„Poradnik Praca” – wersja drukowana i on-line

Aktualności
Ukazała się pierwsza edycja „Poradnika Praca” skierowanego do osób wkraczających na rynek pracy. „Poradnik Praca” to kompendium zawierające praktyczne porady, wskazówki pracodawców oraz analizę obecnego rynku pracy w podziale na 10 branż. Zapraszamy do Biura Karier po odbiór drukowanej wersji Poradnika Praca!

 Czy wiesz, że:

  •  90% pracodawców poszukujących pracowników, potrzebuje ich w ramach rotacji na już istniejących stanowiskach? Odsetek nowych posad od lat jest na tym samym poziomie - ok. 10%.Wzrasta więc znaczenie kompetencji i umiejętności kandydatów.  Chcesz wiedzieć jakich?
  • Mimo wysokiego bezrobocia, pracodawcy napotykają trudności w obsadzaniu aż 1/3 stanowisk? Dlaczego tak trudno pracodawcom znaleźć odpowiedniego pracownika?
  • W 2012 r. w przypadku aż 68% ofert pracy związanych ze stanowiskami specjalistycznymi i kierowniczymi pracodawcy wymagali od kandydatów listu motywacyjnego? Jak uniknąć najczęstszych błędów i niechciany obowiązek przekuć w sukces?
  • U jednego z kluczowych pracodawców z obszaru FMCG większość praktykantów po zakończeniu studiów otrzymuje propozycję stałej pracy?Chcesz wiedzieć, jaka to firma i jak przebrnąć przez sito rekrutacyjne w tej i 9 innych branżach?

 

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w najnowszym „Poradniku Praca”. Mamy nadzieję, że "Poradnik Praca" pomoże ci odpowiednio zaplanować karierę zawodową i zdobyć wymarzoną pracę.

Sprawdź!