Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Badania / Weź udział w badaniu Universum Student Survey i wygraj 4000 PLN!

Weź udział w badaniu Universum Student Survey i wygraj 4000 PLN!

Kariera.com.pl wraz z Universum zapraszają do udziału w ankiecie – wykorzystaj szansę na zdobycie atrakcyjnej nagrody! Zagłosuj na idealnego pracodawcę w swojej branży i wygraj 4000 zł! Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – do dzieła!

Czy wiesz, że ... 85% studentów na świecie traktuje pracę nie tylko jako źródło utrzymania, ale także możliwość zdefiniowania siebie? Dowiedz się, który z pracodawców najlepiej spełnia twoje oczekiwania i jakie są profile kariery innych studentów Twojej uczelni! Dowiedz się, jakie masz szanse na zdobycie wymarzonej pracy i sukces w życiu zawodowym! Dodatkowo biorąc udział w ankiecie wygraj stypendium o wartości 4 000 złotych!

 

Wypełnij ankietę.

Badanie trwa do 21 marca 2014 r.


 

Po wypełnieniu ankiety otrzymasz dwa darmowe poradniki kariery – do wyboru. Skorzystaj z materiałów, których używają najlepsze uczelnie na świecie!

Masz pytania? Chcesz się z nami podzielić swoimi spostrzeżeniami? Pisz na CareerBenchmarkPL@wetfeet.com

 

 1 listopada w 40 krajach na świecie ruszyło kolejne badanie studentów organizowane przez firmę Universum. My Career Map – poprzednio znane jako Wetfeet Career Benchmark – jest to największe na świecie badanie, dotyczące oczekiwań studentów względem przyszłej kariery. Ponad pół miliona studentów na świecie wzięło udział w zeszłorocznej edycji; wyniki zostały opublikowane w największych mediach branżowych.

Coraz więcej pracodawców chce dowiedzieć się o celach kariery studentów, ich preferencjach oraz oczekiwaniach wobec przyszłej kariery. Najlepsi pracodawcy wykorzystują te informacje przy wyborze strategii rekrutacyjnej oraz wyborze kluczowych uczelni, z którymi będą współpracować. 

 

Dziękujemy za udział w ankiecie!