Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Badania / Weź udział w badaniu Potentialpark Online Talent Communication 2015, badanie zostało przedłużone do 30 listopada 2014 r.

Weź udział w badaniu Potentialpark Online Talent Communication 2015, badanie zostało przedłużone do 30 listopada 2014 r.

Międzynarodowe badanie „Online Talent Communication 2015” dotyczące trendów w aplikowaniu online jest już dostępne w polskiej wersji językowej! Teraz jeszcze łatwiej możesz podzielić się swoim doświadczeniem i opinią!

Kliknij w link, wybierz swoja nagrodę i wypełnij 15-minutowy kwestionariusz, a pomożesz nam usprawnić proces rekrutacji online na całym świecie.

Link do badania:  http://survey.potentialpark.com/s3/otac2015pl

Twoja opinia pomoże nam usprawnić komunikację pomiędzy studentami i absolwentami, a  pracodawcami dla obopólnych korzyści.  Zmień z nami system aplikacji online! Badanie trwa do 30 listopada 2014 r.

Link do pierwszej informacji na temat badania.

O Potentialpark:

Potentialpark to niezależna, międzynarodową organizacja badawcza działająca w zakresie rekrutacji online. W swoim corocznym badaniu „Online Talent Communication” zbiera wrażenia i opinie studentów i absolwentów z procesu aplikacji online z całego świata. Ankieta jest anonimowa i zabierze ok. 15-20 minut. Jest to niezależne badanie, nie finansowane przez żadną firmę, którego  wyniki zostaną opublikowane na wiosnę 2015 roku.