Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Katalogi i przewodniki / Znajdź idealnego pracodawcę

Znajdź idealnego pracodawcę

¾ studentów i absolwentów deklaruje, że w czasie studiów brało udział w praktykach, najczęściej związanych z kierunkiem nauki - wynika z badania „Studenci na rynku pracy 2013”. Staż, praktyka, a może pierwsza praca? – na te oraz inne pytania odpowiada najnowszy przewodnik „Pracodawcy 2013/2014”.

Lektura przewodnika, wydanego przez Grupę Pracuj Solutions, właściciela serwisu Pracuj.pl, dostarcza niezbędnych informacji na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy w Polsce, perspektyw dla różnorodnych zawodów, a także dla tych, którzy zamiast poszukiwać pracy na etacie, planują uruchomić własną firmę. Z przewodnika można się też dowiedzieć, jakie umiejętności miękkie pomogą odnieść sukces w procesie rekrutacji.

Bez względu na to, czy szukamy sezonowych praktyk, czy pierwszej poważnej pracy w pełnym wymiarze czasu, gwarantem sukcesu jest przygotowanie starannego planu. Podstawę wciąż stanowi życiorys zawodowy, który coraz częściej przybiera formy niestandardowe. Autorzy przewodnika podpowiadają w jaki sposób w dokumenty aplikacyjne wpleść odrobinę „szaleństwa”, która zapewni poszukującemu pracy rozpoznawalność w grupie aplikujących, przy jednoczesnym zachowaniu kluczowych dla pracodawców zasad poprawności formułowania CV.

Na drugą część przewodnika „Pracodawcy 2013/2014” składają się profile poszczególnych pracodawców oraz wizytówki firm zawierające istotne informacje o rodzaju oferowanych praktyk i staży, terminach prowadzonych rekrutacji oraz sposobach aplikowania. Wśród ponad 100 przedsiębiorstw z kilkunastu branż każdy znajdzie odpowiednią dla siebie ofertę.

Przewodnik „Pracodawcy 2013/2014” stanowi uzupełnienie dla Targów Pracy odbywających się na uczelniach, dlatego to właśnie w czasie ich trwania będzie można odebrać swój bezpłatny papierowy egzemplarz. Ponadto również bezpłatna wersja elektroniczna przewodnika jest stale dostępna pod adresem www.pracuj.pl/e-pracodawcyPoza Targami Pracy papierowe wydania przewodnika będą dostępne w ponad 100 Biurach Karier w całej Polsce. 

W tej liczącej 184 strony publikacji znajdą Państwo m.in.:

  • artykuły poradnikowe dotyczące rynku pracy
  • 84 profile najlepszych pracodawców
  • 104 wizytówki największych firm

 

 Serdecznie zapraszamy do lektury!