Nowy numer Magazynu Kariera

Aktualności
Co się dzieje, gdy Marcin Gortat się na coś uprze? Co Ani, Ewie i Staszkowi dał wolontariat, jak być eko na co dzień i co to są testy rekrutacyjne?

 

Święta Bożego Narodzenia za progiem. Czy Mikołaj przyniesie Wam rózgę, czy zasłużyliście jednak na prezent, robiąc coś dla innych? Podobno jedynie 20% studentów angażuje się w działalność społeczną. W nowym wydaniu Magazynu Kariera piszemy o takich osobach – opowiedziały nam, że wolontariat przyniósł wiele wymiernych korzyści również dla nich samych.

Z drugiej strony, badania donoszą, że coraz więcej z Was poświęca uwagę trosce o środowisko. Nie trzeba od razu studiować ekologii, wystarczy segregować śmieci w akademiku. Jak można być eko na co dzień, przeczytacie również u nas.

Rozmawialiśmy także z Marcinem Gortatem. On na pewno zasłużył na nagrodę – znany koszykarz NBA pomaga młodym ludziom w realizacji ich sportowych marzeń.

Piszemy również o tym, czym grozi brak równowagi między życiem zawodowym i prywatnym w artykułach: „2,5 miesiąca nadgodzin”  i „Wypalenie zawodowe”.

Poza tym mamy dla Was „Niezbędnik kandydata”, który pomoże w przygotowaniu się do boju o pierwszą pracę. Gorąco polecamy również 17 wywiadów z pracownikami najlepszych firm, z których dowiecie się, jak organizacje dbają o równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym oraz jak działają na rzecz społeczeństwa.

Magazyn Kariera jest dostępny w biurach karier Waszych uczelni oraz na stronie www.kariera.com.pl w zakładce Publikacje.

POBIERZ WERSJĘ ELEKTRONICZNĄ:

http://www.kariera.com.pl/Publikacje/Kariera-3-2011