Accenture Training Labs

Accenture Training Labs to bogata oferta webinarów poświęconych kompetencjom miękkim, tematom rekrutacyjnym, jak i konkretnym technologiom. Podczas wydarzeń możesz pogłębiać wiedzę, zdobywać nowe umiejętności, poznawać praktyczne zagadnienia i związane z nimi trendy biznesowe z obszaru nowych technologii, analizy danych, marketingu internetowego czy doradztwa biznesowego.

Nadchodzące webinary:


14.01.2021 r. Excel Tips&Tricks
Znasz podstawy Excela, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej o jego przydatnych funkcjach, takich jak tabele przestawne, czy formatowanie warunkowe? Zastanawiasz się, jak wykorzystać proste reguły, aby Twoja praca była szybsza i bardziej efektywna? Dołącz do warsztatu i dowiedz się, jak stworzyć bazę danych, listę rozwijaną oraz jak korzystać z funkcji takich jak IF, COUNTIF, SUMIF.
Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, napisz do nas: sharing.knowledge@accenture.com


21.01.2021 r. Innovations in SAP – SaaS SAP Leonardo Platform
Czy słyszałeś o pojęciu „Post-Digital Era”? Czy wiesz o tym jak SAP buduje swoją pozycję w nowym Post-Cyfrowym Świecie opartym o IoT, 5G, Machine learning, Block Chain? Odpowiedzi na pytania oraz więcej informacji o SAP Leonardo w tym o jego użyciu do przewidywania awarii na linii produkcyjnej opowiemy już 21 stycznia podczas kolejnego Accenture Training Labs!
Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, ZAREJESTRUJ SIĘ.