Sections

Personal tools

Jesteś w: Start

Jak kabaret pomógł mi w korpo - czyli pozytywne skutki nieoczywistych wyborów.

Absolwent SGH, Jacek Hejna, podzieli się z Wami swoimi doświadczeniami z oczywistymi i nieoczywistymi ścieżkami kariery po SGH.

Status wydarzenia: Wydarzenie zakończone
Data rozpoczęcia wydarzenia: 2019-05-30 15:30:00
Data zakończenia wydarzenia: 2019-05-30 17:00:00
Ilość miejsc: 40
Data i godzina do kiedy trwają zapisy: Zapisy zakończone

 

Opis

Czy jeśli na studiach zamiast udziału w kołach naukowych uczę się Swahili albo gram na bębnach, to nadal będę miał szanse na sukces w korpo? Czy po SGH są w ogóle inne opcje niż korpo? Czy wybory, których dokonujemy podczas studiów i po nich, to rzeczywiście nasze wybory? Czy może po części realizujemy scenariusz "wgrany" nam przez otoczenie, bliskich, speców od reklamy, bo "tak wszyscy robią"?
Na te i inne pytania odpowie Wam Jacek Hejna, absolwent SGH kierunku zarządzanie i marketing (dyplom mgr w 2005 r.). Na studiach śpiewał w chórze, jeździł konno i współtworzył pierwszy kabaret na SGH (Napad). Po 4. roku wziął urlop dziekański i pojechał na rok do Australii. Po studiach zaczął karierę w korporacji, najpierw w Nestle, potem w SC Johnson. Pracował w Warszawie, Szwajcarii i w Gorzowie Wlkp., tworzył narzędzia w Excelu, przewodził 150-os. działowi i budował fabrykę.

Na spotkanie zapraszamy do sali 151/G.