Forum Ekonomiczne Młodych Liderów [7-9 września, Jelenia Góra/Karpacz]

-

 

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów (FEML) już od szesnastu lat jest Programem Partnerskim Forum Ekonomicznego organizowanego w Krynicy-Zdroju, a od 2020 roku w Karpaczu. FEML to spotkanie młodych ludzi z całej Europy, to miejsce dyskusji o gospodarce, edukacji, ekologii, rynku pracy przedsiębiorczości  oraz wyzwaniach stojących przed młodym pokoleniem ekonomistów, przedsiębiorców, dziennikarzy, a także liderów organizacji pozarządowych. Dotychczas w Forum uczestniczyło ponad 4000 młodych osób z ponad 30 krajów Unii Europejskiej, Europy Wschodniej i Kaukazu.

XVII Forum planowane jest na 7-9 września 2022. Wydarzenie odbędzie się w Jeleniej Górze oraz w Karpaczu.

Obszary tematyczne:

1.    Bezpieczeństwo energetyczne Polski oraz całej Europy.
2.    Przedsiębiorczość młodych.
3.    Młodzi w samorządzie.
 

Koszt uczestnictwa w Forum wynosi 200 PLN. Organizatorzy zapewniają uczestnikom 2 noclegi (ze środy na czwartek (z 7 na 8 września 2022 roku) oraz z czwartku na piątek (z 8 na 9 września 2022 r.) udział w sesjach, panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz wykładach. Dodatkowo zapewniamy uczestnikom wyżywienie (2 śniadania oraz 2 kolacje, a także wyżywienie w czwartek podczas pobytu w Karpaczu), udział w wieczorze integracyjnym, a także transport lokalny na trasie Jelenia Góra - Karpacz (dojazd i powrót na miejsce i z Forum jest na koszt uczestników).

Językiem oficjalnym Forum jest język angielski, zapewniamy jednak tłumaczenie symultaniczne paneli dyskusyjnych, wykładów i prezentacji na sali plenarnej na język polski i angielski.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE (również poniżej w załączniku)

 

feml