Jesteś w: Start / Wydarzenia

"Rekrutacja i selekcja bez tajemnic"- październik 2016 r.

Zapraszamy na warsztaty, które wyposażą uczestników w wiedzę i praktyczne umiejętności przydane podczas przygotowywania dokumentów aplikacyjnych i rozmów rekrutacyjnych.

Status wydarzenia: Wydarzenie zakończone
Data rozpoczęcia wydarzenia: 2016-10-26 09:00:00
Data zakończenia wydarzenia: 2016-10-26 12:00:00
Ilość miejsc: 12
Data i godzina do kiedy trwają zapisy: Zapisy zakończone

 

Opis

W trakcie warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę nt.: sposobów i źródeł pozyskiwania pracy, nauczą się zasad profesjonalnego pisania dokumentów aplikacyjnych; będę uczestniczyli w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych; zapoznają się z przykładowymi zadaniami pojawiającymi się w testach kompetencyjnych; odświeżą swą wiedzę z zakresu zasad savoir vivre obowiązujących podczas rozmowy kwalifikacyjnej (etykieta ubioru, powitania, wymiana uścisków dłoni etc.). Warsztaty są  szansą na zadanie rekruterowi- praktykowi wszelkich pytań z zakresu rekrutacji. Polecamy je zarówno przygotowującym się do rozmów kwalifikacyjnych jak i tym, którzy swą przyszłość zawodową wiążą z obszarem rekrutacji i selekcji pracowników.

UWAGA! jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach, a nie ma już wolnych miejsc, zapisz się na listę rezerwową:doradca.zawodowy@sgh.waw.pl

W przypadku rezygnacji zapisanych uczestników zaprosimy Cię na warsztaty! 

Warsztaty odbędą się 26 października 2016 r. w godz. 9:00-12:00 w sali 109 w budynku G. Zachęcamy do zabrania ze sobą CV.

 

Serdecznie zapraszamy!