Bezpłatne szkolenia i dostęp do ponad 10 tys. materiałów edukacyjnych #NeverStopLearning

Trwa nabór na nowe bezpłatne kursy rozwojowe Santander. Tym razem znajdą Państwo kursy m.in. z zakresu języka angielskiego, programowania w Pythonie, SQL, Business Intelligence, negocjacji i zrównoważonego rozwoju. Jest to szansa na zdobycie i rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji. Mogą Państwo również korzystać z ponad 10.000 materiałów (audiobooków, e-booków, podcastów czy nagrań wideo) dostępnych po zalogowaniu się na platformie Santander Scholarships w Learning Room w j. angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi programami i aplikowania.

Obecnie trwają nabory na:
  • Stypendium Santander | Online English Courses 2023 – British Council 2nd call

5 000 miejsc na 16-tygodniowy bezpłatny kurs języka angielskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych takich jak: skuteczne porozumiewanie się w sytuacjach zawodowych, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej czy rozwijanie gramatyki i słownictwa ukierunkowanego na świat pracy. Kurs składa się 12 zajęć grupowych online z lektorem, dostępu do platformy e-learningowej do samodzielnej nauki (ok. 48h nauki) oraz do 4 miesięcznie webinarów Live25 związanych z gramatyką i poprawną wymową. Po ukończeniu kursu online otrzymasz certyfikat ukończenia od British Council.

Aplikuj do 31 sierpnia 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-online-english-courses-2023-2nd-call

  • Stypendium Santander | Python, SQL i BI z UEW 2023

300 miejsc na 16 godzinny kurs online w j. polskim realizowany w formie warsztatów w grupach do 16 osób.  Uczestnicy będą mogli wybrać 1 z 3 modułów: Podstawy programowania w języku Python, SQL dla analityków danych oraz Business Intelligence i komunikacja w dziale analitycznym. Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat wystawiony przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Aplikuj do 5 sierpnia 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/psb_uew-2023

  • Stypendium Santander | Negotiation Programme - LSE

125 miejsc na bezpłatny 6-tygodniowy intensywny kurs online w j. angielskim zaprojektowany w celu rozwinięcia umiejętności negocjacyjnych. Program jest przeznaczony dla aspirujących liderów, którzy chcą awansować na stanowiska kierownicze średniego i wyższego szczebla. Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat ukończenia London School of Economics And Political Science i możliwość kontaktu z absolwentami poprzez Negotiation Programme Alumni Network.

Aplikuj do 28 czerwca 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-negotiation-programme-lse

  • Stypendium Santander | Skills for the Green Transition 2023
    1 000 miejsc na 6-tygodniowy kurs online w j. angielskim, hiszpańskim lub portugalskim rozwijający kompetencje z zakresu zrównoważonego rozwoju. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę na temat problemów i wyzwań środowiskowych, a także zdobędą umiejętności niezbędne do generowania właściwych rozwiązań dla bardziej zrównoważonej przyszłości. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat Cambridge Judge Business School.

Aplikuj do 20 lipca 2023 r.
Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-skills-for-the-green-transition-2023

  • Learning Room - bezpłatny dostęp do bazy wiedzy

Każdy kto utworzy profil i zaloguje się na platformie Santander Scholarships otrzymuje dostęp do Learning Room, który zawiera ponad 10 000: audiobooków, e-booków, podcastów, nagrań wideo oraz kursów online w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Możesz skorzystać maksymalnie z 4 materiałów każdego miesiąca. Korzystanie z Learning Room jest bezpłatne.

Link: https://learningroom.becas-santander.com

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

Aplikować może każdy powyżej 18 roku życia, m.in. studenci, doktoranci, wszyscy pracownicy Uczelni i absolwenci.  Uczestnicy nie muszą być klientami Grupy Santander oraz mieć wyższe wykształcenie

Zalecamy otwieranie powyższych linków z użyciem najnowszej przeglądarki np. Google Chrome w celu poprawnego wyświetlenia strony internetowej.