Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery

Planowanie kariery

Chcesz służyć Polsce i nie obawiasz się trudnej i odpowiedzialnej pracy w administracji publicznej?

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (założona w 1990 r. i podległa Prezesowi Rady Ministrów) rozpoczyna właśnie dwudziestą ósmą rekrutację.

Zapraszamy na CAREERDATE - już 3 grudnia na Dobrej 56/66 (BUW)

W nieformalnej, kameralnej atmosferze CAREERDATE - półgodzinnych spotkań w małych grupach przy dobrej kawie – rozmowy z rekruterami przebiegają w bezstresowo, a Ty możesz zyskać więcej w oczach przyszłego pracodawcy.

Wpadnij na CAREERDATE, wypij kawę z potencjalnym pracodawcą!

Poznasz ciekawe firmy, ich oferty, spojrzenie pracodawców na rynek pracy, branżowe nowinki oraz wskazówki rekrutacyjne z pierwszej ręki!

Zapraszamy na wyjątkowy dzień w biurze głównym Unilever Polska

Podczas Unilever Experience Day będziecie mieli niepowtarzalną okazję poznać nas od kuchni oraz sprawdzić swoją wiedzę w ramach warsztatu w wybranej wcześniej funkcji (HR, Sales, Marketing, Finanse, Supply Chain).

Przyjdź na Dni Kariery®!

Kolejna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® w Warszawie odbędzie się 26-27 października 2015 roku w Auli Spadochronowej SGH. Jak co roku, wydarzenie organizowane będzie przez studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC, dzięki czemu odwiedzający mogą oczekiwać atrakcyjnych ofert, spełniających ich wymagania. O pozytywną oprawę targów dbać będzie partner strategiczny Lidl Polska.

Kariera jak w banku!

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego wynika, że na koniec maja 2013 roku w sektorze bankowym pracowało aż 174 tys. osób. Kariera w bankowości to nie tylko obsługa klienta, lecz także analiza ryzyka, inwestycje oraz szeroko pojęte doradztwo. Szeroki wachlarz stanowisk w tej branży czyni ją jedną z najbardziej pożądanych przez studentów. Warto poznać specyfikę tej branży jeśli swoją karierę zawodową pragniemy związać z ekonomią.

Wykiełkuj na rynku pracy.

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie "Wykiełkuj na rynku pracy", który realizowany będzie od października 2015 roku w Bibliotece Publicznej w dzielnicy Ochota m.st. Warszawy, Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 93 „Przystanku Książka” (ul. Grójecka 42).

Pierwsza rozmowa o pracę? Przetrenuj ją z doradcą

Nareszcie powstała strona internetowa, na której studenci mogą przetrenować rozmowę o pracę z żywym człowiekiem. Dwie przyjazne profesjonalne doradczynie personalne na dopierwszejpracy.pl oswajają z rekrutacją.

Talent Meets Bertelsmann 2015

The International Networking Extravaganza will take place from June 29th to July 1st 2015, in Berlin, Germany.

The Boston Consulting Group zaprasza do udziału w programie BCG Star League

The Boston Consulting Group zaprasza utalentowanych studentów I-II roku studiów pierwszego stopnia do udziału w prestiżowym programie BCG Star League.

MARS Leadership Program

Współpracująca ze Szkołą Główną Handlową firma MARS oferuje możliwość dołączenia do grona współpracowników dzięki MARS LEADERSHIP PROGRAM - NAJLEPSZY NA RYNKU PROGRAM MANAGERSKI.

Ambasador Karier UE

"Ambasador Karier UE" to program zainicjowany w roku 2010 przez Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO), który ma zachęcić studentów do podjęcia pracy zawodowej w instytucjach unijnych.

Konferencja o karierze w instytucjach Unii Europejskiej w relacji na żywo!

Co zrobić, żeby zostać pracownikiem unijnych instytucji?

Program „Mentors 4 Starters"

Masz pomysł na swoją karierę i chcesz go zrealizować? Zależy Ci na opinii i radach doświadczonych ekspertów w interesującej Cię branży?

Dni Kariery® - studenckie targi pracy, praktyk i staży

Zapraszamy na kolejną odsłonę studenckich targów pracy, praktyk i staży – Dni Kariery® 25 marca 2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy: 17-18 marca 2015 r.

Ponad 80 organizacji zaangażowanych w V Prawnicze Targi Praktyk i Pracy.

Deloitte Big Picture – Your impact that matters

Wiesz, jakiej przyszłości chcesz dla siebie i świata? Co jest ważne w życiu? Twój głos jest dla nas ważny. Razem możemy wiele!

JOBBING – więcej niż targi pracy!

Ruszyła rejestracja i zapisy na CAREERDATE, KONSULTACJE I WARSZTATY.

Zdaj certyfikat językowy za darmo!

Zdaj certyfikat językowy za darmo!

Poświadcz znajomość języka polskiego certyfikatem państwowym. Fundacja dla Somalii sfinansuje 100 % kosztów związanych z egzaminem i wydaniem certyfikatu.