Firmy naszych absolwentów: jakdbacozeby.pl

Aktualności
 
Właścicielem firmy jakdbacozeby.pl jest absolwent SGH, kierunku finanse i rachunkowość z 2014 roku. Zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie w SGH utwierdziły Go w przekonaniu, że należy działać, być zawsze o jeden krok do przodu i nie bać się zmian. Dlatego też zdecydował się On się na podjęcie działalności gospodarczej. Sklep internetowy uważa za najlepszy rozbieg. Interesuje się giełdą, małym sektorem, nowoczesnymi technologiami. Prywatnie lubi pomagać, a uśmiech uważa za najwyższą wartość.
 

Morbum evitare quam curare facilius est – Hipokrates

(Lepiej zapobiegać niż leczyć) 

W myśl powyższej maksymy przypisywanej Hipokratesowi platforma www.jakdbacozeby.pl ma za zadanie w kompleksowy sposób pomagać w utrzymaniu odpowiedniej higieny jamy ustnej.

Serwis bogaty w porady wykwalifikowanych, a co najważniejsze prawdziwych lekarzy dentystów, instrukcje dotyczące szczotkowania zębów, oraz nowoczesne rozwiązania dostępne za pomocą przystępnego sklepu internetowego będącego dopełnieniem całości.

Jakdbacozeby.pl w swojej ofercie posiada produkty, które gwarantują utrzymanie Twoich zębów w znakomitej kondycji. Szeroka gama naszych artykułów jest przeznaczona zarówno dla dorosłych jak i dzieci, a nawet niemowlaków. Nie niszczą szkliwa. Działając łagodnie, profesjonalnie pozwalają osiągnąć niesamowity efekt pięknego, zdrowego, białego uśmiechu.

Zadbaj o swoje zęby już dziś i uśmiechaj się razem z nami.

 www.jakdbacozeby.pl

 https://www.facebook.com/jakdbacozeby