Cykl bezpłatnych szkoleń biznesowych

Aktualności
„Program Innowacja i Wiedza” to cykl szkoleń, których celem jest wsparcie studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników naukowych Mazowsza, w tym osób niepełnosprawnych z tego regionu, w samodzielnym prowadzeniu działalności gospodarczej. Podczas czterech modułów tematycznych uczestnicy szkolenia wspólnie z praktykami i ekspertami biznesu dopracowują swoje pomysły biznesowe, otrzymują wiedzę z obszaru ekonomii, finansów, marketingu oraz biorą udział w szkoleniach motywacyjnych i treningach kreatywności. Razem ponad 100 godzin warsztatów i praktycznej wiedzy z przedsiębiorczości!

 

Dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w szkoleniach e-learningowych, uzupełniając tym samym wiedzę zdobytą podczas tradycyjnych zajęć.

Korzyści udziału w programie:

  • Ponad 100 bezpłatnych godzin szkoleń w  formie wykładów i warsztatów
  • Doradztwo indywidualne
  • Szeroki zakres tematyczny spotkań
  • Kontakt z trenerami i praktykami biznesu
  • Opracowanie profesjonalnego biznesplanu, będącego podstawą w ubieganiu się o dofinansowanie oraz w pozyskiwaniu inwestorów
  • Szkolenia uzupełniające w formie e-learning
  • Szansa na zrealizowanie marzenia o własnej firmie
  • Wykorzystanie technik multimedialnych i audiowizualnych podczas zajęć
  • Odpowiednie wyposażenie sal oraz sprzęt dla osób niepełnosprawnych

 

W jaki sposób zapisać się na szkolenia:

Wystarczy wejść na stronę www.innowacjaiwiedza.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie projektu znajdują się także tematy szkoleń oraz aktualny harmonogram spotkań. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

www.innowacjaiwiedza.pl

 

Ponad  100 godzin bezpłatnych szkoleń biznesowych!

 

Zapraszamy studentów, absolwentów i pracowników naukowych z Mazowsza do wzięcia udziału w I turze szkoleń projektu "Program Innowacja i Wiedza"(PIW). Rekrutacja potrwa do 5 grudnia br. do godz. 17.00.

Cykl ponad 100-u godzinnych szkoleń ma na celu wesprzeć młode osoby w stworzeniu własnej firmy. - Znam naprawdę wiele osób, które mają fajne pomysły na swój biznes. Jednak niewiele z nich decyduje się na taki krok jak otworzenie własnej firmy. Powód jest prosty. Nikt im nie zagwarantuje, że sie uda. Nasze szkolenia są dedykowane właśnie takim osobom, które mają jakiś pomysł i chcą sprawdzić, czy jest dobry, opłacalny, jakie jest ryzyko niepowodzenia – mówi Magdalena Hojnor, kierownik projektu PIW, Sysco Polska.

Eksperci, którzy poprowadzą szkolenia to osoby z branży, które w przystępny i praktyczny sposób przeprowadzą uczestników przez zagadnienia ważne przy rozpoczynaniu własnej działalności. Będzie to m. in. wiedza z obszaru ekonomii, finansów, czy marketingu i negocjacji.

-Chcemy też pokazać uczestnikom jak wypromować swój biznes i zdobyć pierwsze pieniądze na otworzenie firmy – dodaje Magdalena Hojnor.

Atutem szkoleń będą indywidualne spotkania z ekspertami, na których młody przedsiębiorca dopracuje swój pomysł na biznes i będzie mógł stworzyć profesjonalny biznesplan. -Za takie usługi trzeba sporo zapłacić na rynku, my oferujemy je bezpłatnie. To duża szansa dla tych wszystkich, którzy chcą zrealizować swoje marzenie o własnym, dobrze prosperującym biznesie, ale nie wiedzą jak sie do tego zabrać – podkreśla Magdalena Hojnor.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy studentów, absolwentów, którzy ukończyli studia nie później niż rok temu, doktorantów oraz pracowników naukowych z woj. mazowieckiego. Zachęcamy także do udziału osoby niepełnosprawne, ponieważ szkolenia będą w pełni dostosowane do ich potrzeb.

 

W jaki sposób zapisać się na szkolenia?

Wystarczy wejść na stronę www.innowacjaiwiedza.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie projektu znajdują się także tematy szkoleń oraz aktualny harmonogram spotkań.  Projekt „Program Innowacja i Wiedza” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Matuszewska-Jagiełło; Agencja JUSTA PR

tel. kom. 530 441 450; e-mail: k.matuszewska@justapr.pl