drodzy Studenci, jeśli chcecie: poznać jedną z najlepszych firm w branży IT, dowiedzieć się, kim jest Pokolenie CAMSS, jak rozpocząć karierę zawodową w renomowanej firmie...

Międzynarodowa kariera w finansach? TAK! Przyjdź na spotkanie informacyjne „START Z ACCA” i dowiedz się więcej!

Marzy Ci się kariera w finansach? Chcesz odnieść sukces zawodowy również za granicą? Chcesz zwiększyć szanse na zatrudnienie po studiach? Mamy dla Ciebie propozycję!

Millennium Day 18 listopada 2014 r. w Warszawie

Zapraszamy na Millennium Day. Program tego wydarzenia jest bardzo bogaty i obejmuje m.in.: rozwój umiejętności na jednym z 4 warsztatów prowadzonych przez ekspertów banku, spotkanie z Radosławem Kotarskim czy możliwość udziału w panelu dyskusyjnym z ekspertami bankowości.

Spotkania w Ośrodku Debaty Międzynarodowej MSZ

Zapraszamy na spotkania w Ośrodku Debaty Międzynarodowej MSZ w listopadzie 2014 r.

MARS LEADERSHIP PROGRAM – 3-letni Program Managerski w działach SALES i MARKETING

Firma MARS Polska poszukuje obecnie ambitnych i dynamicznych współpracowników zainteresowanych rozwojem w kierunku stanowisk kierowniczych oraz dołączeniem do zespołu na 3-letni MARS Leadership Programme,który ma na celu przygotowanie przyszłych liderów biznesu.

OneDayWith IBM: 13 November 2014, online!

IBM is looking for junior professionals to join their team! Join us online on 13 November 2014 and learn how it is to work for IBM directly from their top managers.

Buduj z nami nowe kadry liderów społecznych zmian! Przystąp do programu Ambasadorów CSR!

Program Ambasadorstwa CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która skupia wokół siebie młodych, energicznych ludzi chcących nie tylko zdobywać wiedzę, ale przede wszystkim działać na rzecz swojego środowiska lokalnego! Program skierowany jest do studentów i studentek z całej Polski.

Business Minds Challenge 2014 - P&G Central Europe Careers

Get your entry pass to the 2015 Summer Internship NOW!

10 Minutes With jako źródło wiedzy, dzięki któremu zrozumiesz istotę wybranego zawodu!

Dział Współpracy z Otoczeniem SGH nawiązał współpracę z portalem 10 Minutes With (www.10MinutesWith.com). Strona ta zawiera materiały w formie wideo, przedstawiające wywiady z liderami wiodących firm różnych branż biznesowych (finanse, marketing, HR itp.).

Google Student Ambassador Program 2014

We’re looking for students graduating in 2016 or 2017 who are leaders, entrepreneurs, and - above all - passionate about technology and Google enthusiasts. As an Ambassador, students will have the opportunity to enhance their professional development, gain event planning abilities and advance their communication skills. They will also have access to a unique network of Student Ambassadors and Googlers, from around the world.

OneDayWith Ericsson: 28 October 2014, online!

Ericsson is looking for junior professionals to join their team! Join us online on 28 October 2014 and learn how it is to work for Ericsson directly from their top managers.

Oznacz siebie w nowej roli – staże, praktyki i warsztaty w mBanku

Jeśli masz ambitne cele, to zadbaj o idealne miejsce do ich osiągnięcia. Sprawdź rotacyjny staż w ramach jednego z siedmiu specjalnie przygotowanych profili i korzystaj ze wsparcia indywidualnego mentora lub wybierz bardziej elastyczny program praktyk.

Bank of America Merrill Lynch Warsaw Corporate Presentation - 20 October 2014 - Register your attendance now!

How far do you want your career to go? As one of the world’s largest financial institutions, Bank of America Merrill Lynch has the strength, resources and global capabilities to let you carve out a career on your own terms – a career promising opportunities and development, a place to learn from executives and senior leaders where you will have first-hand involvement in projects.

„Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie” – omówienie zasad programu pożyczkowego dla start-upów oraz metodyki przygotowania biznesplanu

Biuro Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zaprasza na Europejski Wykład Otwarty „Pierwszy Biznes – Wsparcie w Starcie” – omówienie zasad programu pożyczkowego dla start-upów oraz metodyki przygotowania biznesplanu, który odbędzie się w piątek 17 października br. o godz. 16:00 w Sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pani Anna Wolska, przedstawicielka Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

Zostań Ambasadorem PKO Banku Polskiego!

Jesteś kreatywny? Lubisz nowe, interesujące wyzwania? Zostań Ambasadorem PKO Banku Polskiego na SGH! Rekrutacja trwa do 10.10.2014 r. Nie przegap okazji!