Corporate Banking Champions - wyjątkowy program stażowy w Banku Pekao S.A.

Ucz się od najlepszych! Corporate Banking Champions to wyjątkowy program stażowy w Banku Pekao S.A, który pozwoli Ci zdobyć doświadczenie u lidera bankowości korporacyjnej w Polsce!

Czeka na Ciebie:

  • 15 ofert stażu w obszarze bankowości korporacyjnej,
  • 4-miesięczny staż z możliwością kontynuowania stałej współpracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie hybrydowym,
  • wsparcie mentora,
  • realizacja projektów w obszarze bankowości korporacyjnej.

Jeśli fascynuje Cię świat wielkich finansów i tajniki międzynarodowej bankowości korporacyjnej, a kolejne fakty Cię zainspirują - zapraszamy do nas!

Jako jedna z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej obsługujemy ponad 6 tys. dużych firm, samorządów i kluczowych podmiotów polskiej gospodarki. Jesteśmy zaufanym partnerem tysiąca banków z ponad 100 krajów. Wspieramy zieloną transformację i jesteśmy świadomym partnerem znaczących przedsiębiorstw na rynku polskim, wdrażających strategie ESG.

Jesteśmy liderem na polskim rynku, a naszym sekretem są ludzie - eksperci, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą.

Poznaj zakres i kryteria stażu - ️ https://bit.ly/3so2cp3. 
Na Twoją aplikacje czekamy do 31 maja.

Masz wątpliwości, pytania - wysłuchaj naszego podcastu, w którym Agata DmowskaAnna Milewska i Jakub Mikolajewski opowiedzą o tym, jak wygląda i co oferuje praca z liderami w branży, ekspertami banku. Poznacie także zawodową ścieżkę naszych pracowników, którzy swoją karierę zaczęli od stażu, który właśnie Wam proponujemy:

https://soundcloud.com/pekao_podcasty/program-stazowy-corporate-banking-champions-co-warto-wiedziec?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

 

Pekao_staż