Weź udział w badaniu pracodawców firmy MJCC

Aktualności
Jeszcze tylko do 7 grudnia 2014 r. masz szansę wziąć udział w badaniu pracodawców! Wypełnij ankietę i wygraj iPhone'a 6 16GB, iPada Mini Retina 16GB 4G, jednego z dwóch zestawów złożonych z JawBone UP24 i Powerbank lub jednego z dwóch Powerbanków!

Już dzisiaj zadbaj o swoją przyszłą karierę zawodową – oceń potencjalne miejsca pracy i wyraź swoje oczekiwania. Zyskaj realny wpływ na miejsca, w których w przyszłości możesz rozwijać swoją karierę i zwiększ szansę, że trafią do Ciebie idealne oferty pracy! 

Firma MJCC zaprasza do udziału w badaniu pracodawców. Już dzisiaj zadbaj o swoją przyszłą karierę zawodową – oceń potencjalne miejsca pracy i wyraź swoje oczekiwania. Zyskaj realny wpływ na miejsca, w których w przyszłości możesz rozwijać swoją karierę i zwiększ szansę, że trafią do Ciebie idealne oferty pracy!

Dlaczego warto?

Twój głos pozwoli pracodawcom lepiej zrozumieć Twoje aspiracje zawodowe i stworzyć lepsze miejsca pracy dla takich osób jak Ty.

Ty natomiast, w zamian za czas poświęcony na wypełnienie badania, otrzymasz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Badanie jest całkowicie anonimowe, a wypełnienie ankiety zajmie Ci ok. 10 min.

Aby wziąć udział w badaniu, kliknij w link:


Bardzo dziękujemy i życzymy licznych sukcesów zawodowych!