Jak budować profesjonalny wizerunek już na początku swojej ścieżki zawodowej?

Autoprezentacja – komunikacja - personal branding na rynku pracy
 
Zapraszamy na warsztaty, podczas których przedstawione zostaną podstawowe informacje na temat profesjonalnego pozycjonowania się na rynku pracy oraz wskazówki, jak zacząć dbać o to jeszcze na studiach lub zaraz po nich. Dowiecie się m.in., jak uzupełnić profil na LinkedIn, jak korespondować z potencjalnym pracodawcą, by przyczyniały się do budowania dobrego wizerunku. Podczas spotkania będzie mowa także o tym, jak jako kandydat/ka do pracy lub stażu mówić o swoich szczególnych potrzebach, w tym jako osoba z niepełnosprawnością? Co trzeba, a co można ujawnić? Z jakich praw można i warto skorzystać? Nie zabraknie również okazji do grupowej wymiany doświadczeń i wyzwań, dzielenia się koleżeńskimi poradami i przykładami dobrych praktyk.

Warsztaty odbywać się będą w formule hybrydowej 13.12.2022 w godz. 15:30 - 17:30 (wraz z częścią na pytania i odpowiedzi). 
Wersja stacjonarna ma miejsce w sali 1B w bud. C.
Link do rejestracji: TU

Warsztaty poprowadzi Majka Lipiak – przedsiębiorczyni i innowatorka społeczna, Prezeska Zarządu w Leżę i Pracuję, pierwszej agencji marketingowej, która powstała po to, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową. 

Używa marketingu do zmiany kawałka świata na lepsze. Często występuje publicznie i szkoli w obszarach inkluzywności, ekonomii społecznej i marketingu. Obala mity na temat niepełnosprawności, promuje unikalne talenty osób z niepełnosprawnościami oraz innowacyjność i pracę zdalną jako szansę na zmniejszanie barier na rynku pracy.  

Bizneswoman Roku w kategorii działalność społeczna, laureatka polskiej edycji rankingu Forbes "30 Under 30”, reprezentantka Polski w trakcie wydarzenia Merit360, gromadzącego młodych ludzi zdeterminowanych do realizowania Zrównoważonych Celów Rozwoju ONZ. 

Absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM, członkini Rady Biznesu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz aktywna obywatelka programu British Council – Active Citizens for Social Enterprise.  

***

Warsztaty odbywają się w ramach projektu Inkluzywna SGH - bez barier w dostępie do edukacji (InSGH) finansowanego ze środków programu Uczelnia dostępna III realizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Zdjęcie uśmiechniętej młodej kobiety na tle pastelowej poduszki (Majka Lipiak)

Miejsce
Sala 1B w bud. C