Akademia Dostępności Santander

Zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkanie o charakterze inspiracyjno-edukacyjnym: Akademia Dostępności Santander.
Inicjatywa ma charakter edukacyjny oraz świadomościowy. Chcemy nie tylko dyskutować o dobrych rozwiązaniach, ale także wzajemnie się inspirować i czerpać wiedzę od ekspertów. Planujemy cykliczne spotkania.
Jako bank od wielu lat działamy na rzecz rozwoju inkluzywnej bankowości i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu i ekonomicznemu. Od 2010 roku realizujemy i rozwijamy Program Obsługa bez barier, więcej na stronie www.santander.pl/obb
Agenda wydarzenia:
13.30 – 15.00
- Co to jest dostępność i dlaczego jest ważna? - Przemysław Sandomierski, Santander Bank Polska.
- Raport o dostępności cyfrowej w polskim biznesie - Fundacja Widzialni.
- Inkluzywny język kreuje rzeczywistość – Fundacja Polska bez barier.
- Panel dyskusyjny - Dlaczego dostępność się opłaca? – z udziałem przedstawicieli Fundacji Świat Głuchych, Utilitia, SGH i Santander Bank Polska.
Kiedy i gdzie?
5 marca zapraszamy do Auli I w budynku C, SGH, al. Niepodległości 128, w Warszawie.
Dostępność budynku dla osób z indywidualnymi potrzebami: https://www.sgh.waw.pl/deklaracja-dostepnosci.
Wystąpienia w części otwartej będziemy tłumaczyć na polski język migowy.
Chcemy przygotować fotorelacje z wydarzenia, dlatego prosimy o wyrażenie przez uczestników poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na nieodpłatne utrwalenie podczas „Akademii Dostępności Santander” oraz na rozpowszechnienie, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych, mojego wizerunku, głosu i wypowiedzi. Niniejsza zgoda obejmuje utrwalenie wizerunku, głosu, wypowiedzi przez nagrywanie, fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu obrazu lub dźwięku oraz na rozpowszechnienie utrwalonego materiału: w materiałach promocyjnych/informacyjnych Banku i podmiotów z Grupy Santander, we wszelkich publikacjach, na konferencjach, stronie intranetowej i internetowej, w prasie, telewizji, w celu promocji Banku oraz Grupy Santander. Jednocześnie wyrażam zgodę na nieodpłatne opracowanie, na tłumaczenie lub przeróbkę, wypowiedzi, o której mowa powyżej oraz na rozporządzanie i korzystanie z tego opracowania w powyższym zakresie.