Tydzień z doradcami kariery

 Logo SGH, po lewej stronie obrazek z młodym mężczyzną biegnącym z laptopem pod pachą po drodze w kształcie strzałki, po prawej nazwa wydarzenia i informacje organizacyjne o nim

Tydzień z Doradcami Kariery to cykliczny projekt realizowany przez Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami oraz Centrum Współpracy z Biznesem, który dedykowany jest dla wszystkich studentów chcących spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami firm z Klubu Partnerów SGH.

Podczas indywidualnych sesji można skonsultować swoją ścieżkę kariery, zaplanować rozwój zawodowy, uzyskać informacje o sposobach rekrutacji w konkretnej firmie, czy poćwiczyć rozmowę rekrutacyjną.  

11. edycja wydarzenia odbędzie się od 27 listopada do 1 grudnia w formule online.

Zasady:

1.    Projekt dedykowany jest dla wszystkich studentów i studentek Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
2.    Celem wydarzenia jest umożliwienie kontaktu studentów i studentek SGH z przedstawicielami Klubu Partnerów SGH w postaci 30-45 minutowych sesji na żywo lub online.
3.    W celu umówienia się na spotkanie studenci powinni skorzystać z udostępnionego im grafiku.
4.    Aby poprawnie zarezerwować spotkanie prosimy o podanie minimum niezbędnych danych wskazanych w formularzu rejestracji w celu dokonania rezerwacji oraz możliwości kontaktu w razie nieprzewidzianych trudności lub zmiany grafiku.

Po zarejestrowaniu się każdy z uczestników otrzyma szczegółowe informacje dotyczące połączenia online z firmą. 

Zapisy ruszą wkrótce.