Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wydarzenia

Samsung Electronics Polska - Tydzień z doradcami kariery - partnerzy SGH doradzają

Zapraszamy studentów i absolwentów SGH na indywidualne sesje konsultacyjne z doradcami i rekruterami z firm Klubu Partnerów SGH.

Status wydarzenia: Wydarzenie zakończone
Data rozpoczęcia wydarzenia: 2018-12-14 11:00:00
Data zakończenia wydarzenia: 2018-12-14 15:00:00
Ilość miejsc: 7
Data i godzina do kiedy trwają zapisy: Zapisy zakończone

 

Opis

WAŻNE! Prosimy w polu "Uwagi" wpisywać wybraną godzinę spotkania (godzinę zapisujemy w formacie 00.00), kierunek i rok studiów (jeżeli absolwent – kierunek studiów i rok ukończenia). Przekreślenia oznaczają, że dany termin jest już zarezerwowany.

Indywidualne konsultacje z Samsung Electronics Polska odbywać się będą co pół godziny w pokoju 132 (korytarz za Aulą Główną).

11:00
11:30
12:00

13:00
13:30
14:00
14:30

_______________________________________________________________________________________________________

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę, z którą odbędę konsultacje, w celu realizacji działań związanych z udzieloną mi konsultacją w zakresie planowania i rozwoju kariery, w tym także włączenia w procesy rekrutacyjnych i stażowych prowadzonych przez firmę. Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, kierunek i rok studiów.

Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.