Zadbaj o swoją karierę z PRACADEMIA.EU

Aktualności
Już dzisiaj rusza portal PRACADEMIA.EU, który umożliwi współpracę studentów z instytucjami zewnętrznymi. To szansa dla młodych ludzi na dobry start na rynku pracy.

NA CZYM TO POLEGA?

Na portalu PRACADEMIA.EU znajdziesz praktyczne tematy zamieszczone przez firmy, organizacje pozarządowe i instytucje publiczne. Będziesz mógł
je opracować w ramach swojej pracy dyplomowej lub zaliczeniowej.

MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI!

Tematy prac dyplomowych dostępnych na portalu PRACADEMIA.EU dotyczą różnych dziedzin, mogą też być interdyscyplinarne. Znajdź temat dla siebie, zrealizuj swoją koncepcję, zaproponuj metodę badawczą, wskaż praktyczne i innowacyjne rozwiązania.

 CO ZYSKASZ?

Dostęp do bazy różnorodnych tematów zaproponowanych przez instytucje z wielu sektorów i branż, możliwość kierunkowania badań na rozwiązanie realnych problemów, możliwość zarządzania projektem realizowanym dla zewnętrznej instytucji, szansę na poznanie specyfiki danej firmy
lub organizacji – być może Twojego przyszłego pracodawcy!

IM WIĘCEJ WAS, TYM LEPIEJ!

Im więcej zarejestrowanych studentów na portalu tym więcej firm, instytucji i organizacji będzie zamieszczać swoje propozycje tematów. Dlatego nie czekaj z rejestracją i polecaj PRACADEMIA.EU znajomym!

Niezależnie z jakiej uczelni jesteś – postaw na WWW.PRACADEMIA.EU !

Start portalu: 17 listopada 2015
FB: https://www.facebook.com/pracademia/