L’Oréal Brandstorm 2021

 

Zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w tegorocznym konkursie Brandstorm organizowanym przez firmę L’Oréal? Zobacz, dlaczego warto!
•    Brandstorm to… prawdziwe doświadczenie – realny case biznesowy, praca grupowa, wszystko in english, czyli po prostu upskilling!
•    Brandstorm to… dopiero początek – udział w konkursie pozwala na poznanie rekruterów i ekspertów pracujących w L’Oréal i daje szansę na udział w Talent Development Program!
•    Brandstorm to… niesamowite nagrody – na zwycięzców międzynarodowego etapu w Paryżu, czeka 3-miesięczny staż w Station F – największym kampusie dla start-upów na świecie! Dla zwycięzców lokalnego etapu przygotowaliśmy coś równie ekscytującego L’Oréal Insider Experience!

L’Oréal Insider Experience to wyjątkowe doświadczenie, które zaprojektujemy wspólnie ze zwycięzcami i dopasujemy do ich indywidualnych potrzeb. Będzie dużo shadowingu i mentoringu z liderami, sesji upskillingowych i wiele innych!  Poznasz interesujące Cię obszary biznesu (marketing, sprzedaż, e-commerce, digital), otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i inspiracji na przyszłość.

Co musisz zrobić?
To proste!                                                

Stwórz lub dołącz do już istniejącego zespołu i prześlij swój projekt do 15 marca na: https://brandstorm.loreal.com/en


Przedstaw swój projekt podczas finałów krajowych przed ekspertami L'Oréal i gośćmi specjalnymi. Wygraj krajowy finał Polski i Bałtyku i reprezentuj nasz kraj podczas zmagań międzynarodowych ze studentami z całego świata! 
Rozpocznij L'Oréal Insider Experience!

W przypadku jakichkolwiek pytań - nie wahaj się i skontaktuj się z nami!
 

Insider