Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Katalogi i przewodniki / Przewodnik po karierze w finansach i bankowości 2010

Przewodnik po karierze w finansach i bankowości 2010

Od połowy marca br. studenci, absolwenci oraz wszyscy zainteresowani finansami i bankowością, mają nieograniczony dostęp do najnowszej publikacji zawierającej szereg pożytecznych informacji dotyczących ścieżek kariery, rozwoju i specyfiki rynku usług finansowych, doradczych i bankowości.

 

Autorem i wydawcą publikacji jest KarierawFinansach.pl, portal który skupia największy wybór ofert pracy, propozycji specjalistycznych szkoleń, profili wiodących pracodawców i firm szkoleniowych oraz wiele informacji niezbędnych w zarządzaniu ścieżką kariery. Publikacja, dzięki szczegółowej analizie branż wchodzących w skład szeroko pojętego sektora finansowego, jest narzędziem pomagającym zorientować się w sytuacji na dzisiejszym rynku pracy.
 
Wiele pytań – jedna publikacja
Dzięki współpracy z ekspertami z branży udało się stworzyć pełne kompendium, odpowiadające na pytania osób zainteresowanych pracą w finansach, bankowości czy doradztwie. Czytelnicy znajdą w nim m.in. opis dzisiejszej sytuacji na rynku wraz z próbą analizy aktualnych trendów i tendencji kształtujących globalny obraz sektora finansów. Dowiedzą się m.in., że największym wyzwaniem stojącym obecnie przed branżą finansową jest odbudowa reputacji tego sektora i jego mocno nadszarpniętego poprzez kryzys zaufania. Planujący dopiero związać swą ścieżkę rozwoju zawodowego z branżą finansową, znajdą w przewodniku analizę najbardziej rozwojowych zawodów. Które profesje będą zyskiwać na znaczeniu? Jacy specjaliści nie muszą obawiać się o pracę: aktuariusz, research analist czy broker ubezpieczeniowy – odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w publikacji.
 
Koszula i argumenty - Przygotuj się do rozmowy
Na co zwracają uwagę pracodawcy? O co mogą zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w CV i liście motywacyjnym? Czy na spotkanie z pracodawcą należy zakładać garnitur? Czy warto inwestować czas i pieniądze w certyfikaty? Czy obecnie warto planować karierę za granicą? Poradnik „Kariera w Finansach i Bankowości 2010” pomoże rozważyć wszystkie „za” i ‘przeciw”. Osoby pragnące poszerzyć swą wiedze o branży finansowej będą mogły zapoznać się z dokładnym opisem poszczególnych jej sektorów oraz opisem najpopularniejszych kwalifikacji zawodowych. Część publikacji poświęcona jest również opinii pracowników największych firm z sektora, profilom wiodących pracodawców branży finansowej i wielu innym przydatnym informacjom.
 
Do poduszki i elektronicznie - bezpłatnie
Uzupełnieniem e-booka (http://www.karierawfinansach.pl/praca/strefa-ebook/) jest drukowane wydanie publikacji, które już wkrótce, nieodpłatnie dystrybuowane będzie na największych targach pracy i kariery oraz eventach branżowych na terenie całego kraju. Przewodnik dedykowany jest osobom zainteresowanym świadomym rozwojem kariery zawodowej w branży finansowej. Liczący 64 strony i napisany w komunikatywny sposób poradnik jest nieocenionym źródłem wiedzy dla osób aktywnych, pracujących lub szukających pracy, studentów, uczniów oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swą wiedzę o aktualnej sytuacji branży finansowej.
 2.jpg