Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wydarzenia

Minisesja Assessment Centre - maj 2018 r.

Zapraszamy na minisesję Assessment Centre, podczas której uczestnicy dowiedzą się na czym polega ta nowoczesna forma rekrutacji, a także będą mieli okazję wykonać zadania indywidualne oraz grupowe.

Status wydarzenia: Wydarzenie zakończone
Data rozpoczęcia wydarzenia: 2018-05-17 09:00:00
Data zakończenia wydarzenia: 2018-05-17 12:00:00
Ilość miejsc: 10
Data i godzina do kiedy trwają zapisy: Zapisy zakończone

 

Opis

Warsztaty to minisesja Assessment Centre. W trakcie jej trwania uczestnicy  zapoznają się z teoretycznymi założeniami tej formy rekrutacji; dowiedzą się czym są modele kompetencyjne i jak je się tworzy; wezmą udział w kilku przykładowych zadaniach (zarówno indywidualnych, jak i grupowych) z którymi można spotkać się podczas sesji Assessment Centre. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję przeanalizować zadania zarówno z perspektywy uczestnika jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora.

Warsztaty „Assessment Centre” to doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Warsztaty odbędą się 17 maja 2018 r. w godz. 9:00-12:00 w sali  151 budynek G SGH.
 

UWAGA! jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach "Assessment Centre", a nie ma już wolnych miejsc, zapisz się na listę rezerwową: doradca.zawodowy@sgh.waw.pl

W przypadku rezygnacji zapisanych uczestników zaprosimy Cię na warsztaty!