Weź udział w kolejnej edycji Gry Giełdowej Parkiet Challenge

 

- Gra Giełdowa „Parkietu” to kolejna niepowtarzalna okazja dla inwestorów – tych doświadczonych, jak i początkujących, którzy pragną pogłębić wiedzę na temat giełdy oraz przetestować swoje umiejętności inwestycyjne w realnym środowisku. To szansa na zdobycie praktycznych doświadczeń w świecie inwestycji, z wykorzystaniem wirtualnych pieniędzy, na rzeczywistych wycenach rynkowych. W ostatnich minionych latach w naszych grach udział wzięło już łącznie kilkadziesiąt tysięcy osób.  Nasza gra inwestycyjna może być dla nich dobrym wstępem do realnego świata finansów i inwestycji na własną rękę. Zapraszam więc do wejścia na parkiet – zachęca Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu".

Gra podzielona jest na dwa etapy. I etap Parkiet Challenge to cztery tygodnie rywalizacji. Po każdym z nich wyłonieni będą najlepsi gracze, którzy otrzymają nagrody rzeczowe. Najlepszych dziesięć osób, które w ciągu czterech tygodni rywalizacji uzyska największe stopy zwrotu, zakwalifikuje się do II etapu finałowego. Podczas finałowej rozgrywki, która odbędzie się 20 grudnia w siedzibie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych uczestnicy będą zawierać transakcje kontraktami terminowymi notowanymi na GPW. To właśnie tam zostaną wyłonieni finalni zwycięzcy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca, i zdobędą atrakcyjne nagrody pieniężne o łącznej wartości 30 tysięcy złotych.

Rejestracji można dokonywać na stronie https://gra.parkiet.com/ do 8 grudnia.

Organizatorem konkursu jest dziennik Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet”.

Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” to najstarszy dziennik ekonomiczny w Polsce, który już od blisko 30 lat wspiera decyzje inwestorów oraz specjalistów związanych z rynkiem kapitałowym. „Parkiet” zawiera zbiór newsów z kraju i zagranicy, liczne analizy i prognozy najlepszych w kraju ekonomistów i analityków, maklerów i zarządzających – dla walut, indeksów, surowców czy spółek giełdowych. Dopełnieniem są pogłębione komentarze, rozmowy i felietony znanych osobistości polskiego rynku finansowego. Kontynuację i rozwinięcie tematyki z wydania papierowego stanowi kierowany do szerokiego grona osób zainteresowanych inwestycjami, gospodarką czy rynkiem finansowym serwis parkiet.com.

Gremi Media SA wydaje dzienniki „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, a także serwisy internetowe (z których korzysta ponad 7 milionów Realnych Użytkowników, Gemius Mediapanel, październik 2023), tj. rp.pl, parkiet.com, historia.uwazamrze.pl, oraz serwisy branżowe, m.in. regiony.rp.pl, zdrowie.rp.pl, edukacja.rp.pl, pieniądze.rp.pl, logistyka.rp.pl, kobieta.rp.pl czy klimat.rp.pl. Ponadto Gremi Media posiada pakiety kontrolne w spółkach e-Kiosk SA oraz Kancelarie RP sp. z o.o.

 

Parkiet gra giełdowa