Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Katalogi i przewodniki / Zapraszamy po odbiór przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości"

Zapraszamy po odbiór przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości"

Czy masz już dość informacji o kryzysie, zwolnieniach i rosnącym bezrobociu wśród ludzi młodych? Jesteś kreatywny, nie boisz się wyzwań, a studia to również czas na zdobycie pierwszych poważnych doświadczeń zawodowych? Sięgnij po najnowsze wydanie przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” i podejmij wyzwanie, jakie stawia przed Tobą współczesny rynek pracy.

Zapraszamy do lektury piątej edycji przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” przygotowanego przez redakcję serwisu KarierawFinansach.pl oraz ekspertów ze świata finansów. Najnowsze wydanie na rok akademicki 2013/14 możesz odebrać w naszym Biurze Karier (korytarzyk za Aulą Główną, pok. 132-135), przeglądać online lub pobrać na swój komputer, odwiedzając naszą stronę pod linkiem: www.karierawfinansach.pl/przewodnik.

W najnowszym wydaniu magazynu znajdziesz m.in.:

  • artykuły na temat trendów związanych z pracą w finansach;
  • opisy perspektywicznych naszym zdaniem zawodów przyszłości: Process Improvement Specialist, Analityk KYC, Manager produktu w ubezpieczeniach, Manager projektu;
  • prezentacje branż sektora finansowego z podziałem na usługi finansowe (m.in. audyt, BPO/SSC, księgowość, IT), bankowość oraz usługi doradcze;
  • artykuły na temat kwalifikacji zawodowych dla finansistów: ACCA, CIMA, Aktuariusz, Doradca podatkowy;
  • ponad 50 profili pracodawców, firm rekrutacyjnych i szkoleniowych ze szczegółowymi informacjami na temat organizacji, procesu rekrutacji i profilu kandydata.

Przewodnik pomoże Ci odpowiedzieć na kilka ważnych pytań:

  • Które obszary sektora finansowego będą zatrudniać w najbliższych latach i dlaczego?
  • Które kompetencje cenią pracodawcy, poszukując kandydatów w poszczególnych branżach?
  • Które organizacje będą w najbliższym roku poszukiwać praktykantów, stażystów oraz pracowników?
  • Jak wygląda proces rekrutacji do poszczególnych firm sektora finansowego?

Stworzyliśmy przewodnik, dzięki któremu dowiesz się, jak wykorzystać swoje kompetencje na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Zapraszamy do lektury przewodnika online:

www.karierawfinansach.pl/przewodnik

Twoja opinia ma znaczenie!

Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat przewodnika "Kariera w Finansach Bankowości". Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3 minuty.

Więcej informacji na www.karierawfinansach.pl/przewodnik